Хто злодій — Іщук чи Нікіфоров? (Оновлено 28.09.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як нам повідомив працівник обласної прокуратури, що 25 вересня суд продовжив утримання під вартою Нікіфорова та Дудника ще на два місяці.

На минулому тижні в рамках кримінальної справи, порушеної військовою прокуратурою щодо привласнення державних коштів в сумі понад сім мільйонов службовими особами військової частини А 0704, відбулися очні ставки. Про розвиток подій навколо цієї кримінальної справи ми повідомимо на сайті ridmisto.com.ua найближчим часом. Слідкуйте за нашими публікаціями.

Вважаємо за доцільне припинення обговорення цієї теми. Оскільки, всім бажаючим ми надали змогу висловити свою точку зору. Таку нашу позицію ми аргументуємо так:

стосовно Нікіфорова слово має сказати суд;

щодо наших дописувачів, які в своїх коментарях звинувачують у вчиненні злочину Іщука, то якщо вони мають громадянську позицію і володіють конкретними фактами його службових зловживань, то нехай звертаються до правоохоронних органів.

Інших шляхів добитися справедливості немає. У разі появи будь-яких документів по цій справі ми готові оприлюднити їх на нашому сайті.

Нікіфорова взяли під варту.

2-го серпня цього року Васильківський міськрайонний суд своїм рішенням продовжив Нікіфорову термін утримання під вартою до двох місяців.

За інформацією від надійного джерела, депутат міської ради від Партії Регіонів, колишній командир військової частини А 0704 полковник Нікіфоров 30 липня взятий під варту правоохоронними органами.

 

Нещодавно на один з васильківських сайтів була «скинута» інформація про розкрадання бюджетних коштів у військовій частині, начальником якої свого часу був М. Іщук. Сьогодні цією частиною керує полковник Нікіфоров – депутат Васильківської міської ради від Партії Регіонів. Іщук теж депутат, але вже обласної ради. І також від ПР. З не зрозумілих причин вказана інформація швидко зникла з сайту.
Людина, яка встигла прочитати повідомлення, розповіла про що йдеться в цьому матеріалі. Зокрема про те, що Нікіфорова намагаються зробити «цапом — відбувайлом» за чужі гріхи.
Ми певною мірою володіємо інформацією з цього питання і перевіряємо її достовірність. Разом з тим, ми готові на нашому сайті організувати обговорення цієї резонансної події.
До речі, Нікіфоров — це вже четвертий депутат Васильківської міської ради щодо якого порушена кримінальна справа.

Публікуємо витяг  із постанови військової прокуратури від 2 липня 2012 року:

Постанова

про порушення кримінальної справи, об'єднання кримінальних справ в одне
провадження та прийняття кримінальної справи
до свого провадження

2 липня 2012 року                                                                                                              м.Київ

Старший слідчий військової прокуратури Центрального регіону України капітанюстиції Білоусов Є.О., розглянувши матеріали кримінальної справи №12400001, —

Встановив

З 24 вересня 2007 року по 23 листопада 2011 року на посаді командира військовоїчастини Д0704, що дислокується у м. Васильків Київської області, у військовому званні«полковник», проходив військову службу Нікіфоров М.М.

Крім того, з 30 червня 2009 року по теперішній час Загірний О.В. проходить військову

 

Відповідно до п. 6.2.3 «Положення про фінансове господарство Збройних Сил України», затвердженого наказом Міністра оборони України №590 від 12 листопада 2010 року, невикористана готівка та усі суми коштів, що надходять готівкою у касу військової частини, повертаються для обов'язкового зарахування на реєстраційні рахунки за належністю, тобто на розрахункові рахунки відкритих органами Державного казначейства України в установах уповноважених банків.

Одночасно з цим, Загірний О.В. звернувся до Дудника А.Ю. для з'ясування у Нікіфорова М.М. яким саме чином розпорядитись указаними вище коштами, на що останній повідомив про те, що залишок невиплачених коштів повертати на розрахункові рахунки казначейства не потрібно, а шляхом внесення до роздавальних відомостей завідомо неправдивих відомостей, а саме підписів від імені отримувачів, розподілити їх наступним чином.

