Хто підписався...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Під вимогою про скликання сесії міської ради, на якій планують звільнити з посади секретаря ради В.Сіранчука і обрати на цю посаду О.Мартиновського підписались депутати: — О.Агеєв, М.Шейда, С.Сергєєв, В.Самойленко, М.Корбецький, М.Нікіфоров, С.Нередько, Р.Пальоха, В.Калініченко, В.Мартинюк, В.Богданов, О.Тягун, О.Мартиновський,Т. Омельченко, О.Змаєва, Т.Шевченко, В.Савчук.

Хто підписався...: 4 комментария

 1. Яків 07.04.2014 at 17:00

  То що виходить, що однієї порядності недостатньо для керування містом? Мені вже декілька людей із різних служб говорили, що Василь Михайлович не дуже добре орієнтується у механізмі функціонування міста через дуже специфічне бачення шляхів вирішення тієї чи іншої проблеми. Може комусь ще щось відомо?

 2. Група ВТМ 08.04.2014 at 06:58

  При не професійному лікуваню зуба страдає пацієнт а при не професійному

  принятю рішення стосовно проблем міста срадає на багато більше пацієнтів шляхи лікування зубів і вирішення проблем міста можуть бути різні основне щоб був позитивний

  результат.

 3. Яків 08.04.2014 at 10:19

  В психології є такий термін «тоннельное мышление» — сознание, зацикленное на моноидее, идеафикс и не замечающее ничего вне этого зауженного мысленного коридора (тоннеля)

  Може в цьому проблема?

 4. Група ВТМ 08.04.2014 at 22:53

  Яків : Висловлюйте свою думку простіше і Вас зрозуміє Громада Василькова.

  Проблема в тому що Ваші заумні коментарі не розуміють прості ,порядні Громадяни не

  тільки Василькова а мабуть і більшість Громадян України.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.