Хто дасть команду на фальсифікацію?..(оновлено)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

22.00  Щойно нам повідомили, що в Обухівській райдержадміністрації в одному з кабінетів знаходиться Іващенко. Також нам повідомили,що голова ОВК Мартинюк не приймає участі в засіданні комісії, хоча знаходиться також в цій будівлі.

Опозиція до останнього боротиметься за кожного мажоритарника

П'ятниця, 02 листопада 2012, 20:39, УП

Опозиція до останнього боротиметься за кожного мажоритарника, в якого влада намагається відібрати перемогу в округах.

Про це заявив голова Ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк на мітингу під ОВК №211 в окрузі Сергія Терьохіна, повідомляє прес-служба ОО «Батьківщина».

«Влада зухвало краде сьогодні перемогу в мажоритарних округах через куплені суди, через куплені ОВК та ДВК, через залякування. Вони зараз роблять все для того, щоб на округах, де перемогли наші кандидати, забрати в них перемогу і віддати цю перемогу регіоналам», — наголосив він.

Яценюк підкреслив, що щойно завершилося засідання суду щодо 94-го округу.

«Засуха, яка програла нашому кандидату в 6 тисяч голосів, пішла зараз по судах, і результати голосування по тих дільницях, де наш кандидат виграв, визнають недійсними. Для того, щоб зробити таким чином, щоб вона виграла у 200 чи 300 голосів», — повідомив голова ради Об’єднаної опозиції.

Він наголосив, що опозиція боротиметься за результати виборів на цих округах.

«Ми будемо судитись стільки, доки це дасть нам можливість відібрати незаконно отриманий мандат у таких депутатів», — сказав він.

«Ми звернемось до всіх наших західних партнерів, Засуха далі Київської області нікуди не виїде, якщо вона вкраде результати голосування. Так само як і ті, хто вкрадуть результати голосування по інших округах», — додав Яценюк.

«У нас потужна кількість тих народних депутатів, які разом із „Батьківщиною“, „Свободою“, з іншими опозиційними партіями, дадуть можливість далі боронити країну і далі перемагати», — підкреслив він.

Арсеній Яценюк звернувся до учасників мітингу із закликом підтримати опозиційних кандидатів у депутати.

«Підтримайте наших законно обраних депутатів, за яких ви проголосували, за яких люди віддали голоси. Ми не віддамо перемогу народу України. Народ України переміг, наші кандидати перемогли, і ми будемо боротись до останнього за кожного депутата від опозиції», — наголосив Арсеній Яценюк.

Київський суд пішов на поводу у Засухи і «повірив» сфальшованим документам

П'ятниця, 02 листопада 2012, 16:48

Київський апеляційний адміністративний суд щойно частково задовольнив позов Тетяни Засухи по першій справі.

Вона оскаржує результати виборів на 94-му окрузі, в якому з перевагою майже 6 тисяч голосів переміг кандидат від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Віктор Романюк.

Суд, розглянувши першу апеляцію Засухи, частково підтвердив її та визнав протиправними дії ДВК.

При цьому відомо, що акти, які використані у судових позовах були сфальшовані.

У «Батьківщині» вважають, що це рішення у подальшому може бути використано в схемі визнання недійсним голосування на низці виборчих дільниць в бік коригування їх на користь провладного кандидата.

«Коли рішення не ґрунтуються на законі та здоровому глузді, ми не можемо говорити про чесність виборів у цьому окрузі», — заявили в Батьківщині.

Сьогоднішня ухвала Київського апеляційного адміністративного суду підтвердження тому, що всі рішення судів диктуються в адміністрації президента", — заявляють в «Батьківщині».

Загалом Засуха подала 28 позовів до суду щодо виборів на 94 окрузі.

Як відомо, до судів надійшли 28 позовів від «спостерігачів», які скаржились, що ДВК їх не допустили на засідання. Водночас предсвтаники ДВК заявляють, що ніколи не бачили цих людей і жодних рішень про недопущення не підписували.

Українська правда.

В борьбе с оппонентом Засухи суды приняли подделки
Четверг, 01 ноября 2012, 15:38
Как известно, в Васильковский межрайонный и Обуховский суды было представлено всего 28 исков от имени наблюдателей от ПР, которых якобы отказались пускать в УИК.

