Всі рішення незаконні...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Постанови  Васильківської міської виборчої комісії щодо визнання Сабова таким , що відмовився від посади міського голови та про призначення повторних виборів Васильківського міського голови є незаконними. Комісія при прийнятті вказаних рішень виходила з того, що в судовому порядку скасована Постанова Васильківської МВК від 10 червня 2014 р. про реєстрацію Сабова міським головою.

 

Проте, міська виборча комісія 17 червня 2014 р. прийняла нову Постанову за № 28 про реєстрацію Сабова, вже у відповідності до чинного законодавства. Ця Постанонова ніким не оскаржувалась і є чинною, ( копія постанови у нас є).

 

Таким чином, дії комісії під керівництвом Л.Лещенко можна кваліфікувати як такі, що направлені на зміну влади у Василькові в незаконний спосіб, ігноруючи при цьому результати волевиявлення виборців Василькова.

 

 

Всі рішення незаконні...: 9 комментариев

 1. Павел Верещагин 29.09.2014 at 00:51

  Високошановний пане Верховний Головнокомандувач Збройних сил України!!!

  Звертаємося до Вас, як до останньої інстанції, для вирішення гострої проблеми, яка постала перед громадою міста Василькова. Справа в тому, що новоутворена Васильківська територіальна виборча комісія своєю Постановою № 2 від 23 вересня 2014 року, спираючись на рішення Вищого адміністративного суду України, скасувала Постанову № 25 від 10 червня 2014 року попередньої Васильківської ТВК, в якій ішлося про визнання Сергія Сабова Васильківським міським головою. Отже, спираючись на вищезгадану Постанову Васильківської ТВК та Вищого адміністративного суду України від 17 липня 2014 року у справі № К/800/35599/14, враховуючи той факт, що Постанова ТВК на даний час не оскаржується в судових інстанціях, у Васильківської міської ради викликає стурбованість легітимність Васильківського міського голови Сергія Сабова. Беручи до уваги той факт, що згідно з п. 2 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: «У разі звільнення з посади сільського, селищного, міського голови у зв'язку з достроковим припиненням його повноважень або його смерті, а також у разі неможливості здійснення ним своїх повноважень, повноваження сільського, селищного, міського голови здійснює секретар відповідної сільської, селищної, міської ради».

  Васильківська міська рада легітимно обрала секретарем Скибу Олександра Сергійовича. На жаль, міський голова Сабов без будь-якої адекватної мотивації заблокував це рішення Васильківської міської ради.

  На сьогоднішній момент капітан Скиба Олександр Сергійович призваний до лав Збройних сил України й проходить військову службу в в\ч А 0284, розташованій у м. Львів. Він, як справжній патріот України, виконує свій конституційний обов’язок і не ухиляється від військової служби, готовий захищати Батьківщину від терористів та російських окупантів. Але, враховуючи той факт, що місто фактично залишилося без керівника й те, що Васильків стоїть на порозі зриву опалювального сезону, можливого, зриву позачергових парламентських виборів (а Скиба Олександр Сергійович має великий досвід роботи в органах місцевого самоврядування), просимо Вас відкликати секретаря Васильківської міської ради Скибу Олександра Сергійовича з лав Збройних сил України.

  Впевнені, що капітан Скиба в разі необхідності ціною власного життя стоятиме за збереження територіальної цілісності неньки-України. Але враховуючи тимчасове перемир’я, Олександр Сергійович зможе принести набагато більше користі Україні, керуючи 37-тисячним містом Васильковом, супутником столиці України.

  Впевнені у Вашому розумінні непересічної ситуації та позитивному вирішенні даної проблеми.

  З повагою, Васильківська міська рада.

  Головуючий на засіданні

  (буде обраний 29.09.2014 о 17-00)

 2. admin 29.09.2014 at 08:24

  Павлу Верещагіну: — А. Боровик — в суботу бачив нерядового працівника фірми Іващенка. Він мені сказав, буквально, слідуюче; — Сабов наїзджає на фірму, виведу її працівників, щоб зняти Сабова. Крім Іващенка є ще ряд місцевих «олігархів», з якими Сабов не йде на «співпрацю». Звідси і «назойливое» проштовхування правої руки Іващенка Скиби на секретарську посаду. З ним у «олігархів все о»кей".

  Щодо «вето», якщо такі розумні, чому не подолали?

  У відповідь на таке звернення буде інше звернення до Президента від мешкаців міста, причому з реальними фактами, які мають всі шанси стати резонансними на всю Україну.

 3. Олексій 29.09.2014 at 10:04

  Буде звернення від партії Нова політика? Типу, місцеві осередки Опозиціійного блоку, вважай, рИгіональні залишки підтримують ударівця? Оце буде піар міському голові на всю Україну... "Реальні факти: голова ТВК від Удару — офііційно працює водієм апарату ради... хто її там бачив? 100% зловживання службовим становищем, корупція...Моя думка, краще мовчіть... а то наробите...