Зокрема, 15 відсотків від суми невиплачених грошових коштів необхідно було передати Чайкуну М.В. за надання ним рішень та виконавчих листів Васильківського міськарайонного суду Київської області, 10 відсотків від суми невиплачених грошових коштів залишишти для вирішення поточних питань з правоохоронними органами у разі виявлення факту привласнення коштів військовослужбовців під час здійснення указаних виплат. 30 відсотків для закупівлі оргтехніки, проведення поточних ремонтів у фінансово- економічномувідділенні військової частини А0704, а залишок від указаної суми розподілити між Загірним О.В... Дудником А.Ю. та Гавриш Г.А., 35 відсотків від суми невиплачених грошових коштів передати йому, Нікіфорову М.М., при ньому 10 відсотків від суми невиплачених грошових коштів передати Корніленку С.О. за завищення ним обсягу фінансування військової частини А0704…

… заволоділи шляхом зловживання службовим становищем … грошовими коштами військової частини А0704 у загальній сумі 7 269 059,97 грн., якими в подальшому розпорядилися на власний розсуд…

Керуючись ст...ст. 4,26, 94, 98, 98-2, 112, 113, 114, 130 КПК України, —

Постановив:

1. Порушити кримінальну справу щодо колишнього командира військової частини А0704 Нікіфорова Миколи Миколайовича, … начальника фінансово – економічного відділення військової частини А0704 капітана Загірного Олександра Васильовича, … заступника начальника фінансово – економічного відділення військової частини А0704 старшого лейтенанта Дудника Андрія Юрійовича, … за ознаками вчинення ними злочинів, передбачених ч. 2 ст.410 та ч 2 ст. 366 КК України…

Старший слідчий військової прокуратури

Центрального регіону України                                        підпис.


 

Хто злодій — Іщук чи Нікіфоров? (Оновлено 28.09.): 45 комментариев

 1. 1C 20.07.2012 at 18:40

  ищук еще та с...ь и в...а.

 2. мешканець в/м 11 21.07.2012 at 00:00

  Да, было бы интересно высветить этот вопрос, так как М.Никифоров является депутатом по в/городку! Общественность требует и желает знать о дальнейшем ходе событий в связи с открытием уголовного дела. У нас — как не депутат, за заслуги — 10 соток и + «дело» впридачу.

 3. Сергийко 21.07.2012 at 16:24

  Вважаю, що на цей час не бути під кримінальною справою — просто «не комільфо» для наших васильківських народних обранців

  І той же Нікіфоров- четвертий але не останній в великій черзі бажаючих бути «своїм» у теплій компанії, де «все по-чесному»

  А щодо Іщука — так йому ті бюджетні кошти до.............. — й маратись не хотілось — брав землею ,квартирами, призначеннями на посади та за видачу чергових-позачергових військових звань І цього хватало і сьогодні хватає

 4. Петро 21.07.2012 at 20:13

  Чергового разу на сайті гнилому

  Шукатиме злодія пан Боровик

  Ось тільки не знав він жорстку аксіому –

  На ворі, звичайно, і шапка горить…

 5. Андрей Саламатов 21.07.2012 at 21:34

  Ну вы бы Анатолий Павлович хоть «print screen» опубликовали, а то как всегда безосновательно лжете!

 6. Виталий 22.07.2012 at 15:00

  Саламатов записался в ПРАВДОЛЮБЫ?Ты когда" красавец"«безосновательно лгал,» когда набрав в рот г-на на «Васильков инфо» плевался в сторону своих однопартийцев -ПЛЕМЯНИКА Сабадаша,ГАИШНИКА Присяжнюка,ВОРА Ивахи(незапямятовал, какие клички им вешал)или сегодня,когда «киваешь» в сторону Боровика?Расскажи своему хозяину ИВАХЕ, как вымаливал должность и Боровика и сливал ему и информацию.что происходит в штабе ПР на выборах!!!

 7. мешканець в/м 11 23.07.2012 at 22:57

  Если А.Саламатов считает необосновательным размещение даной статьи на сайте, то пусть опровергнет. Он же вкурсе дел, как информационный обозреватель в Василькове. Ведь речь идет о народном обранце и общественность должна знать порочат или непорочат имя депутата. А мы, общественность, рассудим кто ближе к «правде» стоит и с этого сделаем выводы!!!!

 8. мешканець в/м 11 25.07.2012 at 02:52

  Что-то А.Саламатов не просвещает по поводу даного «витягу» военной прокуратури. Это же ЧП ! Общественность требует от данного обозревателя комметария! Где сейчас находится полковник Н.Никифоров? Кто будет исполнять его обязанности? В городке идет полным ходом незаконное строительство мафов, а Никифоров — отсутствует, к кому обращаться?

 9. володя 25.07.2012 at 09:09

  Обращатся к Саламатову с Пикарским ,они на пару репортаж зделают о законности установки МАФОВ.В городке есть ещё один типа депута -Гуреев. Господин Гуреев(в недавнем прошлом ТОВАРИЩ)точно Вам ответит на все вопроси ,во только если Иващенко ему «УКАЗИВКУ» даст!