 

Следствием положительного решения суда может стать признание голосования на этих участках недействительным.

Глава участковой комиссии 320308 в округе №94 Юрий Короп рассказал Украинской правде, что в иске против УИК свидетелями выступили наблюдатели от Партии регионов Глизнуца и Троцюк.

Однако, по его словам, их подписи в иске и их подписи на решениях УИК существенным образом отличаются, а попросту были подделаны.
Это подписи из актов приложеных к иску

 

 

А такие подписи ставили настоящие Глизнуца и Троцюк

Это можно увидеть из фото документов, которые подписывали настоящие Троцюк и Глазница.

Короп добавил, что обращал внимание судьи на это, документы приобщили к делу, однако суд удовлетворил иск представителей Засухи.

В свою очередь кандидат от Батькивщины Виктор Романюк рассказал «Украинской правде», что за такие фальсификации платили деньги.

«Нам стало известно, что за то, чтобы сфальсифицировать эти акты, платили от 7 до 10 тысяч гривен», — заявил он

Украинская правда

 

Округ 94: Холодная война Засухи против Романюка

Оксана Коваленко, УП _ Четверг, 01 ноября 2012, 10:55

Округ №94 з центром у Обухові після виборів зовсім не схожий на проблемні округи з кремезними «представниками преси» кримінальної зовнішності, беркутом або сльозогінним газом.

 

Партія влади, яку на цьому окрузі представляє одіозна Тетяна Засуха, обрала тут іншу тактику: все має робитися тихо і по-розумному.

 

За останніми даними вона програє представнику Батьківщини Віктору Романюку 8%.

 

У Партії регіонів могли не очікувати такого результату, оскільки рейтинг Романюка на початку передвиборчої кампанії був нульовим. Про нього ніхто не знав, а проводити мітинги йому не дозволяла місцева влада.

 

Романюк обрав таку саму тактику, з якою в Києві переміг Володимир Ар’єв – він ходив від дверей до дверей і спілкувався з людьми. Мабуть цим можна пояснити те, що за вельми попередніми даними Романюк отримує 44%, а володарка Ковалівки трохи більше 36%.

 

Замість мордоворотів — суди

 

94 округ з центром в Обухові — один з небагатьох, де на третій день після виборів окружна виборча комісія ніяк не наблизиться до омріяної позначки в 100% оброблених протоколів.

 

А команда Тетяни Засухи замість кремезних бандитів з журналістськими посвідченнями обрала більш витончену тактику — підставних спостерігачів, яких нібито не впускали на виборчі дільниці.

 

Розмахуючи їхніми скаргами, команда Засухи та партії-сателіти пішли судами. Їхня кінцева мета — визнання голосування недійсним у 17 дільницях Обухівського Району і 11 дільницях Васильківського, тобто загалом 28 позовів.

 

Це ті дільниці, де Романюк отримав більшість голосів.

Голова комісії у Германівці Ольга Рева розповіла «Українській правді», що, за законом, від партії має бути лише один спостерігач і такий на її дільниці вже був зареєстрований. «А цю людину, що позивається, я і в очі не бачила», — обурюється Рева.

 

«Більше того, якщо комісія прийняла таке рішення, то має бути протокол, але у нас такого протоколу немає», — додає вона з останніх сил.

 

Всі 28 заяв написані з одним і тим же формулюванням: визнання протиправним рішення ДВК щодо неправомірного недопущення на засідання офіційного спостерігача.

Окружна виборча комісія, за законом про вибори, має право визнати вибори на окремій дільниці недійсними в разі виявлення фактів «неправомірного недопущення спостерігачів від партій», підтверджених рішенням суду. Саме це і намагається зробити Партія регіонів.

 

У середу в Обухівському та Васильківському районних судах такі засідання відбулися. У Васильківському міжрайонному суді за 2 години було розглянуто всі 11 скарг з цього району, які були майже повністю задоволено.

 

«Це театр абсурду. Я був особисто на тих справах, по-перше не залучають третіх сторін, не слухають свідків. Всі документи, що подаються до суду, сфабриковані. Просто на колінах вони пишуться, і все. Жодного документу реального немає», — зазначив Романюк.

