Вже не депутат!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У звязку з поданою заявою депутата Васильківської міської ради Сабова С.О. про складання депутатських повноважень,  депутатом Васильківської міської ради від ПП «Нові обличчя» стане Геннадій Пекарський.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Вже не депутат!.: 10 комментариев

 1. Василь 23.05.2017 at 16:15

  Жалюгіддя. І як мер і як депутат. Брак розуму і сил. Нерозуміння людської природи та місцевого менталітету. Просто доросла дитина, якій закортіло погратись в політика. І як результат найкраще що в нього виходило — імітувати протести, лягаючи під автобус з беркутом. Людина декларант, а точніше демагог, який «хлопнул дверью» Жалюгіддя.

 2. admin 23.05.2017 at 16:44

  Василю — повністю погоджуємося з вашою характеристикою Сабова. Разом з тим, такі люди як Сабов заслуговують на співчуття. Це ж як хвороба...

 3. Сірожа 23.05.2017 at 16:53

  Віддайте йому крісло мера, адже не пристало баріну в якихось депутатах ходить. Оні же више етого!

 4. Гуру 23.05.2017 at 17:06

  Товаріщ СІБОВ, соромно за 2 роки депутатства не знати, що призвіще Оксани Перінської, пишеться через «і», а не через «и»! З грамотністю у вас явні проблеми. Треба було хоч погуглити)

 5. Бурсова л.п. 24.05.2017 at 08:33

  По-перше, заява Сабова в раді не зареєстрована, по-друге, згідно законодавства він повинен відзвітуватись перед депутатами про роботу комісії, яку очолював, перед своїми вибрцями — про виконання депутатських повноважень.Як був безграмотним мером, такім і депутатом чи був, чи є.Міський бюджет внаслідок дій «царя» втратив близько 100 тис.грн (матеріали про його зловживання владою та зяву я віддала слідчому Васильківського відділу поліціі Устименку, відповіді не отримала). Складання повноважень Сабовим нагадує мені вихід з депутатів Бірюкова; вони працювали так, як сказав Василь Михайлович, що «ніхто з мешканців і не помітив».Ви, Сабов, «в подметки» Сабадашу В.І «не годитесь». Повірте вашої відсутності ніхто і не помітить. Всі будуть пам ятати тільки корону вашу, а потім -Сірої Л.М.Прощавайте!!!

  • Денвер 24.05.2017 at 21:42

   Вже та як від ваших діянь так ніщо не постраждало. Мільйонів зо два не менше.

   • Бурсова Л.П. 25.05.2017 at 09:06

    «Как всё запущено!» — сказал бы критик Денверу — С..., що ж вас, шановний, так образило: — 100 000 грн. зловживань чи те, що вас з діючим мером порівняли. Треба ходити на сесію регулярно, будете знати, що 2,2 млн грн. виділено з міського бюджету на матеріальну допомогу МЕШКАНЦЯМ МІСТА на рік, бо всі інші виплати майже 200 млн.грн. — з Державного бюджету. Нецільове використання державних коштів зафіксоване у мого попередника — вашого друга та відкрите кримінальне провадження. Займіться на досузі. До речі, я звертаюсь до правоохоронних органів з відповідними доказами, тому якщо у вас є інші докази зловживань Сабовим на посаді, можете звернутись до поліції. Було приємно надати роз"яснення людині необізнаній з законодавством.

 6. Думка 24.05.2017 at 15:31

  Підтримуємо Л.П.Бурсову! Найкращу оцінку депутат дала С.Сабову. Для громади нічого цікавого та корисного не залишив. Наче й небуло...тільки час згаяно.

 7. Антивирус 24.05.2017 at 22:48

  Доброй ночи,Васильков ,доброй ночи!

  За Сырожу не беспокойтесь, -продал свою депутатскую корочку по улыбчивой цене и нужному(кто бы сомневался)человечешке.

  Увы — место депутатское оказалось не хлебным, проект с Мишико не «выгорел», с возвращающимся в город(факт печальный для многих распоясавшихся активистов) Сергыем Грыгорычема терки давние, а денег на жизнь веселую нет но хочется.Вот и пришлось принять предложение от «уважаемых людей» — и денег дали, и глядишь — и дадут у вышеозначенного возвращенца прощения попросить; а там — и должностишку какую-никакую в городском хазяйстве подкинут.Не в Россию же ему возвращаться,на свою так сказать историческую Родину.Там прыгающего холуя явно не приветят.

  Такой расклад,а как сложится — то жизнь покажет.

 8. Думка 27.05.2017 at 17:34

  С.Сабов, то списана історія для міста та згаяний час, хай краще розвіється туманом...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.