«Я підніму...Я вирішу... Я доб»юся..."

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Читаю в соцмережах місцевого депутата Колю Неділька. «Я підніму питання... Я вирішу... Я доб»юся... Я борюся..." І ще безліч «Я» з всякого приводу і без приводу.

Колю знаю давно. Пустомєля, хвастунчик, брехун вищої гільдії «страдающій комплєксом велічія».

Оце пише, що має значні шанси чи то стати васильківським мером, чи то нардепом...

Що тут скажеш? Ну, нехай вже хоч подумки багатіє...

«Я підніму...Я вирішу... Я доб»юся...": 9 комментариев

 1. Нільський крокодил 23.07.2018 at 22:47

  Ще можна добавити — Всруся! Але не покорюся! Дійсно пощастило місцевій владі, що у неї така дебілувато-жлобувата опозиція

 2. Леонід 24.07.2018 at 07:23

  «Пустомєля, хвастунчик, брехун вищої гільдії «страдающій комплєксом велічія»» слоган п'яного прапорщика.

 3. admin 24.07.2018 at 07:40

  Леоніду — коментар написаний з «бодуна». Жарт...

 4. Громада 28.07.2018 at 09:46

  І що вирішив для міста та виборців цец депутат?

 5. Анатолій 28.07.2018 at 18:58

  За інсайдерською інформацією від Андрія Шевченка стало відомо що депутат міськради та юрист Олександра Феня Микола Неділько провернув аферу з пограбування територіальної громади міста в особливо крупних розмірах. Суть пограбування в тому, що Неділько абсолютно незаконно та без будь-яких дозвільних документів через місцеву землевпорядну організацію, директором якої являється близький Миколин товариш Д. вкрав у міста на користь фірми Феня 12 гектарів землі під очисними спорудами та півгектара землі в центрі міста під девятиповерховим будинком з аркою по вул. Миру.

  Андрій Шевченко, як справжній патріот України та борець з корупцією №1 у місті твердо заявив, що буде особливо жорстоко карати корупційних щурів не тільки у владі, а й в своєму близькому оточенні, як це робив великий реформатор Лі Куан Ю. Довідавшись про маштаби оборуток Феня і Неділька, у Андрія всередені все перевернулось і він в присутності двох свідків пообіцяв вивести аферистів на чисту воду, провівши власне розслідування. А як може бути інакше? Для Андрія наразі це справа честі, оскільки розслідування обіццяє бути сенсацією в місті, особливо в порівнянні з його попередніми розслідуваннями, де викриваваються незначні відкати відділу освіти. Тримайтеся васильківські корупціонери! Андрій иходить на полювання. Далі буде.

 6. Громада міста 30.07.2018 at 15:22

  Поки Андрій Шевченко проводить власне розслідування по виявленню корупційних щурів у власних рядах, починає з'являтися інформація стосовно наймаштабнішої афери у місті, провернутої кримінальним депутатом-хапугою Недільком на користь Феня.

  www.vasilkov.info/forum/i...%B5%D1%80%D1%80/

  І така сволота рветься до влади! Тепер зрозуміло, чому вони так нахабно попіднімали тарифи. Тюрма за ними плаче.

 7. Сергій 30.07.2018 at 16:07

  Дурні жлоби самі собі могилу риють

 8. Володимир 30.07.2018 at 16:54

  В мене знайомий живе в Обухівському районі, каже, що почали кидати газету “Нова Київщина”. Я ж подивився, а то Мазепин сайт. І Неділька там часто друкують, і Мазепу, і Бойка піарять.

  Я так розумію, що Мазепа почав задивлятися і на Обухівський район, може нардепом стати хоче. Хто цю жирну пику обере? Такі ж дибіли, як і він? Смішно

 9. Лариса Михайловна 31.07.2018 at 00:02

  Уважаемый Админ!

  Возможно, моё мнение Вам покажется не совсем правильным, однако, Вы чрезвычайно много внимания и «эфирного времени» уделяете таким персонажам как Недилько и К. Они того не стоят. Пишите больше о проблемах города и вариантах их решения. Например, состояние жилого фонда (доведен местами до ручки) и каким образом новые частные ЖЕКи будут наводить там порядок; миллионые долги теплосети (кто и когда будет их отдавать); МАФы, как индикатор коррупции в городском совете и т.д. И... больше объективной информации! Спасибо!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.