Хто «рубає капусту»?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

До Вашої уваги пропонуємо коментар «Сергійка» від 19.12.12.
«Шо — жара пошла??? Павлович рубає «капусту» на своїй опозиційності???
А по іншому й не планувалось коли все це починалося! — бути депутатом та робить на громаду — зась? а грошовитим опозою можна?»
А.Боровик: Пропоную Сергійку легалізуватися та приєднатися до нас. Будемо разом під своїми прізвищами «рубати капусту». Можна звертатися до вищих посадових осіб держави, прокуратури, СБУ, міліції з заявами про –злочинну діяльність, колишнього міського голови та його оточення та ставити під заявами власні підписи.
А щодо депутатства то повідомляю тим, хто ще не знає або не хоче знати, що згідно протоколів ДВК з мокрими печатками я набрав на 1200 голосів більше ніж Іващенко. Моя згода бути депутатом означала б те, що я знехтував би майже трьома тисячами голосів своїх виборців. Звичайно я цього зробити не міг. Тим більше, як показав час, така моя позиція сприяла достроковому припиненню повноважень Іващенка.

Хто «рубає капусту»?: 6 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 19.12.2012 at 19:21

  Как рубалили капусту ОТ ИВАХИ на Виборах ХОДЯТ ЛЕГЕНДЫ ridmisto.com.ua/category/misto/page/12/

 2. Сергійко 19.12.2012 at 20:39

  Анатолію Павловичу!, не лепіть з г...на кулю!

  Хто б заважав вам «звертатися до вищих посадових осіб держави, прокуратури, СБУ, міліції з заявами...» маючи статус депутата? А потім при доведенні фальсифікацій — зайняти місце мера?

  А так — ні депутат, ні мер! А просто голова ГО ... з 4-х чоловік

 3. Игорь Гаврилюк 19.12.2012 at 21:37

  Стоит посмотреть www.vasilkov.info/forum/i...&#entry77025

 4. Андрей Саламатов 19.12.2012 at 22:35

  Анатолий Павлович, я вам аплодирую…

 5. admin 20.12.2012 at 11:01

  Пропозиція для Сергійка легалізуватися залишається в силі. Дуже легко давати поради після того як досягнуто результату. НІващенко відсторонений. Не хочете допомагати, не заважайте робити справу далі. Роботи ще багато.

 6. Небайдужий 20.12.2012 at 19:48

  А що тут незрозумілого, САламетр, Крикунов, Старіков, Скиба, які присмоктались наче пиявки до комунальних управлінь, і смокчуть звідти гроші. От наприклад Старіков, де він тільки не працював: начальник Жека міста, Водоканал і знову начальник Жка, видно там медом добре помазано.

  Крім цих, дивлюсь і багато депутатів поприсмоктувалось до комунальних підприємств (Сергєєв, Гурєєв, Нередько) Які тільки і роблять що ходять і чухаються, а гроші самі текуть їм до кишень. Потрібно і цю раду розігнати, бо там одні кровососи (грошей)

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.