 10. мешканець в/м 11 26.07.2012 at 00:34

  Владимир, общественность так понимает, что официальные обозреватели новостей в г.Василькове почемуто дают комментарии и общаются только с А.Боровиком, а до общественности им нет дела. Мы их просим выполнить свой долг перед общественностью, а они молчат. Значит напрашивается вывод куда и на что уходят 100 тысяч полученные ими? Или это обозрев только для себя и опозиции в лице Анатолия Павловича? А если ветер позитива подует в сторону А.П., то куда повернуться обозреватели или компромат будут сливать на соратников. Господин депутат В.Гуреев не может сам отдуваться за Н.Никифорова — 8 миллионов солидная сумма. В городке без разрешения А.Скибы и получения ордеров срезали деревья, а начальник ответил, что все под контролем, разрешение есть. Если не будет соотвественно оформленых документов, то есть над чем поработать соответствующим службам. Общественность начеку. Ничто не ускользнет от общественности! МАФЫ, которые строят предпринимателя кому-то так понравились, что им дали разрешение на сессии внедрятся и захватывать территорию в/г не имея на то оснований. Граници города Василькова и смт Глевахи не установлены на сегодняшний день. 57 га это территория в/г, люди платят за эту территорию. А кто-то «никто» и звать их «никак» Сторожук и Лазебник , ничего не сделав полезного для населения городка, вырезав без разрешения деревья начали незаконную постройку МАФОВ! Что рынка мало? Если мы не остановив эту вакханалию, то на придомовых территориях будут стоят такие МАФЫ, а мы будем за них платить. Кому эта тема небезразлична просьба поддержать!!!

 11. володя 26.07.2012 at 09:45

  Для того ,чтобы поставить МАФ решение сессии не требуется.Иващенко нашёл способ по проще.Замля выделяется решением исполкома.Схема деребана проста-Иващенко в исполком"завёл" своих людей ,которые принимают решения необходимые меру . Скиба ,как зам., собирает «откаты» и заносит Ивыащенку. Жаждущие получить разрешение на установку МАФА сильно рискуют.Решение в любую минуту, как было принято ,так и может быть отменено тем же мером, если ему покажется ,что занесли мало!Далее «счасливчики» или сдают в аренду места или просто перепродают места установки. Таким способом Иващенко-Скиба «ощясливил» весь исполком,часть депутатского корпуса,Крикунова,Мосейчука и далее молодых и" не совсем" молодых из"амбитной команды",КОТОРЫЕ ПОЛУЧАЛИ РАЗРЕШЕНИЯ НА ПОДСТАВНЫХ ЛИЦ,

 12. мешканець в/м 11 26.07.2012 at 19:25

  На 2 мафа, кторые устанавливают возле мемориальной доски В.Д.Лавриненкову предприниматели Н.Сторожук и А.Лазебник — решение Васильковской сессии имеется. Но не учли то, что земля это не Васильковская. Передача земли в/г № 11 (57 га) передавалась Глевашским селищным советом Васильковскому горсовету по акту, который не имеет юридической силы. Поэтому решение Васильковской сессии на выделение земли не соответствует законодательству. Так как границы смт.Глеваха и г.Василькова утверждает Верховна Рада Украины. Так что руки от городка прочь. Надеюсь позиция жителей городка ясно донесена всем. Законодательные органы начеку!!!

 13. Небайдужий 26.07.2012 at 20:27

  Саламатов і Пекарський, такі два діячі, що їхній сайт, та їхні новини, ніхто не відвідував і не передивлявся, тому що вони на цьому сайті і цих новинах, крім того, що лизати ... Іващенку, Сабадашу, та Засусі нічого путнього про місто не розповідають.

 14. мешканець в/м 11 26.07.2012 at 22:51

  Місто потребує оновлення та окультурення в центрі міста. На головній площі в скверику пам"яті «Афганців» треба удалити палатку з пивом! І шатро, яке напоминає турецький стиль. А де наше україньке, Васильківське? Двоповерхові будиночки по вул.Соборній причепурити, а то таже враження, що ось другий поверх впаде на перехожих. Спасибі підприємцям, що з під-палки кладуть мостову в центрі. Хай трішки попрацюють на громаду, яка надала можливість розвивати бізнес і збагачуватися. У Василькові зареєстровано 2 мільйонери. Якби ще потурбувались про лавки у скверику, розташованому біля школи мистецтв, то булоб чудово. Та допомогли підприемству Васильківтепломережа.Це ж так здорово коли в нашому домі чисто!

 15. [email protected] 26.07.2012 at 22:55

  Розгубилася громада та шукатиме вора:

  «Хто піде до прокурора, кого тиснуть опера?»

