ХТО Й ДЛЯ ЧОГО ОРГАНІЗУВАВ “НАЇЗД“ НА ВАСИЛЬКІВСЬКОГО МІЖРАЙПРОКУРОРА

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Присутні на останній сесії міської ради, а також сотні глядачів ТК “Рубікон” були вкрай здивовані некоректною, делікатно кажучи, поведінкою окремих депутатів та деяких інших осіб по відношенню до Васильківського міжрайпрокурора Д. Потоцького.
Те, що ця акція була попередньо спланована, у нас не меє ніякого сумніву. На нашу думку, все це мало за мету поставити на місце новопризначеного прокурора, якому ясно давали зрозуміти, чиї інтереси він повинен обслуговувати. Оскільки, жодна порядна людина, ніколи б не погодилася бути виконавцем цього ганебного дійства, автор плану залучив до здійснення свого задуму осіб із сумнівною репутацією, зокрема тих, які мали серйозні проблеми з законом.
Як ми можемо передбачити, поштовхом для організації наїзду на прокурора могло стати відкриття двох кримінальних справ щодо, можливо, незаконного викоритстання бюджетних коштів при ремонті покрівлі школи мистецтв та встановлення плавстикових вікон фірмою “Валентина  ЛТД“, діяльність якої пов’язують з С. Іващенком.
До честі Д. Потоцького, в таких умовах його поведінка була виваженою, а відповіді на провокаційні запитання — аргументованими.
Міські організації ПП “Нова політика” та ГО   “Рідне місто” розцінюють дії автора та виконавців цього інциденту як спробу дискредитації прокуратури як державного органу для досягнення своїх далекосяжних цілей.

ХТО Й ДЛЯ ЧОГО ОРГАНІЗУВАВ “НАЇЗД“ НА ВАСИЛЬКІВСЬКОГО МІЖРАЙПРОКУРОРА: 2 комментария

  1. Користувач 15.05.2011 at 18:43

    На мою думку є два варіанти

    1. Пан прокурор після свого призначення не виявив належної лояльності до витівок місцевої влади, а тому прагне продемонструвати свої повноваження. чим викликає подібну реакцію зі сторони промерської команди. Адже ні для кого не є секретом, що в міськрада в місті фальшива і незаконна.

    2. Завуальована гра в протистояння. Можливий варіант, коли наїзди на працівників прокуратури вигідний і самому Потоцькому, який ще не встиг сформувати своєї власної команди. Поки що він мусить працювати з «морозюківцями». які встигли дискредитувати себе багатьма скандальними подіями. В т.ч. намагання отримати чужі квартири по вул.Сонячній за рахунок незаконних дій місцевої влади (а точніше Іващенка).

  2. Der Ketzer 16.05.2011 at 18:58

    Цікаво було б подивится цю сесію у записі.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.