Хто вболіває за Васильків...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні відбулася позачергова сесія міської ради. Депутати підтримали пропозицію міського голови Володимира Сабадаша про розподіл субвенції, яка надійшла до міського бюджету за сприяння Ігоря Кононенка.
Зокрема, 22 мільйони гривень направили на продовження будівництва ЗОШ №6, необхідні кошти направили також на будівництво мережі водовідведення по вул Козацькій, Матросова, Патріотичній та вул. О.Лістрового, інші потреби.
Депутати також знайшли можливість виділити 4 мільйони гривень для проведення робіт по реконструкції парку в центрі міста.
Незважаючи на важливість питання, яке було внесене в порядок денний сесії, на її пленарне засідання не прибула майже в повному складі фракція «Батьківщини» — О.Слончак, С.Сергієнко, В.Сіранчук, А.Дерев"янко. Разом з ними на пленарному засіданні ради були відсутні депутати Т.Омельченко, М.Неділько та ін.
Примітно, що всі вищеназвані особи позиціонують себе як ревних захисників інтересів територіальної громади та голосно кричать про свою опозиційність до міського голови Володимира Сабадаша...

Хто вболіває за Васильків...: 1 комментарий

  1. Вода 26.06.2019 at 21:08

    Сьогодні, нарешті дізнався, що за чорні трубки стирчать навколо парку (пам'ятника Декабристам). Це для поливу. Ці трубки стирчать вже четвертий рік. Навіщо!!!! Чи бабло вже пішло? Скоринки.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.