 

«Подаються акти, що нібито цих „спостерігачів“ не пустили на дільницю. При цьому ця ж людина підписалась в оригіналі протоколу ДВК, що була присутня на засіданні», — додав Романюк.

 

«До суду як свідки приходять голова, члени дільничної комісії, приходять спостерігачі і кажуть, що жодних відмов спостерігачам не було. А приходить одна людина, яка каже: „Так. Це було“. І суд одразу ж задовольняє позов. Це нібито спостерігач, який нібито прийшов до дільниці і нібито хотів зайти», — обурився Романюк.

 

В Обухові, де опозиціонер має більшу підтримку, судді більш обережні вислуховують всі сторони, 9 позовів було відхилено у присутності телекамер і спостерігачів.

 

«Там парадоксальна ситуація, бо в суді за кількома позовами стоїть один позивач. Суддя в одному випадку задовольняє її скаргу за однакових обставин з тими самим актами, а в іншому судовому слуханні та ж сама суддя не задовольняє. Це яскравий приклад вибіркового правосуддя», — сказав Романюк.

 

«Я так до кінця не зрозумів причин цього всього. Можливо що при винесенні кінцевого протоколу ОВК по цих дільницях, де зафіксовані „порушення“, вони хочуть не врахувати їх. Інакше навіщо це все?» — припустив він.

 

Як виявилося, довірені особи Романюка взагалі випадково дізналися про підготовку цих позовів. А коли намагалися отримати інформацію у судах, там їм відмовили, і потім не пускали до приміщення суду, посилаючись на кінець робочого дня.

Там же під судом довірені особи Романюка побачили автобус повний людей «незадоволених спостерічів».

 

Готувати документи до суду підсадним «спостерігачам» від Тетяни Засухи і Партії регіонів допомагав адвокат Іван Назаров, який сидів з ними в автобусі.

Пізніше він опинився в приміщенні Окружної виборчої комісії з пачкою нових позовних заяв того ж самого змісту.

 

Заради того, щоб зареєструвати ці заяви, без оголошення паузи засідання перервалося, а секретар ОВК Андрій Блануца зник.

 

Через якийсь час обурені представники ДВК, та довірені особи Романюка знайшли секретаря за реєстрацією скарг, які приніс адвокат.

 

Це викликало обурення і членів ДВК, і членів окружної виборчої комісії від опозиції, і представників Романюка. З боєм їм вдалося «відвоювати» секретаря ОВК і змусити його продовжити розгляд протоколів.

Однак, схоже, що за планом, комісія мала не квапитись. На думку координатора Опори Ольги Айвазовської, такий тривалий підрахунок голосів – це «тактика виматування», яка раніше використовувалась на місцевих виборах.

«Спеціально створюються нелюдські умови, чиниться психологічний тиск, щоб член комісії, який третю добу сидить на дільниці, просто кинув мішки з бюлетенями і пішов».

 

Члени ДВК сиділи в актовому залі приміщення і чекали своєї черги. Оскільки робота з такого роду документацією вимагає точності, всі протоколи мають бути заповнені без помилок і виправлень. В іншому випадку їх повертають на уточнення. Ті ж комісії, які приходять з уточними протоколами, більше в черзі не чекають.

 

Наприклад члени однієї ДВК з Українки просиділи в черзі не менше 6 годин, хоча були готові здавати документи ще в понеділок.

 

Іноді засідання переривалися спалахом гніву жінок з комісій, які працювали з неділі, а може і з суботи. Це не сильно прискорювало процес, але дозволяло трохи випустити пар.

 

Голова комісії майже не був присутній на засіданні. Тетяна Засуха також на засіданні присутня не була.

 

Загалом члени комісії, хоч і представляють різні партії, але протягом всього передвиборчого періоду голосували у співвідношенні приблизно 12 до 4 не на користь опозиції.

 

Таким чином вони за кілька тижнів до виборів звільнили одного з членів комісії Юрія Котолевського, якого за очі називали совістю ОВК...

 

Також до виборів комісія вирішила не визнавати агітацією запис звернення Тетяни Засухи 1 вересня до вчителів та учнів, яке крутили по всіх школах округу, з порушенням законодавства.

