Хто писав заяву Гаврилюку?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні Гаврилюк звернувся до місцевої міжрайпрокуратури про неправомірні, на його думку, дії Сабова як міського голови. В своїй заяві Гаврилюк просит прокуратуру-

« 1. Скласти протокол про адміністративне правопорушення за част. 1 ст.172-4 КУпАП „ Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності“ відносно громадянина Сабова Сергія Олександровича, що на даний час займає посаду міського голови Київської області.

2. Скласти протокол про адміністративне правопорушення за ст. 172-7 КУпАП „ Порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів“ відносно громадянина Сабова...»".

Очевидно, людина, яка писала заяву Гаврилюку, аргументуючи необхідність вжиття заходів щодо Сабова, свідомо, або її попросили про це, «неточно» виклала одне з основних положень Закону по суті питання.

Подаємо цитату з заяви Гаврилюка -"Част. 1 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» визначено, що повноваження сільського, селищного міського голови починаються з моменту його оголошення відповідною сільською, селищною, міською виборчою комісією на пленарному засіданні ради про його обрання, що прийнято відповідно до част.3 ст. 80 Закону України «Про вибори депутатів Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів».

Як на нашу думку, досить вільне трактування Закону, як кажуть- собі на користь.

Насправді в Законі так:- «Повноваження сільського, селищного, міського голови  починаються з моменту оголошення відповідною сільською, селищною, міською виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про його обрання...», і ніяких там «що прийнято відповідно...»

Хто писав заяву Гаврилюку?.: 2 комментария

  1. Іва 30.07.2014 at 06:36

    Та у цієї заяви навіть прізвище є: Крікуняшкіна. Ігралюк разом з Крікуняшкіной за драмчики Ярославни мочат Сабова. Сивий с Ивахой замовили. Рассея апладує стоячи.

  2. admin 30.07.2014 at 08:15

    Іві: — Стосовно першого, можливо. Стосовно «Рассеи» — не смішіть людей!.. Глупо! (російською)

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.