Втратив здоровий глузд?.. (оновлено 13.09)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

13.09. Згідно інформації, поданої на «Васильків інфо» Олександром Григоровичем Бабариком, теперішнім «літописцем»  Поповича,  останній 08.09.  повторно звернувся до вищого керівництва держави з проханням відправити «заради бога» у відставку весь склад ЦВК.

28 серпня ц.р.Попович направив лист всьому вищому керівництву Держави з проханням «...відправити цей склад Центральної виборчої комісії у відставку...». Бо, бачте, Комісія не задовольнила його забаганку і не припинила достроково повноваження Васильківської МВК через те, що та, мовляв, не визнала Сабова таким, що відмовився від посади міського голови...

Втратив чоловік почуття реальності. Через два місяці складні місцеві вибори, Поряд з виконанням завдань, покладених на ЦВК  Законом, вона сьогодні  повинна прийняти ще ряд важливих рішень щодо проведення місцевих виборів в Донецькій і Луганській областях, де фактично ведуться бойові дії.

В країні війна, гинуть люди, в країні надзвичайно складна економічна ситуація, країна готується до найпроблемнішого в історії незалежної Держави опалювального сезону, а пересічний виборець Василькова Попович «... за ради Бога» просить у Президента України, Голови Верховної Ради України, голів фракцій ВРУ  ...відправити склад ЦВК у відставку напередодні суперважливих для країни виборів.

Викликає почуття подиву, з яким завзяттям цей чолов"яга відстоює свої особисті права. З таким би завзяттям відстоював інтереси  громади — ціни б йому не було!  Але,зась!  З 2006 року спокійнісінько спостерігав, як «рукопожатий» ним Іващенко  деребанить васильківську землю і комунальне майно. Як води в рот набрав, слова не промовив на захист сотень пограбованих васильківців! Не підтримав жодним словом активістів, які вимагали дострокового припинення повноважень Іващенка! Навіть словом не підтримав того ж Бабарика, якому за це спалили машину і влаштували пожежу на його виробництві. Ніяк не висловив свою позицію щодо того, що міськрада нинішнього скликання не може зібратись на своє пленарне засідання і розглянути заяви тисяч васильківців!  Слова не сказав проти крадіжки у мешканців військового містечка стадіону біля 8 школи, хоч і проживає поряд!

До-речі, щодо останнього. Мешканці  містечка, та й не тільки містечка, обов"язково будуть знати, що на відміну від Поповича, теж колишній міський голова, Сабадаш, разом з громадськими активістами зробив все можливе, щоб стадіон використовувався за своїм прямим призначенням.

На  «Васильків інфо» лист Поповича до вищого керівництва України розмістив Олександр Бабарик. Під заголовком «Попович продолжает бороться!»

Саша, за що бороться???

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.