Хотіли використати Саакашвілі...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні вже цілком очевидно, що Неділько і Сабов, які готували план візиту Саакашвілі до Василькова, внаслідок своєї «нерозумності» хотіли використати останнього для зведення своїх «рахунків» з міським головою Сабадашем. Чи «купився» на це Міхеіл — тема окремої розмови.

Але те, що Коля з Сєрожою зганьбилися при цьому по самі вуха, не викликає жодних сумнівів...

Хотіли використати Саакашвілі...: 1 комментарий

  1. Акти Vist 14.04.2017 at 10:17

    Так це ж очевидно. У кожному відео «правдивого журналіста» Гаврилюка видно заплановані закидони проти Сабадаша від «лже — активістів». Купка непрофесіоналів в усіх кутках міста гавкає, намагаючись налаштувати громадян на негатив проти влади. Перебігаючи від одної політичної сили до іншої, дані особи геть забувають про свої прямі обов"язки перед виборцями. Вони живуть тільки розчаруваннями або надіями... Та думаю, що для цих двух персонажів Неділька та Сабова скоро наступить розчарування і в цій політичній силі «Рух нових сил», бо вони не мають постійності і цілеспрямованості, шукають себе, та не можуть знайти...Один дуже багато говорить (в основному "словесный понос, много, но не о чем), а інший так і не навчився правильно висловлювати свої думки.

    Микола Неділько. Я не є членом БПП, проте остання мене висувала кандидатом, бо я свого часу допоміг БПП отримати на виборах перемогу. Зараз, як і більшість, українців в БПП розчарувався — маю надію на Рух Нових Сил ... як колись покладав надію на БПП...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.