Хто заплатив?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

В місцевій газеті «Життя і слово» від 1 жовтня ц.р. під рубрикою «документи» надруковані дві постанови міської виборчої комісії — від 23 вересня 2014 р. № 3  "Про визнання Сабова Сергія Олександровича............. таким, що відмовився від посади Васильківського міського голови" та від 23 вересня 2014 р. № 4 «Про призначення повторних виборів Васильківського міського голови».

Оскільки коштів на рахунку виборчої комісії немає, виникає питання, хто все ж таки проплатив вказані публікації, причому, судячи з газетної площі під ними, на чималеньку суму.

Хто заплатив?.: 6 комментариев

 1. Верес 03.10.2014 at 14:21

  «... виникає питання, хто все ж таки проплатив вказані публікації, причому, судячи з газетної площі під ними, на чималеньку суму.?»

  Виникає питання, хто проплатив чи маленьку суму за эту тему «Хто заплатив?» на сайте Анатолия Павловича?)

  Потуги Павловича не допустить перевыборы в Василькове и "сохранить " мэрство за Сабовым вызывают в Василькове ,среди избирателей , СМЕХ!

 2. admin 03.10.2014 at 14:44

  Вересу: — все ж таки, хто проплатив вказані матеріали МВК? Якщо не МВК, а в неї коштів на це немає, то це очевидне порушення Закону.

  До речі, не відповідати на прямо поставлене питання у зв"язку з очевидним фактом, а відповісти зустрічним питанням — дуже дешевий прийом.

  Тому на ваше питання відповімо прямо — ніхто не проплатив!.

  Щодо перевиборів у листопаді ц.р. Так, ми категорично проти. І не тільки тому, що вони фінансуються з міського бюджету. І не тільки тому, що документи МВК «ликом шиті». І не тільки тому, що не за горами чергові вибори. А ще й тому, що у місті досить багато людей знає, хто проштовхує ідею про проведення повторних виборів і для чого. Бачите, ініціатори цієї ідеї ніяк з Сабовим «каші зварити» не можуть. А вже «припікає», тому й спішать...

  • Верес 03.10.2014 at 18:17

   Палыч! Грубейшее нарушение -"проплату " публикации Сабов оспаривал в суде?)

   Нет ! А почему?)

   Ну скинулись члены комиссии , ну проплатили...

   Когда Маркова проводила заседание комиссии на фазенде у корчинских Вы почемуто молчали!

   Признайтесь, Вы панически боитесь , что на выборах победит Попович и лишит вашего «спонсора» Романенко участка земли выделенного регионалом Сабадашом?

   А ведь так и будет! И за незаконное строительство на 40 сотках Романенко ответить прийдёться!

   А вам прийдёться вернуть Поповичу 20 штук зелени которые вы «умыкнули»!

   Бойся Палыч! Расплата НЕ МИНУЕМА!

   • admin 04.10.2014 at 17:28

    Вересу: — А. Боровик — «проплатою» буде займатись прокуратура. Лісниченку юристи пояснили, що публікувати такі документи можна лише за кошти з рахунку МВК.

    Чому Сабов не оскаржив — запитайте в нього. Попович також не оскаржив постанову про реєстрацію Сабова від 17. 06. і вона на сьогодні є законною, хто щоб не говорив.

    Повернення Поповича ніхто не боїться, Він у 2006р. програв вибори міського голови, зайнявши лише третє місце після Шестакова і Іващенка. Потім він ще раз зайняв третє місце після Сабадаша і Сабова. На останніх виборах міського голови він програв Сабову. Між цими виборами Попович також був аутсайдером на виборах до ВРУ.

    Оскільки результати останніх виборів, на яких переміг Сабов, в судовому порядку не скасовані, то підстав для повторних виборів немає. А спроби Поповича за допомогою МВК скинути Сабова та виграти ці вибори є, щонайменше, нечесними по відношенню до виборців міста. Щодо 40 сот. в центрі міста та 20 тис доларів — не повторюйте дурниць вслід за Гаврилюком. Краще напишіть у нього на сайті, що він перепродав 10 земельних ділянок, оформлених на підставних осіб. Побачите, чи заблокує він цей ваш коментар.

 3. Олексій 03.10.2014 at 19:44

  Вітаю всіх колег з професійним святом — Днем працівників освіти!

  Хто не заплатив?

  Давно такого в місті вже не було... У Василькові відміненні міські урочисті заходи з нагоди Дня працівників освіти... на 37-тисячне місто, більше тисячі працівників (педагогів та адмінперсонал). Поза очі кажуть, що через відсутність фінансування... Так, вже давно в бюджеті кошти ( по 100 гривень) на премії не закладались... І Іващенко, і Сабадаш знаходили позабюджетні кошти, ні то закладали свої і на премії, і на квіти, і на грамоти..., але свято не зривали... Динамо люкс-Лірник, що не міг допомогти? І він хоче виграти вибори? Як можна зривати свято напередодні виборів? Безглуздо... Позор!!

  Боровику- заведіть тему : «Такого в місті ще не було!!!»

 4. Варвара 03.10.2014 at 22:33

  Як колись написав Мосійчук і команда, Валерій Федорович Попович і є спонсором даної публікації

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.