  В Інтернеті Боровик льє про розкрадання

  Невгамовний дідуган жадає признання …

 16. Сергийко 27.07.2012 at 12:45

  Тільки Пекіни жадають іншого — забвення їх минулих діян-походжен!Не сподівайтеся — громада кривди не пам*ятає , вона його записує! І прийде час — спитає

 17. Виталий 27.07.2012 at 14:48

  Один такой"ПИСАКА" дописался Сейчас СКУЛИТ В БЕРЕЗАНСКОЙ колонии! Вспомнил о Европейском суде.Правда забыл написать о том ,как жёг флаги Европейских держав при прямой поддержке МАРКОВА ,который у себя в общежитии пригрел Мосейчуковских фашистов на кануне подготовки к проведению теракта!!!!

 18. мешканець в/м 11 27.07.2012 at 19:31

  Владиславе, знаючи Вас як дієву та ділову людину не віриться що ви можете писати такий примітив. Прохання до Вас як депутата, не опускайтесь до рівня дешевої писанини. Громада читає і не всі тут опозиціонери чи революціонери сидять, а є і думаюча аудиторія, яка має право і на свою думку без політичних уподобань. Давайте себе вести толерантно відповідно один до одного.

 19. Небайдужий 27.07.2012 at 19:48

  А мені цікаво, все ж таки, хто сяде, Нікіфоров чи Іщук, чи знову бабло як завжди переможе???

 20. мешканець в/м 11 28.07.2012 at 20:08

  Появилася нова інформація, що депутат Нікіфоров не винен. Читали інший документ, який не співпадає з витягом війскової прокуратури. Громадкість просить показати ксерокопію документа в оригіналі, а не витяг??? Заплямувати ім"я всі уміють, тільки відмиватися важко. Есть таке прислів"я: «Не кидай грязюкою в іншого, бо в самого на руках зостанеться!»

 21. [email protected] 29.07.2012 at 12:28

  Читайте надпись на приемной СБУ: «Ласкаво просимо. Стучите.»

 22. admin 30.07.2012 at 09:54

  Щодо Вашого коментаря (мешканець в/м 11) про винуватість чи не винуватість Іщука та Нікіфорова, повідомляємо наступне: в нашому розпорядженні є постанова військового прокурора про порушення кримінальної справи відносно Нікіфорова та інших осіб. У звязку з тим, що постанова має великий об’єм та в ній містяться інформація про що найменше сотню осіб, які проходять по цій справі, ми вважали за необхідне подати лише витяг з цієї постанови.

  Якщо у Вас є інший документ по цій справі,надайте нам його для оприлюднення. Звертаємо Вашу увагу на те, що всі повідомлення від адміну базуються на достовірній інформації та реяльних документах.

 23. Андрій Деревянко 31.07.2012 at 14:15

  Хто з Іващенком поведеться, той від Іващенка й набереться! Тільки потім у буцигарню запруть.

 24. мешканець в/м 11 31.07.2012 at 15:23

  Страна и Васильков желает видеть этих «героев» — «сотня осиб» обучала наших детей в ВВАТУ и учебном центре! Вот почему-то все на Никифорова свалили, потомучто действующий депутат? А остальные сотня ? Имя, фамилии в студию!!! Почему о Никифорове можно говорить умалчивая о других героях. И кому надать другие сведения?

 25. admin 31.07.2012 at 16:26

  Спеціально для мешканця в/м пояснюємо, сотня осіб це не «герої», а люди, призвіще яких використали зловмисники для особистого збагачення. Інші документи, які у Вас є, подайте в своєму коментарі у вигляді «посилання», або домовтесь по телефону 0962364150.

 26. мешканець в/м 11 31.07.2012 at 23:50

  Админ дякуємо. Багато хто знає, що документи, які використовуються вами можливо правдиві, тільки не сорока ж на хвості їх принесла, а зацікавлена в цьому особа, ось буде цікаво якщо їй прийдеться зустрітися з депутатом Нікіфоровим, якому передадуть або вже передали про зацікавленість його персоною.

 27. Виталий 08.08.2012 at 17:06

  Жители в/г 11 с недоумением до сих пор обращаются в совет ветеранов в\г ,где на вывеске написано ,что это приёмная депутата Никифорова.Вывеску надо поменять на СИЗО с указанием времени приёма данного депутата!

