Вуличні комітети стали каменем спотикання між депутатами та громадською радою

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

21.06.12 на засіданні громадської ради м.Василькова представники депутатського корпусу висловили невдоволення членам громадської ради, які на їх думку лише виказують свої ідеї на напрями дії. В той же час, депутатам постійно дорікають на ті чи інші проблеми, які стосуються благоустрою міста, а самі члени громадської ради не приймають участі в покращенні становища. Кілька пропозицій по утворенню вуличних комітетів і принципам їх роботи надав міський голова. Хоча його витіювата промова з цього приводу була непереконливою і залишила ще масу запитань. Тим не менше громадська рада ухвалила резолюцію — в тестовому режимі утворити вуличний комітет в мікрорайоні Піски, де головою було обрано В.І.Савицького. Лише в одному можна було б погодитися з міським головою — це те, що громада мікрорайонів повинна самоорганізовуватись без жодних чинників ззовні. Тобто, здійснювати благоустрій без жодних вказівок місцевої влади і депутатів.
Серед інших, були знову підняті питання сміття, по якому міський голова на сесії від 1 червня пообіцяв протягом 10-12 днів надати своє власне бачення і напрацювання по утворенню власного сміттєсортувального підприємства, але до цього часу не надав.
По питанню знесеного даху по вул.Декабристів, 87, палко виступали Олександр Скиба та Ігор Ларін, які нарікали на складні бюрократичні процедури, які дозволяють лише через три-чотири місяці отримати фінансування на аварійний ремонт внаслідок стихійного лиха. Однак заявлений Іващенком «понеділок» ще не настав і пан Ларін пообіцяв початок ремонтних робіт по даху на початок липня... Нагадаємо, що 25 червня буде вже три місяці, як будинок стоїть без даху і невідома доля 190 тисяч гривень, які на сесії від 4 квітня були перенаправлені з КП «Васильківтранс-сервіс» на ремонт даху, замість того, щоб придбати новий транспортний засіб.
Питання консолідації та перевірки роботи комунальних підприємств, за словами Іващенка, залишаються відкритими, оскільки виникла велика проблема зі зміною керівництва та наслідками перевірки КРУ роботи КП «Васильківтепломережа».

Вуличні комітети стали каменем спотикання між депутатами та громадською радою: 2 комментария

 1. Сергийко 22.06.2012 at 17:19

  «...громада мікрорайонів повинна самоорганізовуватись... Тобто, здійснювати благоустрій без жодних вказівок місцевої влади і депутатів.»

  Шо за маячня???І на які кошти це вони будуть робить, І на що нам тоді потрібні усілякі ЖКХ???

  А по питанню зниклих невідомо куди 190 тис.гр. — так не тільки вони зникли — гола каса в мільйони гривень і в Тепломережі, А куди зникли — керівники знають, бо робили зникнення по вказівці, а за чітке виконання вказівок займали подаровані посади , правда по прикладу Грушки, — до свого часу

  А щодо обіцянок нашого «обраного» очільника міського — так тільки дурень думкою багатіє та обіцянками живе!

  Так що, васильківці, — будемо дурнями й надалі?

 2. мешканець в/м 11 22.06.2012 at 22:38

  «Дурні» будуть об"єднуватися та як сніговий ком зносити всіх, хто наобіцяв та не зробив для населення. Думаємо, що скоро рух почнеться. Бо надоїла стагнація, треба рухатись вперед.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.