Хто відроджує старі схеми?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+
Упирі і вурдалаки зазіхають на Васильківську земельку, віднесену до категорії історичної спадщини.

Через Васильківський ЦНАП подано документи від декількох осіб, в т.ч. один мешканець Полтавщини з графічними матеріалами типу «пан сам склепав» і заявами про дозвіл на виготовлення проектної документації.

Все б нічого, але заяви подані на неіснуючі в природі адреси по вул.Княжій (бувша Колгоспна). Розміри ділянок по 8-9 соток.

Жоден з аплікантів під час телефонного опитування не міг назвати землевпорядну організацію, яка виготовила графічні матеріали, ба навіть місце розташування ділянок.

СБУ повідомлено. Департамент історичної спадщини Мінкультури буде повідомлено завтра.

А тобі, скотиняка, який за цим всім стоїть, ким би ти не був — ХРІН МОРЖОВИЙ, а не Вали!!!

Vladlen Sergiyenko

Хто відроджує старі схеми?.: 5 комментариев

 1. адвокат 23.05.2017 at 23:07

  А за всим цим стоїть, як хер моржовий, Ваш однофамілець з бюту на чолі з хреном тільки не моржовим, а собачим...

 2. Акти Vist 23.05.2017 at 23:19

  О, вже й до культурної спадщини добрались!!! Браво!!! Не стида, ні совісті!!! Земельним рєшалам пора вже показати сокиру, якою їм відрубають руки за крадіжки і корупцію! Треба запросити на сесію державне телебачення і виставити цих рєшал у повній красі, нехай їхні державні партійні лідери подивляться, як їхні підопічні обдирають місто та людей!!!

 3. Брат 24.05.2017 at 07:12

  Васильківська земля у лісі та в заповіднику не дається легко, тому бути членом земельноі комісіі замало, треба йти значно вище, виконуючи чіткі вказівки свого патрона по партіі...

 4. Думка 24.05.2017 at 19:12

  Це є свідченням того, що васильківська БЮТ в своїй більшості є корумпована! Поки не роздерибанять васильківську земельку не заспокояться.

 5. Антивирус 24.05.2017 at 20:53

  Ой-ой-ой Владпенчик,как все разом испужались...Правда, хрен моржовый, можешь в итоге и сам поиметь.

  Для начала ответь за братана,сбежавшего с депутатства и должности главы земельной комиссии, предавшего и доверие избирателей и веру в справедливость при решениях вопросов по земле.Потом можно поговорить и о твоем любом друзе Сабове, делишкам по волонтерским разводам на деньги(по которым ты так и не дал отчет), по бирюковским тебе побратышкам.Так что не лепи из г...на пулю, а из себя такого ангела-спросителя за дела с иных.

  И если позволите,пани Перинская, дам Вам совет за бесплатно и по делу — можете еще немного поторговаться,поднять цену вопроса для себя, а потом — соглашайтесь.Не стоит бороться за счастье васильковского охлоса — не оценит...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.