 28. мешканець в/м 11 09.08.2012 at 00:48

  Появилась информация от в/служащих финучреждений, что действительно полковник Н.Н.Никифоров взят под арест 2.08.2012. Ведется досудебное следствие. Общественность ТРЕБУЕТ ОСВЕТИТЬ ДАННЫЙ вопрос. Один арест ован, а депутат облрады Ищук получил новое очередное жилье в новостройке возле Сбербанка. Кто прав, а кто виноват. А говорили что бывший полковник Ищук наведет порядок в городе, как когда-то в училище, навел, правда в получении жилья — себе очередную квартиру. А остальные военные — остались без квартир. И как это депутаты умудряются. У нас как депутат так и земля, и квартира. А ведь многие проголосовали за Ищука и что город в итоге получил — ДЫРКУ ОТ БУБЛИКА!!!

 29. Unknown 09.08.2012 at 19:41

  Люди добрі! Все ж так просто – подивіться як хто живе: може Ви бачили в Нікіфорова машину (хоч яку-небудь), чи хату в три поверхи , або хоч в один, і квартиру він лише одну отримав через 22 роки служби, а може він на Мальдіви їздить, а може дорогий одяг носить? Проста, скромна людина, яка ніколи копійки державної не взяла. Його підло підставила злочинна група, яка була створена ………... і я дивуюся тим офіцерам, які все знають, але мовчать тихенько «в тряпочку» по принципу «моя хата скраю» і не пам’ятають того добра, що він робив! А може честь офіцерську сьогодні нема кому захистити??? Просніться панове офіцери, це ж Ваш товариш і він у біді, а ті, хто вкинув його за грати просто «жирують».

 30. мешканець в/м 11 09.08.2012 at 23:20

  Все ж так просто – подивіться як хто живе: може Ви бачили в Нікіфорова машину (хоч яку-небудь), чи хату в три поверхи , або хоч в один, і квартиру він лише одну отримав через 22 роки служби, а може він на Мальдіви їздить, а може дорогий одяг носить? Проста, скромна людина, яка ніколи копійки державної не взяла. Його підло підставила злочинна група, яка була створена ………... і я дивуюся тим офіцерам, які все знають, але мовчать тихенько «в тряпочку» по принципу «моя хата скраю» і не пам’ятають того добра, що він робив! А може честь офіцерську сьогодні нема кому захистити??? Просніться панове офіцери, це ж Ваш товариш і він у біді, а ті, хто вкинув його за грати просто «жирують».

 31. Артур 10.08.2012 at 11:30

  Согласен с предыдущем комментарием, так как знаю НИКИФОРОВА лично и его семью, ничего плохого про него сказать не могу, просто честный и законопослушный гражданин, отменный офицер. Живет на одну зарплату, скромно и ЭТО ВСЕ ЗНАЮТ, сам был у него дома и видел как он живет. Не слышал и не знаю ни одного человека в городе Василькове, кто бы плохо о нем отзывался.

  А о Ищуке просто молчу, все знают, что это за «человек» и сколько плохого он сделал людям...одно зло и подлость, больше ничего.

  Да судя по размерам хищения здесь замешано как минимум человек 10-15, а сидит как всегда один и НЕВИНОВНЫЙ! НЕТУ страну назвали ГОНДУРАСОМ.

  Просто обидно.

 32. anonymus 10.08.2012 at 11:48

  Да уже что творится у нас стране уже сложно описать...Все друг на друга постоянно что-то спихивают — и как правило под раздачу попадают люди, которые ничего плохого и не сделали то...как и в этой ситуации. Чем дальше те хуже

 33. Сергийко 10.08.2012 at 13:47

  Unknownу!

  Перш ніж дивуватися офіцерам з їх гідністю та честю — то почніть зараз с себе:кажете про злочинну групу, і ставите прочерки.Так що — ваша хата теж с краю?

  А щодо Нікіфорова твердо знаю одне — в українській армії щоб стати полковником(або навіть підполковником) треба добровільно прийняти умови гри влади, або щоб зрозуміліше — треба стати одним з них. Іщук теж був колись порядним капітаном-майором

 34. лейтенант 10.08.2012 at 22:32

  А я считаю, что п-к Никифоров не виноват, и был нагло подставлен. Одного взяли под стражу, а другой где? Да и не все так просто, как описано в документе. Там идет очень крупная игра. Жаль только страдают невиновные.

 35. wersi 11.08.2012 at 13:00

  ПРАВДА

  Васильківські мільйони, в чиїх кишенях вони залягли? Почитайте правду, яку приховують, а не кримінальну справу заведену в прокуратурі, і все зрозумієте.