 

ОВК тоді відхилила скаргу на підставі того, що усна агітація не може бути доказом, бо її не можна матеріалізувати, оскільки «ст. 74 обмежує розміщення агітаційних матеріалів», а «…як можна розмістити усну агітацію».

А за тиждень до виборів, 21 жовтня в окружній комісії виявили документи, які начебто свідчать про факт підкупу членів комісії.

 

Так, на робочому комп’ютері в одній із робочих кімнат ОВК було знайдено файл з розпискою члена ОВК від «Партії регіонів» Володимира Матковського про отримання коштів на 13 членів комісії та забезпечення пальним на використання приватного автотранспорту членів комісії.

 

Одразу після виявлення даного документа член ОВК від ВО «Батьківщина» Олексій Боровий повідомив правоохоронні органи та викликав міліцію.

 

Після нетривалих баталій за комп’ютер з членом ОВК від Компартії Олександром Семенцем, системний блок було опечатано для передачі в слідчі органи.

 

Всі відповідні документи передано в ЦВК, а системний блок, на якому зберігалася інформація, опечатаний в приміщенні ОВК ТВО№94 під охороною міліції. Однак поки жодної інформації про розвиток подій із «підкупом» немає.

 

А тим часом ОВК продовжує своє засідання вже четверту добу поспіль.

 

Поки писався цей текст, обробили 91,17% протоколів. Розрив між Романюком та Засухою збільшився. Романюк отримує 44,40%, а Засуха – 36,11.

 

Проте, суди не завершені, не всі протоколи оброблені і не відомо, чи готова Тетяна Засуха визнати програш, чи битиметься не на життя, а на смерть.

 

1.11.12 Акції в Обухові та Василькові проти фальсифікації виборів.


Орієнтовно о 13-00 співробітники ДАІ майже на годину в районі с.Велика Вільшанка зупинили автобус, яким поверталися додому з Обухова після закінчення розгляду позовів про визнання дій ДВК протиправними.
В цей же час біля приміщення міськрайонного суду васильківські міліціонери під керівництвом заступника начальника міліції Поліщука прибули до приміщення Васильківського міськрайонного суду, куди стали підходити мешканці міста Василькова, щоб отримати інформацію про прийняті місцевим судом рішення по аналогічним позовам.
Поліщук висунув претензії до людей, що вони беруть участь у несанкціонованому мітингу. Тут С.Бірюков повідомив заступнику начальника міліції, що невідомі особи у формі співробітників ДАІ затримали автобус в селі В.Вільшанка. Через декілька хвилин нам повідомили, що автобус відпустили.
На цей час гострих конфліктів між міліцією і присутніми біля суду людьми не було.

Як нам повідомили, Обухівський суд відмовив в першому з поданих позовів «за відсутності підстав». Чекаємо яке рішення прийматиме Васильківський міськрайонний суд.

За інформацією, яку ми наразі перевіряємо, У Васильківському міськрайонному суді ці справи розглядають голова суду Степаненко В. В. та суддя Жук М.В.

Одинадцять аналогічних справ розглядає Васильківський місьрайонний суд. Як нам стало відомо міжнародні спостережні організації повідомлені і уважно слідкують за подальшим розвитком подій у 94 виборчому окрузі.

31.10.За інформацією суб’єктів виборчого процесу сторона, яка програла вибори в мажоритарному окрузі ініціювали подання позовів до суду про визнання неправомірними дій 28 дільничних виборчих комісій. За задом організаторів цього процесу задоволення судами цих позовів дасть можливість визнати вибори до Верховної Ради України у 94 виборчому окрузі такими, що не відбулися(!?..).
А що буде з міжнародним іміджем України та репутацією керівників держави ініціаторам цього дійства байдуже.

О 15.20 до нас поступила інформація, яку ми наразі перевіряємо, що «перемогу» Тетяні Засусі хочуть забезпечити визнанням виборів НЕДІЙСНИМИ на СІМНАДЦЯТИ дільницях, де з великим відривом переміг В.Романюк. Наскільки нам відомо про таку ситуацію повідомлені керівники політичних сил та їх виборчи штаби. Посадові особи, які впроваджують таку «схему», повинні мати на увазі, що це викличе ще більший негативний резонанс в Україні та у країнах які надіслали своїх спостерігачів на вибори до Верховної Ради. По-друге такий розвиток подій поставить Президента України В.Януковича в незручне становище, оскільки такі дії ідуть у розріз з його заявами про чесність та прозорість нинішніх виборів. В такому випадку постраждає імідж України, яка доклала чимало зусиль для вступу до европейської спільноти.

