Хотіли «завалити», але не вийшло...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

За нашою інформацією, «патріотично налаштована» опозиція до міського голови Володимира Сабадаша грунтовно підготувалась до того, щоб «пришити» ГО «Рідне місто» антидержавну діяльність.

Крім заяви до Служби безпеки України, підписаною групою депутатів-"патріотів", опозиціонери організували, як мінімум, ще дві заяви аналогічного змісту від своїх «подєльників».

У нас є свої міркування щодо кола осіб, які могли підписати недепутатські заяви.

Прибічник «патріотично налаштованих» депутатів міськради Андрій Шевченко категорично заявив, що до підписання названих заяв він ніякого відношення не має.

Підставою для звинувачення ГО «Рідне місто» в державній зраді підписанти заяв вважають те, що організація проводить місцеву антиукраїнську діяльність, спрямовану на боротьбу з патріотично налаштованою опозицією до Васильківського міського голови Володимира Сабадаша...

Для довідки, хто в «патріотах»: — в опозиції до міського голови та депутатської більшості в раді знаходяться Олександр Слончак, Олег Мазепа, Сергій Сергієнко, Микола Неділько...

 

Хотіли «завалити», але не вийшло...: 4 комментария

 1. Громада 10.10.2018 at 20:15

  Адміне, васильківську громаду не обдурити. То псевдоопозиція. Васильківці кожному з них на виборах дадуть свою оцінку. Микола обесбашений, йому всерівно за кого, аби не проти нього. Мазепа використовує свое бачення подій як і при Сергію Григоровичу, ті ж методи як і раніше. Вони переходять як вимпел з міста до району, а з району знову в місто. Хотілося б без їх бурхливої діяльності пожити. Про Сан Санича та Сергієнка нічого й сказали — відправити в лікбез. Один мекає, другий бекає. Два сапога пара. За рахунок того що натирили в громади це гів- о плаває.

 2. В/М 11.10.2018 at 10:12

  Толя, то вони погано старались. Те що твій сайт в Росії для тебе мінус

 3. admin 11.10.2018 at 18:28

  В/М — для безтолкових пояснюю, мій сайт в Василькові, Київської області. Що, важко зрозуміти?..

 4. Антивирус 19.10.2018 at 15:28

  Вы Палыч, хрен с редькой не путайте......сайт читают в Васюлькове... а зарегистрирован он где?

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.