Хто підлий — Попович, чи його команда?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

29.02.2016.  Вчора і сьогодні по місту розповсюджували бюлетень ВМО «Єдність», який підготувала її голова Людмила Лещенко. В ньому знову поливання брудом В. Сабадаша і «возвеличення» Поповича.

Дежавю. Чи не так, Людмило Іванівно?.. До речі. Ваше тлумачення цього слова, яке Ви подали в бюлетені невірне.  Пробачаємо Вам цю неточність.  Для Вас спеціально нагадуємо, що починається це тлумачення так  — «психічний стан ...».  Після прочитанного в бюлетені дійсно  слова про психічний стан здаються доречними...

 

23.10.2015.   Валерій Федорович єдиний з кандидатів на посаду міського голови, хто з самого початку виборчої компанії обливає брудом своїх конкурентів. Додумався навіть на першій сторінці своєї виборчої програми це зробити.

Щодо самої програми — вона нікчемна -крім бахвальства, самолюбування, махрового популізму та пустих обіцянок Валерій Федорович нічого не пропонує.

От і сьогодні у місті з"явилася листвівка подібного штибу. Попович, бачите герой, а Сабадаш злодій! Зразок підлості і цинізму. Подумайте тільки — виставляє себе головним борцем з корупцією... При тому, що своїм мовчанням та байдужістю потурав рукопожатому ним Іващенку в тотальному пограбуванні громади.

«Я вишє етого, оні мнє нє інтєрєсни» — так відповів Валерій Федорович на прохання делегатів від тисячного мітингу про допомогу, на якому васильківці протестували проти фальсифікації результатів виборів у 2010 році.

За це, вдячне оточення колишнього бізнес- мера, після його вигнання з посади, всіляко підтримувало Поповича в його маніакальному бажанні повернутися на посаду міського голови.

На нашу думку, васильківці, в своїй більшості розуміють, що час Поповича пройшов. Іне тільки тому, що він занадто поважного віку. А ще  й тому, що людина, яка заради власних інтересів та нічим не підкріплених амбіцій не соромиться виставляти на показ свою підлість і ницість...

 

 

 

 

Хто підлий — Попович, чи його команда?.: 7 комментариев

 1. Приблуда 23.10.2015 at 14:06

  Это есть так! Когда городу было фигово Валера сидел в засаде и тихонько, попивая водочку, наблюдал как деребанят город. А теперь решил «взлохматить бабушек» и попытаться опять добраться до власти.

 2. олег 04.03.2016 at 00:09

  Палыч, Иващенко ушел из власти 4 года назад. Кто сейчас тогда ворует — Попович что ли? Сейчас все есть, все блестит, везде порядок, все работает, денег на все хватает? Кстати, Вы так много пишете про тотальное ограбление города Иващенко, что возник простой вопрос — Где ж действия новой неподкупной и принципиальной власти по возвращению награбленного? Че нашли украденного? Куда обратились, чтоб вернуть? Что вернули из тотально разграбленного? Иващенко землю в сумке из города увез? Может «ограбленные» помещения вывез? Все на месте. Если что украдено, так, что мешает вернуть например? Иващенко мешает? Так как бы никому не мешает.

 3. admin 04.03.2016 at 00:59

  олегу — для початку повернули законному власнику 22 земельні ділянки на території стадіону біля 8 школи. Ви ж про це добре знаєте!..

  Проте, в цій темі мова не про Іващенка, а про зміст бюлетеня «Єдності», який підготувала Лещенко. Почитайте, яку «дурню» вона там надрукувала...

 4. олег 04.03.2016 at 01:38

  Палыч, ну хватит балаболить. Я когда Вы начали писать про эти 22 участка, которые типа вернули, сразу сказал, что никто ничего не вернет. Их спер Морозюк. Во первых зайдите в публичную кадастровую карту. Они как там были так и есть. Во вторых в суде отменили акты первых собственников, а участки давно уже в собственности страховой компании. А в третьих Высший административный суд давно отменил решение Васильковского суда и Киевского административного апелляционного суда про признание решений о выделении этих участков незаконными и отправил дело на новое рассмотрение. Так, что смотрите в кадастровую карту на стадионы города и наблюдайте ровные квадраты участков частной собственности. И кстати никакая власть ничего не собиралась никому отменять или возвращать.

 5. admin 04.03.2016 at 09:40

  олегу — ну звичайно, Морозюк і рішення за Іващенка підписав, і за Ларіну підписав, і за Слончака підписав, і рішення в апараті зареєстрував. Знаєте, Ваша версія вирок Іващенку як міському голові.

 6. олег 04.03.2016 at 09:42

  Палыч, чихал Иващенко на вироки.

 7. admin 04.03.2016 at 09:46

  олегу — нехай чхає собі на здоров"я!..

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.