  Суть справи полягає в тому, що починаючи з 2006 року командир військової частини А0704 (місто Васильків) Іщук Михайло Михайлович (командир військової частини А0704 з 2000 року по 2007 рік) (на теперішній час депутат Київської обласної ради від Партії Регіонів) разом з його заступниками отримували рішення Васильківського міськрайонного суду Київської області та виконавчі листи до них. На підставі рішень Васильківського міськрайонного суду Київської області колишні та діючі військовослужбовці військової частини А0704 отримали з каси фінансово-економічного відділення військової частини А0704 належний їм перерахунок надбавки за безперервну вислугу років у Збройних Силах України, що передбачена Указом Президента України від 5 травня 2003 року №389/2003 «Про надбавки військовослужбовцям Збройних Сил України, Адміністрації Державної прикордонної служби України та Управління державної охорони України за безперервну службу».

  На підставі вказаних вище рішень Васильківського міськрайонного суду Київської області від 2006 року доплату щомісячної надбавки за безперервну вислугу років у Збройних Силах України колишнім та діючим військовослужбовцям військової частини А0704 почали виплачувати по другому кругу з 2008 року. На той час командиром військової частини А0704 був полковник Нікіфоров Микола Миколайович (командир військової частини А0704 з 2007 року по 2011 рік). Іщук Михайло Михайлович відповідальним за організацію доплати щомісячної надбавки за безперервну вислугу років у Збройних Силах України колишнім та діючим військовослужбовцям військової частини А0704 «призначив» полковника Хлоп’ячого В’ячеслава Анатолійовича, та той час заступника командира частини – начальника навчального відділу (з 2011 року командир цієї частини).

  Хлоп’ячий В’ячеслав Анатолійович контролював діяльність фінансово-економічної служби по здійсненню вище зазначених виплат. По ньому кримінальна справа не відкрита, під слідством він не перебуває.

  У фінансово-економічній службі цим питанням займалися:

  1. помічник командира частини з фінансово-економічної роботи — начальник фінансово-економічного відділення військової частини А0704 капітан Загірний Олександр Васильович (являється організатором у фінансово-економічній службі, готував роздавальні відомості, отримував значні кошти від усіх махінацій). На даний час перебуває на свободі під наглядом заступника командира військової частини А0704 підполковника Павліченка Олександра Григоровича, а також збирає кошти для фіктивного підроблення документів про психічний стан здоров’я (планує лягти в психіатричну лікарня на півтора роки). На зароблені гроші капітан Загірний О.В. разом зі своєю сім’єю їздив відпочивати за кордон дві на річ. Також, в минулому році з ним і його сім’єю їздила відпочивати в ОАЕ провідний бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини А0704 прапорщик Вознюк Н.С., яка є учасницею всіх цих махінацій. На зароблені гроші він купив собі два магазина в Києві (один – спеціалізується по квітах в Голосіївському районі, а другий – це аптека), грузову машину DAF (тягач — вартістю 50 тис. доларів США). Все майно зареєстровано на його рідних. Також на рахунках його рідної сестри і її дочки знаходилися кошти (приблизно 2 млн. грн.), які він клав в банках (ПРИВАТ банк і Київська Русь). По не перевіреним фактам він ще має нерухомість за кордоном.

  2. заступник начальника фінансово-економічного відділення військової частини А0704 капітан Дудник Андрій Юрійович (виконував накази Хлоп’ячого В’ячеслава Анатолійовича та Загірного Олександра Васильовича, вносив неправдиві дані в податкові звіти фінансово-економічної служби військової частини А0704. За це він практично не отримав ніяких коштів. На даний час перебуває в Лук’янівському СІЗО. Всі показання, які він дає про справжніх організаторів і злочинців цієї схеми слідчий до справи не додає.

  3. провідний бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини А0704 прапорщик Вознюк Наталія Сергіївна (вносила неправдиві дані в роздавальні відомості, допомагала готувати податкові звіти). По ній кримінальна справа не відкрита, під слідством вона не перебуває.

  4. Духова Анна Вікторівна (бухгалтер фінансово-економічної служби військової частини А0704; з 2012 року звільнилася з лав Збройних Сил України і працює у відділенні ПРИВАТ банку міста Василькова). Вона підробляла підписи у роздавальних відомостях не лише за тих, хто повинен був отримувати кошти, а й за командира військової частини А0704 полковника Нікіфорова М.М. На час перебування у відпустці чи на лікуванні касира Гавриш Галини Анатоліївни (це її мати) виконувала її обов’язки. По ній кримінальна справа не відкрита, під слідством вона не перебуває.

  5. бухгалтер фінансово-економічного відділення військової частини А0704 працівник Збройних Сил України Гавриш Галина Анатоліївна (касир, через неї проходили гроші, вона їх видавала не колишнім та діючим військовослужбовцям військової частини А0704, які повинні були дійсно отримати кошти за безперервну вислугу років у Збройних Силах України, а начальнику фінансово-економічної служби капітану Загірному О.В.). Вона була матеріально-відповідальною особою за ведення касових операцій. По ній кримінальна справа відкрита за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 410 КК України.

