Хай не бреше!..(оновлено 27.10)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

27.10.  Рішення про припинення договору оренди земельної ділянки, про яку йде мова, завізували в т.ч.голова земкомісії  Мартинюк і нач. юрвідділу Крикунов. Зайве нагадувати, що це найближчі «подєльнікі» Іващенка.

На нашу думку, Іващенко ініціював припинення дії договору,виходячи з власних інтересів. Крім того йому набридло витрачати свої кошти на плату за оренду цієї землі. На момент розірвання договору, борг за оренду ділянки склав майже 50 тис. грн.

Таким чином Швецю не залишалось нічого іншого, як виконати прохання Іващенка про припинення дії договору оренди. Бо своїх власних коштів для цього у спілки не було і не могло бути.

Рекомендуємо відвідувачам нашого сайту переглянути на «Васильків інфо» відео сесії, на якій приймалося це рішення і звернути увагу на міміку Іващенка при розгляді цього питання. Там на обличчі в нього все написано...

26.10.   На сайті «Васильків інфо» оприлюднена інформація про те, що, ветерани Афганістану Швець, Тріщун і Козак, начебто, «...сделали все чтобы оставить 39 человек (вет. Афг. — адм.) без квартир.»

Насправді все це зробив Іващенко -"лучший друг" автора публікації. Очевидно, Сергію Григоровичу здалося, що земельну ділянку, на якій мали збудувати будинок з квартирами для ветеранів Афганістану, можна використати з більшою користю для себе.

До-речі, так раніше вважав і Гаврилюк, а сьогодні з відомих причин нахабно бреше, з усіх сил намагаючись «обілити» свого колишнього і сьогоднішього «хазяїна»...

Хай не бреше!..(оновлено 27.10): 3 комментария

  1. Ветеран 26.10.2016 at 19:40

    Якщо це,як Ви кажете,зробив проклятий Іващенко,то що ж зробила минула секретар Ради панянки Гладкова та Козак Сашко? У них що, мову відібрало на той час?судячи з відео,яке продемонстрував Гаврилюк,всі вони були в одній банді та безсовісно відбирали землю у афганців.Тому треба чесно назвати всіх,хто обікрав воїнів-афганців: Іващенко,Гладкова,Швець,Козак та Трішун.

  2. admin 26.10.2016 at 20:25

    «Ветерану» — Гаврилюк також був у тій «банді». Розпродував земельні ділянки, які оформлялись на підставних осіб. Щодо участі Гладкової, Швеця, Козака, Тріщуна в «відборі» землі у воїнів-афганців. Ми запрошуємо їх висловити на нашому сайті свою версію того що сталося ...

  3. Камеди клаб 26.10.2016 at 22:49

    А що може нового повідомити Гладкова? Вона гордо прийняла естафету від Іващенко, «достойно»продовжила його справу, а коли «переплюнула» його в «добрих ділах»,то депутати змушені були її зупинити.Хай подякує,що її,як кажуть « пішла»,а то вже досі була б там,де зараз її наставник.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.