  Офіційна позиція фракції «За Україну! За Васильків». Питання про легітимність Сабова хай вирішують ТВК і суди... А, секретарем ради повинна бути людина законно обрана на цю посаду...Крапка...

  Неофіційно, нам не вмгідно знімати Сабова, тоді 29 березня він стовідсотково виграє...ображенних в нас люблять, а в опозиції він працювати вміє...хай працює у владі й до 29 березня його рейтинг упаде нанівець... бо нічого в місті, окрім культурних ззаходів не робиться, немає жодної програми, немає нічого... немає й інвестицій...й нічого не буде... окрім скандалів...немає ресурсів...

 4. admin 29.09.2014 at 11:29

  Олексію: — буде звернення від ГО «Рідне місто», патріотично налаштованих ГО «Відсіч», «Майдан-Васильківщина»" та ін. Мова у зверненні йтиме не про підтримку Сабова, а про стан законності у Василькові та спроби штучної дестабілізації ситуації у Василькові.

  Тепер щодо того, хто і де працює. Ви працювали у регіонала Іващенка заступником. Причому, з незалежних від Вас причин, заступником дуже слабким, по правді кажучи, ніяким. Це так, до слова.

  Щодо ТВК «законно обраного» Скиби. ТВК кричуще непрофесійна і заангажована. По Скибі — подолайте «вето» Сабова і спростуйте інформацію щодо отримання Скибою 33 сот. землі на Пісках, 10 сот. по вул. Декабристів його родичами, отримання поза чергою квартири та її перепродаж.

 5. Олексій 29.09.2014 at 12:13

  «ніяким заступником»? — в чому це проявлялось? залученням інвестицій на стадіон, відкриттям льодової ковзанки... сприянням і підтримкою безлічі спортивних змагань, підтримкою ветеранської організації, підтримкою афганців,чорнобильців -залученням позабюджетних коштів на їх нагородження і діяльність ... і ще багатьма справами...я важаю, що добрими... , так багато чого не вдалося зробити через брак фінансування... довести до ладу стадіон, відкрити гімназію... краєзнавчий музей, музей під вікритим небом... ще багато готових програм... ось конкретика що я «ніякий заступник» — це ваша енцилофопатична думка...

  Про Вас, що зробив «якийсь», я «ніякий» він якийсь" Боровик — тягав ключі від кабінету, ходив, як Маатросов, за вказівкою шефа-Поповича на всі опозиційні до нього зібрання та гугнявив щось незрозуміле...кинув Поповича на 20 тисяч баксів, набрався землі... а для людей немає... Попович все розповів спростуйте...замість роботи влащтовував Санту Барбару з поцарапаним фейсом у виконкомі... спростуйте... на себе подивіться, а потом говоріть про когось.

  Про Скибу, відверто не знаю про землю... про квартиру знаю й не одобряю... є багато сімей у Василькові кому, ця квартира була необхідніша...

  Боровику... краще мовчіть..., «якийсь» керуючий справами......

  • admin 29.09.2014 at 14:10

   Олексію: — не опускайтесь «нижче плінтуса», як полюбляв говорити Ваш колишній шеф. Не користуйтесь чутками. Краще як депутат міськради зверніться до уповноважених органів з запитом про отриману мною землю у Василькові. Щодо 20 тис. «Баксів», рекомендую Поповичу зверннутись до суду. Про заступників — тут ми погоджуємось з Вами, що у Іващенка ніколи не було кваліфікованих заступників. До речі, він часто розраховувався за надані йому послуги за рахунок громади — землею або посадами, або тим чи іншим, як у випадку з Вами.

   Коментарі такого типу, як Ваш останній ми могли б заблокувати. Але робити цього не будемо. Чому? Здогадайтесь з першого разу.

 6. Олексій 29.09.2014 at 12:15

  Назвіть кращого заступника по гуманітарним питанням... хтось, був набагато кращим раз я «ніякий»?

 7. Олексій 29.09.2014 at 12:39

  Голова ГО «Рідне місто» є одночасно головою Васильківської міської організації ПП Нова політика складової Опозиційного блоку, це буде любов Майдану й перефарбованих регіонів на місцевому рівні... дожилися... за... що боролись на те й напоролись... не підтримуєте Опозиційний блок... складіть повноваження... а в ПР, доречі, є багато нормальних людей..., керівників, патріоитів України... є багато нормальних, адекватних керівників, є й адаптанти..., але більшість нормальних ригіоналів вже давно дистанціювались від Оппозиційного блоку

 8. Антивирус 29.09.2014 at 17:13

  Админ, а чо — постанов о регистрации можна принимать бесчетное колличество раз? И чем не устроила всех членов комиссии постанова от 10 июня?и может есть протокольное решение самой ТВК о ее отмене, что бы принять новую — уже 17 июня и принималась она заседанием в помещении по адресу который зарегистрирован в ЦВК? А то шо мерь керував с кабинета уже с конца мая — это нормально,в правовом поле?

  Хочете вертеть Законом, админ, как цыган солнцем? Опасное занятие

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.