Як „губернатор” Анатолій Присяжнюк виконує настанови Президента Віктора Януковича в Київській області

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

16 сесія Київської обласної ради 6-го скликання що відбулася шостого березня відзначилася цікавими подіями, результатом яких стала істерична заява прес-служби голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка, розповсюджена в електронних засобах масової інформації про його намір позиватись до суду на представників ВО „Свобода” .

Приводом для такої реакції стала заява фракції ВО „Свобода”, в якій  йшлося про мотиви протесту проти порушення головою Київської обласної ради Олександром Качним регламенту при формуванні порядку денного та ведені пленарного засідання 15 сесії сьомого лютого 2012 року. Київські свободівці в черговий раз заявили про те, що дотримання вимог регламенту має сприяти якості підготовки, прийняття та виконання рішень ради, а також спонукати доповідачів, співдоповідачів та депутатів до відповідальності за результати своєї роботи.

Крім цього уповноважений представник фракції ВО „Свобода” голова Київської обласної організації депутат Святослав Ханенко заявив про те, що 21 лютого 2012 року отримав письмове звернення жителя смт Бородянка Миколи Маренича про загрозу його фізичній безпеці, висловленій головою Київської обласної державної адміністрації Анатолієм Присяжнюком та реалізованій у вечірньому візиті до нього на квартиру 20 лютого 2012 року бригади лікарів Бородянської районної лікарні з завданням госпіталізувати його (як виявилося в обласну психіатричну лікарню — за свідченням знайомих М.Маренича). До-речі, цю ж заяву Микола Маренич адресував на ім’я обласного прокурора з вимогою забезпечити розслідування зазначених фактів, а фракція ВО „Свобода” звернулася з наданими заявником матеріалами у відповідні комісії облради.

Крім цього в заяві фракції ВО „Своюода” на вказаному пленарному засіданні було повідомлено про звернення Київської обласної організації ВО „ Свобода” до Обухівчан з приводу розпочатих владою масових фальсифікацій виборів міського голови міста Обухів.

ВО «Свобода»

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.