  6. бухгалтер фінансово-економічного відділення військової частини А0704 молодший сержант Парубець Раїса Миколаївна (разом представниками відділення особового складу та стройового військової частини А0704 шукала підписи осіб, що були зазначені у роздавальних відомостях та допомагала готувати роздавальні відомості). По ній кримінальна справа не відкрита, під слідством вона не перебуває;

  7. майор Фесан Олександр Олександрович, колишній заступник начальника відділення особового складу та стройового військової частини А0704, на даний час працює в Службі безпеки України (надавав всі необхідні документи з відділення особового складу та стройового для пошуку оригіналів підписів, приховував від командира військової частини А07004 полковника Нікіфорова Миколи Миколайовича всі вхідні документи, що могли перешкодити їхній діяльності, тобто зашкодити наносити збитки державі). По ньому кримінальна справа не відкрита, під слідством він не перебуває.

  Представники відділення особового складу та стройового військової частини А0704 знищували і приховували від командира військової частини А0704 полковника Нікіфорова М.М. всі вхідні документи (телеграми, накази), що стосувалися виплати за безперервну вислугу років у Збройних Силах України. Ні по кому із представників відділення особового складу та стройового військової частини А0704 кримінальна справа не відкрита, під слідством ніхто не перебуває.

  Свідки розповідають, як капітан Загірний Олександр Васильович в спортивній сумці заносив гроші полковнику Хлоп’ячому В’ячеславу Анатолійовичу в його кабінет.

  Вище указані перерахунки та виплатити їх не відображалися у податкових звітах фінансово-економічної служби військової частини А0704.

  У цей же час, відповідно до Законів України «Про державний бюджет на 2010 рік» та «Про державний бюджет на 2011 рік», фінансування указаних виплат у підпорядкованих військових частинах не передбачено.

  Збитки нанесені державі в період з 2008 року по 2011 рік становлять десь понад 20 млн. грн. Але слідство це чомусь не вивчає і до уваги не бере, бо всі хто міг вже відкупилися і відповідальних уже призначено. Ними повинні стати капітан Дудник А.Ю. (на думку слідства він є організатором, хоча за всі організаторські діяння він практично не отримав ніяких коштів, просто виконував накази начальників), полковник Нікіфоров М.М. (який ніби привласнив собі ці кошти, хоча про це він навіть нічого не знав і нічого не мав), а іншим учасникам буде всього умовно. А ті особи, які дійсно вкрали в держави ці кошти (Іщук М.М., Хлоп’ячий В.А., Вознюк Н.С, Духова А.П., Гавриш Г.А., Чайкун М.В.) покарані не будуть, бо є, як кажуть в народі два «цапа відбувала».

  На даний час полковник Нікіфоров Микола Миколайович, який даний час проходив лікування в військовому госпіталі також перебуває в СІЗО, а

  ті, хто дійсно заподіяв шкоду державі продовжують жити “козирним” життям.

  ЦЯ ІСТОРІЯ РОЗПОВІДАЄ ПРАВДУ ПРО ВСІ МАХІНАЦІЇ, ЯКІ ВІДБУВАЛИСЯ У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ А0704, ХОЧА ВІЙСЬКОВА ПРОКУРАТУРА ЦЕНТРАЛЬНОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ В ІНШОМУ НАПРЯМІ РОЗГЛЯДАЄ ЦЮ ІСТОРІЮ.

  Коли вперше затримали Загірного він написав правдиві свідчення і після цього його відпустили. Потім на протязі двох тижнів Іщук М.М. та Хлоп’ячий В.А. щодня їздили до слідчого і Загірного змусили дати неправдиві свідчення, пообіцявши йому, що буде виправданий. Таким же чином змусили дати свідчення і Дудника та згодом той відмовився від своїх свідчень, за що був побитий та відправлений у Лук’янівське СІЗО, де і тепер перебуває. Його бувшій дружині сказали, що він може і не дожити до суду, якщо не напише те, що накаже слідчий.

  СТАРШИЙ СЛІДЧИЙ КАПІТАН БІЛОУСОВ ОТРИМАВ ВІД ІЩУКА М.М. ТА ХЛОП’ЯЧОГО В.А. ВЕЛИКИЙ ХАБАР. ТАКИЙ ВЕЛИКИЙ, ЩО ЗМІГ ПОДІЛИТИСЯ ЗІ СВОЇМ НАЧАЛЬНИКОМ

 36. Сергийко 14.08.2012 at 11:33

  Хлопячий В. — це ще той "чесний " полковник!А якщо додати його діяльність на посаді голови квартирної комісії В/Ч — то зовсім взірець!

