Хто виявиться «крайнім»?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Для збільшення зображення — натисніть на нього.

Хто виявиться «крайнім»?: 2 комментария

 1. ЖОРА 23.06.2011 at 07:17

  Стаття 1971. Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво

  1. Самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику, —

  карається штрафом від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

  Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

  1. Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб, —

  карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  2. Перевищення влади або службових повноважень, якщо воно супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства, застосуванням зброї чи спеціальних засобів або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування, —

  карається позбавленням волі на строк від трьох до восьми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

  3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили тяжкі наслідки, —

  караються позбавленням волі на строк від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від семисот п'ятдесяти до тисячі п'ятсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 2. ЖОРА 23.06.2011 at 07:19

  Интересно во сколько обойдется Иващенку данная шалость?

  Тысяч 10$?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.