«Взірцеві вибори на Київщині»(оновлено)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

31.10.У окрузі Засухи зловили адвоката у «архіві» протоколів
Вівторок, 30 жовтня 2012, 22:50
В окружній виборчій комісії №94, де триває боротьба між Тетяною Засухою та представником «Батьківщини» Віктором Романюком, без оголошення перерви було припинено засідання.
Про це повідомляє кореспондент «Української правди».
Як виявили журналісти та представники Романюка, у кімнаті, де зберігаються бюлетені секретар комісії та адвокат готували скарги до суду. Адвокат відмовився повідомляти, кого саме він представляє, зазначивши, що це спострігачі.
Зчинилася невеличка суперечка, було викликано міліцію для встановлення його особи. Після чого один з членів комісії забрав заяви та пішов з кімнати з бюлетенями на засідання ОВК.
Адвокат відмовився повідомляти, що саме він робить на території ОВК.
Водночас, представники ОВК раніше у вівторок бачили його біля суду до якого надійшли скарги від спостерігачів Партії регіонів з вимогами визнати факт «неправомірного не допуску спостерігача».
Як відомо, раніше глава ради об’єднаної опозиції Арсеній Яценюк повідомив, що представники Засухи подали до суду 17 скарг.
Цей адвокат був в автобусі з людьми, який пригнали під будівлю суду. На думку представників Романюка, цю люди мали надавати свідчення у тих 17 позовах.
Крім того, як зазначив член ОВК від «Нашої України» до комісії відмовляються їхати деякі голови ДВК і вести протоколи. Зокрема, глава дільничної комісії, що розташована в РЦКТ «Обухів» відмовився

 

«Скорая» забрала 3 людей после потасовки у окружной комиссии на Киевщине
Понедельник, 29 октября 2012, 10:21

Утром 29 октября в 98 округе на Киевщине во время давки и потасовок членов участковой комиссии и беркутовцев «скорая» забрала трех людей.

У одной женщины случился сердечный приступ, двое других получили многочисленные синяки, сообщили в пресс-службе народного депутата Сергея Мищенко.

«Между членами ДВК, которые толпятся под дверьми избиркома, и беркутом возникают постоянные потасовки. Члены участковой комиссии, которые приехали на окружную комиссию задать бюллетени, вот уже 10 часов не могут попасть на участок», — рассказали «Украинской правде» в пресс-службе депутата.

«Беркут» блокирует вход в ОИК. Фото пресс-службы Мищенко

По словам собеседника издания, окружная избирательная комиссия без каких либо объяснений отказывается принимать бюллетени, а сам глава избиркома нарочно затягивает начало работы ОИК и держит людей на улице.

По данным ЦИК, в 98 округе за победу соревнуются самовыдвиженцы Сергей Мищенко и Александр Мостипан. Пока лидирует последний.

По параллельному подсчету голосов лидирует Мищенко.

Украинская правда

 
На Киевщине фальсификаторы выборов избили «Беркут»
28.10.12 // 13:46 www. pravda.com.ua
В избирательном округе № 90 (Белая Церковь Киевской области) в здании Чернобыльского фонда неизвестные избили бойцов спецподразделения «Беркут».

Как оказалось, сначала активная молодежь заблокировала фальсификаторов выборов, которые осуществляли подкуп избирателей от имени провластного кандидата, сообщает пресс-служба ВО «Свобода» .

На место происшествия вызвали милицию. Когда приехал «Беркут», выручать фальсификаторов приехали неизвестные. Они напали на правоохранителей и других присутствующих и освободили заблокированных лиц. Телесные повреждения получили несколько человек.

Впоследствии на место происшествия прибыла оперативная группа милиции, которая проводит проверку; задержан один из фальсификаторов, подкупавших избирателей.

28.10.2012 12:58 http://gazeta.ua/

В Броварах подрались члены избирательной комиссии и неизвестные
Сегодня в 10.30 на Окружную избирательную комиссию № 97, в городе Бровары Киевской области, вошла организованная группа молодых людей спортивного телосложения, которые заблокировали доступ в отдельные рабочие помещения ОИК и начали препятствовать работе комиссии. Между ними возникла потасовка, в которой пострадал сотрудник ОИК.

«В результате подобных действий техническом сотруднику комиссии Сергею Щербакову были нанесены телесные повреждения. В то же время представители правоохранительных органов, прибывшие на территорию избирательного округа никак не реагируют. В настоящее время часть группы молодых людей остаются на избирательном участке», — рассказал наблюдатель от партии «Украина вперед» Роман Остапчук.

Также он добавил, что в рабочем помещении участка, предназначенного для хранения бюллетеней отсутствует электричество.

Андрей ЖИГАЙЛО

У Білій Церкві (Київська область, виборчий округ №90) в приміщенні (вул. Некрасова, 46), де годиною раніше відбулося побиття невідомими білоцерківців і працівників «Беркуту», які намагалися припинити підкуп виборців від кандидата в народні депутати В. Чудновського (докладніше: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/034007/), знов видають гроші.

 

У Білій Церкві на двох дільницях в бюлетенях проставили штам «Вибула» навпроти «Свободи»

До Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об'єднання «Свобода» надійшла інформація про те, що на двох дільницях виборчого округу №90 (м. Біла Церква Київської області) у бюлетенях з партійним списком навпроти Всеукраїнське об'єднання «Свобода» проставлено штамп «Вибула».

За наданою інформацією, це відбулося пізно ввечері вчора. Зокрема, «викреслили» з виборчих перегонів «Свободу» на дільниці №321120 та №321130. На разі бюлетені опломбовані в сейфі.

Білоцерківська «Свобода» з'ясовує, чи проставлено подібні штампи на інших дільницях.

Зазначимо, що «Свобода» «вибула» зі списків на інших дільницях в Україні. Керівники місцевих осередків Партії регіонів просто вказували дільничним комісіям ставити штамп «Вибула» в Єнакієвому Донецької області, на Рівненщині, у Волинської області, у Кривому Розі на Дніпропетровщині та на Черкащині.

 

Як нам повідомили на виборчій дільниці в селі Безпятне Васильківського району в бюлетенях для голосування по партійним спискам не зроблена відмітка про зняття з реєстрації «Собору». Однак голосування продовжується.

 

16.30 Як нам повідомили на даний  час відімкнені від електропостачання три дільниці на Масиві.

 

 

 

 

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.