  Моя порада капітану Дуднику та його родичам — не хочеш бути цапом відбувайлом, то тільки широкий розголос справи може змінити хід подій. Йдіть до громадських приймалень депутатів рівня Верховної Ради — до того ж А.Гриценка(він веде тему військових), В.Чорновола — один з небагатьох порядних, можна до комуністів звернутися — вони не продаються та не «рєшають правільно вапроси».

  Ну а тим небайдужим , котрих обманули на гроші — бачите хто обманув, прізвища уважно прочитали? робіть висновки

 37. мешканець в/м 11 27.08.2012 at 23:11

  wersi: Дуже вдячні Вам за висвітлення правдивої інформації. Думаємо правильно, що правдивої, бо багатьох із фігурантів ми знаємо. Тільки не ясно чому правду бояться сказати і захистити свого командира? Висновок — чи потрібна нам така Армія військових, які притримуються принципу «Моя хата з краю»? Навіщо народу армія, яка не вміє захищати його, а обкрадає? А це людські зарплати, пенсіїї і т.д. А куди поділися офіцерські збори по відстоюванню честі та гідності серед військових. Офіцери даної частини Статут ЗСУ — забули? Чи настільки все погрязло в корупції та безнаказанності. Чи грошенят на своїх коханок не хватає? А Дуднику та його родичам треба звертатися і бити у всі набати до всіх депутатів ВР, а також звернутися до Бевза у ВР, що очолює комітет бо боротьбі з корупцією в органах викон.влади, писати в Генпрокуратуру щоб взяли справу під контроль, звертатися до Уповноваженого з прав людини, піднімати пресу, звертатися до А.С.Гриценка, писати в Секретаріат Президента. Робити резонанс. Скаржитися на дії всіх хто займається тиском на капітана Дудника. Повірте серед прокурорів та ін.праціників силових структур є багато порядних людей, які чесно виконують свою роботу. А родичам Дудника треба наймати гарного адвоката, який зуміє дати такий резонанс, щоб інші посадовці задумались, чи хотять вони дослужити до пенсіїї? Не здавайтесь ніколи, не бійтесь, якщо правда за ВАМИ.

 38. XXX 29.08.2012 at 19:23

  Короче скажу так — статья написана на заказ притив Ищука и Хлопячего, так как они балатируются в депутаты(черный пиар!) Я эту историю знаю — ТАМ крал Никифоров, Загирный, Дудник, начфин(винницы) -без него сами понимаете такие вещи не пройдут и касир! А пишет тут его жена(Никифорова). Ворам по заслуги нечего обманывать людей и оправдовываться хто вор а кто нет!

 39. XXX 29.08.2012 at 19:26

  А да все коменты подстава -я сейчас ниже любой какой захочу коментарий напишу и под любым именем. Так что сиди Никифорова и жди мужа с тюрмы...

 40. Жанна 29.08.2012 at 19:31

  Вор должен сидеть в тюрьме!

  С уважением ХХХ и так бесконечно могу писать под любым именем — забейте на коментарии))

 41. Жанна 29.08.2012 at 19:32

  Админ падла ты что удаляешь коментарии мои — чмо

 42. Жанна 29.08.2012 at 19:35

  мОРДУ ТЕБЕ НАДА НАБИТЬ ЗА ТАКОК -НЕ БОИШЬСЯ??? а аДМИН??

 43. admin 30.08.2012 at 10:55

  Як нам повідомили, при проведенні очних ставок інформація, яка викладена в постанові про порушення кримінальної справи, підтверджується. Зокрема про участь командира В/Ч А 0704 Нікіфорова у розкраданні бюджетних коштів.

  Згідно законів та військових статутів командир в/ч є єдиноначальником і несе персональну в т.ч. і кримінальну відповідальність за невиконання своїх обов’язків. Якщо ж допустити, що розкрадання коштів підлеглими Нікіфорова відбулося без його участі, то і в такому випадку стосовно нього повинна бути порушена кримінальна справа хоч і по іншій статті КК.

 44. мешканець в/м 11 31.08.2012 at 00:18

  Это уже интересно ! Вот только общественное информирование в лице А.Саламатова м М.Пекарского молчит. Не понятно. Ведь депутат Васильковского горисполкова все-таки фигурант дела.8 мил. это не шутка. Хотелось бы узнать мнение В.Гуреева — это его протэже. Он его представлял в Совету Ветеранов в\г.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.