Хто боїться впливу Мазеп?

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні вночі невідомі особи вдерлися до кінотеатру, виламали декілька дверей до приміщень службових кабінетів, та по варварські знищили майно, яке там знаходилось. Серед пограбованих приміщень офіс районної організації Партії Регіонів, який, на думку багатьох, був основною метою акції «мародерів».
Нагадаємо, що головою районної організації ПР є голова Васильківської райради Олег Мазепа.
Про подробиці цієї події дещо пізніше.

Хто боїться впливу Мазеп?: 6 комментариев

 1. Небайдужий 08.11.2012 at 11:12

  Я не яіляюсь прихильником Мазеп, але на скільки я знаю, вони одні з небагатьох хто не впав і не продався Засусі, так як продались: Мартинюк, Сабадаш, Іващенко,Крикунов.

  Але на скільки я чув, Сабадашу з Іващенком, Мазеп не залякати.

  От і розпочалися вибори мера! Думаю далі буде цікавіше.

 2. Nazar 08.11.2012 at 14:32

  Вибори почалися, дийсно краще вже Мазепа чи Попович,чи Боровик чим ця банда( сабодаж, иващенко, мосийчук, крикунов,мартинюк.).

 3. Розсудливий 08.11.2012 at 19:53

  Мав нагоду поспілкуватись з колишнім директором Мартинюком від якого мав зміг дізнатися напрочуд цікаві подробиці.

  Як наголошує колишній керівник, то невідомими було пошкодженно всі двері та майно в приміщеннях, які займали орендарі кінотеатру, кіноекран, колонки, вікна кассовового приміщення та сейфи.

  Зокрема цікавим є, те що жодного майна не поцупили, навпроти зловмисники просто ламали оргтехніку та майно кінотеатру...

  Зловмисники навіть не пробували взламувати приміщення, які ні ким не займаються...

  Версія пограбування є напрочуд маловірогідною, враховуючи, що звукове обладнання кінотеатру є досить сучансим та коштовни, то дивним є те, що його ніхто не намагався вкрасти...

  Про те, що напад було здійсненно проти осередку ПР говорити недоцільно, оскіль окрім зламаних дверей жодної шкоди ПРиміщенню не було завдано. Мартинюк вважає, що якби зловмисники ставили за мету здійнсення тиску на ПРиміщення, то б мали завдати йому (їм) більшу шкоду.

  Петро Іванови наголошує, що найбільше постраждав від дій нападників кінотеатр, адже йому було завдано найбільших збитків: пошкодженно колонки та кіноекран, зламано сейф, побиті вікна... Наразі кінотеатр не може функціонувати. І хоча Мартинюк більше не керує кінотеатром, але всеодно переймається тим що місто залишилось без кінотетру, а відтак і без культурного дозвілля.

 4. карпо 08.11.2012 at 21:47

  Це друге попередження Мазепі. Перше було на сесії райради, коли Мазепа не захотів голосувати за виділення Сабадашу 100 га землі. Тоді останній вискочив з сесії не дочекавши закінчення. Мабуть були і інші протиріччя, за які «немає прощення». А може хоче свою партію з свого приміщення попросити.

 5. Nazar 08.11.2012 at 22:50

  А може нехоче питримувати (кума иващенка) сабодажа на мера, ой щоб мазепа не догрався, бо ци не передчим , не зупиняцЯ!!!!!!

 6. Евген 16.11.2012 at 16:37

  Підгрібають останнє. Передали кінотеатр в оренду Іващенковому « Консоціуму», призначили Криконува директором і почали громити... Навіщо те кіно? А от будівля кінотеатру в центрі Василькова — ласий шматочок.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.