Як висуванці губернатора «рулять» у Василькові.(Газета «Київська правда»)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Головному редактору
Газети «Київська правда»
Вадиму Долганову

Шановний Вадиме Опанасовичу!

Ми категорично засуджуємо плани голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка «захопити» газету «Київська правда».
Мешканці Василькова вдячні редакції газети за серію публікацій, які сприяли позитивному вирішенню важливих для місцевої громади проблем. Зокрема, припиненню діяльності незаконного сміттєзвалища, яке на протязі останніх років створювало реальну загрозу для життя і здоров’я тисяч васильківців.
Ми усвідомлюємо, що у разі здійснення рейдерських планів Присяжнюка, подібних публікацій у газеті більше не буде.
Крім того, мешканці нашого міста на собі відчули результати правління нинішнього голови КОДА та його підручних.
Ви, очевидно, знаєте, що Васильків вже давно перебуває в епіцентрі багатьох скандалів – терористичного, земельних, квартирних, корупційних та ін. за участю Васильківського міського голови С.Іващенка та його найближчого оточення.
Завдяки ЗМІ ці скандали стали відомі не тільки в Україні, а й далеко за її межами.
Ви, очевидно, також знаєте, що Іващенко був висунутий кандидатом на посаду міського голови від місцевої організації «Партії регіонів», якою керує повністю підконтрольний Присяжнюку голова Васильківської РДА В.Сабадаш.
Сьогодні місто деведено «до ручки».
У Василькові панує тотальна корупція, зухвало розкрадається власність територіальної громади, в комунальному господарстві панує хаос, бюджет «провалений» — у зв’язку з цим мають місце значні затримки виплат заробітної плати вчителям та іншим працівникам бюджетної сфери.
Завдяки цьому у минулому році обсяг інвестицій на душу населення у Василькові у 18 (!!!) разів менший, ніж у середньому по області.
Втрачаючи контроль над ситуацією у місті, Іващенко та його кримінальне оточення оголосили війну територіальній громаді.
На громадських активістів у Василькові здійснюється нечуваний тиск.
У місті горять автомобілі, нищиться майно, б'ють вітрини магазинів, кидають гранати в офіси місцевих осередків політичних партій. Стали нормою розбійні напади на людей, які вміють говорити правду про діяльність «висуванця» А.Присяжнюка.
Мешканці міста неодноразово просили голову КОДА, в т.ч. і під час «прямих ліній» організованих Вашою газетою, прибути до Василькова, зустрітися з його мешканцями і, при необхідності вжити необхідні заходи реагування.
Але Анатолій Йосипович демонстративно не реагував на повідомлення з Василькова про беззаконня, яке чинить місцева влада;
— не відреагував на те, що вибори у Василькові по партійних списках були сфальсифіковані на користь опозиційних до нинішньої державної влади партій;
— не відреагував на те, що його висуванець Іващенко сформував виконком і керівництво основних депутатських комісій із представників саме цих політичних сил;
— не відреагував на те, що Іващенко надав притулок і фактично фінансував діяльність славнозвісної ГО «Патріот України», деякі члени якої сьогодні знаходяться за гратами за антидержавну діяльність;
— не відреагував ніяким чином Анатолій Йосипович на повідомлення із Василькова, що найближче оточення Іващенка закликає до фізичного знищення Президента та інших керівників Держави і що ці люди здійснюють свою діяльність безпосередньо у приміщенні виконавчого комітету;
— не відреагував Присяжнюк на те, що його висуванець відібрав офіс у районної організації … «Партії регіонів» (судячи з деяких публікацій у «Київській правді» така позиція Присяжнюка може бути не випадковою!);
— не відреагував і на те, що проти його висуванця порушено декілька кримінальних справ за службові зловживання і т.ін.
Більше того, працівники міліції і прокуратури в приватних розмовах повідомляють, що саме Присяжнюк дає команду гальмувати розслідування щодо фактів тотальної фальсифікації виборів у Василькові та службових зловживань за участю Іващенка та його найближчого оточення.
Знаючи це, у Василькові ніхто не дивується тому, що заступник голови обласної організації «Партії регіонів» А.Присяжнюк та голова Васильківської міської організації «Партії регіонів» В.Сабадаш ніколи не ставили під сумнів перебування одіозного мера у лавах партії влади, партії Президента.
Таким чином, у Василькові вже давно утвердилася громадська думка, яка неодноразово висловлювалася і в стінах обласної ради про те, що «Васильківський бєспрєдєл» не міг відбутися без «кришування» Іващенка з боку найвищих посадових осіб обласного рівня. Зайве пояснювати, що така ситуація вкрай негативно впливає на авторитет «Партії регіонів» на Васильківщині.
Повторні місцеві вибори у деяких населених пунктах району засвідчили практично нульовий рейтинг партії влади, і це напередодні виборів до Верховної ради України.

Шановний Вадиме Опанасовичу!

Зважаючи на те, що ситуація у Василькові на сьогодні, очевидно, є типовою для Київщини, просимо Вас по можливості оприлюднити дане звернення на сторінках «Київської правди», за що ми Вам будемо щиро вдячні.
Сподіваємось, що вище керівництво держави почує нас з Вами і дасть принципову оцінку діяльності А.Присяжнюка та йому подібних.

З повагою, голова ГО «Рідне місто», А.П.Боровик

Газета «Київська правда» №24 від 22.06.2012
Завантажити файл .PDF (3,1 Мб)
Першоджерело

Як висуванці губернатора «рулять» у Василькові.(Газета «Київська правда»): 3 комментария

 1. Сергийко 22.06.2012 at 17:38

  Боровику — респект!

  Були до нього питання за минулі вчинки , але на сьогодні він один з небагатьох, котрий знайшов в собі сили встати до боротьби за втрачені, забуті чесноти і гідність мешканців міста.

 2. Максим 22.06.2012 at 22:25

  Найбільше до цієї статті підходить музика та слова. Але Васильківці не хотять, чи БОЯТЬСЯ цих узорпаторів.

  Ну маємо надію що влада Віктора Федоровича Януковича розбереться з усіма цими «позорниками» та відчиститься від негідників та позирників Партії Регіонів.

  Партія Регіонів в перед!

  Васильків за Партію Регіонів без Іващенків та Сабадажів.

 3. Виталий 22.06.2012 at 22:53

  Губернатор в очередной раз заявит о том ,что у него претензии к Иващенку и скоро тот напишет заявление об увольнении ,а МЕР -Иващенко положит ,как и прошлые разы,на эти заявления Присяжнюка и всё в ВАСИЛЬКОВЕ будет как среди " ВОРОВ- ПО ЧЕСТНОМУ ",

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.