Встановлені причини обвалу частини будівлі ЗОШ №6...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Згідно висновків і рекомендацій Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, далі по тексту

«...5. руйнування стіни почалося з того, що шар стіни першого поверху в зоні підвіконня в осях В/6 був зрізаний. Це може бути пояснено виключно незадовільною перев»язкою кладки і низькою міцністю цегляної кладки.

6.   ...Водостічні труби не доведені до рівня вимощення на 2,5 м., що при опадах сприяло промоканню кладки...

7.    ...Глибина опирання плит на цегляну кладку сягає 10 см., що навіть для плит признається критичною величиною...

8.  ...цегляна кладка будівлі виконана неякісно...

12.    Узагальнюючи зауваження до цегляної кладки будівлі школи, як до одного з основних несучих елементів, слід зробити висновок про недостатню надійність існуючих конструкцій стін з урахуванням терміну і умов експлуатації і змін ряду вимог ряду нормативних документів.  Слід також прийняти до уваги численні тріщини, як з боку осі А, тобто зі сторони учбових класів, так і зі сторони осі В будівлі.

   Триповерхову частину будівлі школи в осях А-В/1-12, стан якої визначений як «аварійний» з урахуванням значного терміну її експлуатації і вище наведених дефектів рекомендується розібрати, оскільки забезпечити надійну довгострокову її експлуатацію неможливо.

13.  Огляд одноповерхової частини будівлі школи, де розміщено актовий і спортивний зали дозволяє зробити висновок про можливість її подальшої експлуатації при умові забезпечення вимог з теплотехніки, розробки і виконання робіт за спеціальнео розробленим проектом."

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.