Хлопайтє в ладоші...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Ура! Ура! Мешканці міста Васильків хлопайтє в ладоші — радість то яка. Юля масово нагороджує васильківських однопартійців грамотами за грандіозну роботу по розбудову її партії у Василькові. Нагороджує дерибанщиків, відомих всьому місту, депутатів, які на останній сесії міської ради були проти будівництва 6 школи та які хотіли прихватизувати ласий кусочок міського будинку культури.

Давайте разом похлопаємо Любі Лущик, про нагородженні якої грамотою від Юлі сьогодні урочисто повідомив головний у нашому місті начальник від Юлі Сан Санич Слончак...

Хлопайтє в ладоші...: 3 комментария

 1. Владлен Володимирович Сергієнко 17.08.2018 at 22:22

  Типово для адміністративно-командних вертикалей роздавати «слонів» своїм посіпакам просто за те, що вони існують в природі, псують повітря і гордо носяться з брендами і прапорами, як дурень з писаною торбою.

  В цьому нема нічого сенсаційного.

  Набагато більшою сенсацією є те, що глашатаї «Батьківщини», які ніколи не читали коаліційної угоди, підписаної фракціями парламентської коаліції, зокрема ЮВТ, за майже 1,5 року до чергових парламентських виборів розповідають кому який мажоритарний округ планують віддати. Створення реформованої пропорційної виборчої системи за відкритими списками, яке було заплановано ще на 1 квартал 2015 року у цих валянків на порядку денному не стоїть взагалі.

 2. Громада 17.08.2018 at 23:28

  В патії леді «Ю» — нагороджують основних деребанщиків міста ,які є обличчям її партії. Яке місцеве мікрообличчя, таке й чекає і макрокерування державою.

 3. Назар 18.08.2018 at 04:20

  «…Кричали женщины: ура! И в воздух чепчики бросали». Марнославство місцевих матьківщинників зашкалює. Бігають, як діти, до Юлі за грамотами (хоч півдульки, аби від Юльки). Працюйте, а не складуйте макулатуру, пожалійте дерево, з якого вона виготовлена, бо з нього одного набагато більше користі, ніж від вашого ненажерливого кагалу. А для того, щоб потішити надмірну власну пихатість, зробіть на своїх лобешниках татуювання з партійною символікою – нехай всі бачать, в якому гнізді вас, васильківських гніздунів, вивели.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.