Питання. Чи варті таких втрат амбіції одного кандидата в нардепи та посадових осіб, які таким чином намагаються зберегти своє владне крісло?!!

У нашому окрузі згідно протоколів дільничних виборчих комісій з мокрими печатками

за Тетяну Засуху проголосувало 30 тисяч 941 виборець.

За Віктора Романюка – 40 тисяч 611 виборців.

За Партію Регіонів 16 243 виборців, за ВО «Батьківщина» 35707 виборців.

Багато хто затримку із встановленням результатів виборів у 94 окрузі пояснює намаганням змінити результати виборів на користь провладної партії. Зацікавленими особами в такому розвитку подій можуть бути :
1. голова КОДА А.Присяжнюк;
2. голова Васильківської та Обухівської РДА;
3.Васильківський міський голова С.Іващенко,
які несуть відповідальність за авторитет Партії Регіонів на відповідних територіях. Нагадаємо ще раз, що Президент України В.Янукович заявив, що буде оцінювати роботу керівників так, як їх оцінили виборці. А отже, під вказаними нами особами може захитатися владне крісло.
На нашу думку, змінити результати голосування, зважаючи на величезну перевагу опозиційних сил без резонансного скандалу, який безумовно вийде за межі України, не вийде.
Шлях, яким змінювали результати виборів у Василькові на протилежний, громадськості відомий. Це псування бюлетенів кандидата, який виграв вибори, на користь депутата від влади. Чи псуватимуть бюлетені «за Романюка», який має 10 тисячну перевагу над Засухою побачимо найближчим часом.
P.S. Дати команду на таку масштабну фальсифікацію, на нашу думку, може тільки найвища посадова особа Київської області.

Хто дасть команду на фальсифікацію?..(оновлено): 12 комментариев

 1. Д-р Быков 30.10.2012 at 16:36

  Ваши цифры блеф! Разность между кандидатами минимальна!!!!

 2. карпо 30.10.2012 at 17:58

  З практики розгляду таких смердючих справ можу сказати, що ніхто з суддів задарма не захоче брати на себе відповідальності, бо жити ж у Василькові. Прийдеться САМОМУ (ВВ) брати гріх на душу. Тільки коли буде прймати рішення нехай згадає долю Сергія Тарутіна.

 3. Остап Вишня 30.10.2012 at 20:25

  А импотент Крыкуняша никак не успокоитссса.Дудачок.

 4. Максим 30.10.2012 at 23:10

  Крикунов,Скиба,Поліщук,та інша Іващенка команда фальсифікацію провели на 5+ і живуть в місті Василькові тай доволі не погано.

  Один тільки Мосійчук від їхав.

  Як бачимо погано Крикунов навчив фальсифікації Мартинюка.

  Шурик був кращим

 5. Nazar 01.11.2012 at 22:25

  Та и им давно пора до Мосийчука.

 6. admin 02.11.2012 at 12:12

  А что по цифрам может сказать г-н Быков? Миша где Ваша преславутая объетивность?

 7. Петро 02.11.2012 at 21:33

  Одним на суде усмехается Фемида, другим — Фортуна.

 8. Остап Вишня 02.11.2012 at 22:18

  Крикунов, зупинись. Досить. Цю партію ти програв.

 9. Nazar 02.11.2012 at 23:51

  Сабодаж разом з иващенко дали команду и Мартинюку и крикунову.

 10. Кукусик 03.11.2012 at 04:10

  Команду на фальсификации мог дать только Янукович!

 11. JR 03.11.2012 at 09:00

  Мартынюк и Крикунов одного поля ягоды! И место на нарах у них рядышком будет! Недалеко от Марковых. Кличко фальсификации так прсто не оставит. Сядут СУКИ УСЕ!

 12. мешканець в/м 11 03.11.2012 at 18:58

  Спілкуючись із бувших замів А.Засухи було почуте таке висловлювання, що все уже вирішено!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.