Хто в опозиції?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

 Всі наші намагання довідатись від «Тухлого» (псевдо) і М. Неділька про те, хто ж таки представляє васильківську опозицію в міськраді і поза нею, зазнали провалу. Обидва мовчать, неначе в рот води набрали.

Враховуючи гіпертрофовану сором"язливість вказаних осіб, можна зробити висновок, що відповіді від них на це питання ми не отримаємо до кінця днів своїх.

Але, оскільки широка громадськість міста горить бажанням знати захисників інтересів пересічних васильківців, як кажуть, в обличчя, ми вирішили назвати прізвища васильківських опозиціонерів, які, на нашу думку, дійсно такими є.

Отже в раді — Олександр Слончак, Олег Мазепа, Микола Неділько, Сергій Сергієнко. Все.

Тетяну Омельченко та Юрія Коваленка до опозиції можна віднести з великою натяжкою. Останнім часом вони тим чи іншим чином демонструють свою лояльність до міського голови.

Поза радою — «господарі» «Тухлого» і Неділька.

Якщо наш варіант відповіді на питання, поставлене в заголовку цієї теми, є правильним, то стає абсолютно зрозумілою причина неприродньої сором"язливості «Тухлого» і Неділька — громада може послати цих опозиціонерів так далеко, куди ще «Макар телят не ганяв»...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.