Вражаюча некомпетентність Сабова...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні стало зрозуміло, що на минулій позачерговій сесії, на якій обирали нового секретаря ради, депутати зробили велику помилку, обравши головуючим на зборах депутата Сабова. Ми вже давно говорили про вражаючу некомпетентність Сабова в питаннях, що стосуються місцевого самоврядування. На нашу думку, саме він, як головуючий на сесії, повинен нести відповідальність за порушення закону при обранні секретаря ради. Як відомо, Сіранчука на посаду секретаря ради обрали відкритим голосуванням, хоча згідно закону воно повинно бути таємним. Саме з цієї причини до сьогоднішнього дня Сабов відмовляється підписувати протокол сесії, а Сіранчук не може приступити до виконання обов"язків секретаря ради і в.о. міського голови. Таким чином, під загрозою опинились виплата зарплати бюджетникам та інші соціальні платежі. В своє оправдання Сабов заявляє, що не знав положення закону про обрання секретаря ради.

На нашу думку, в сьогоднішніх умовах повного безвладдя в Василькові , враховуючи одностайність голосування депутатів і підтримку громадою кандидатури Сіранчука, а також прецеденти при голосуванні у Верховній раді України, позиція Сабова суперечить інтересам територіальної громади і викликана його особистими амбіціями, які на останній сесії зазнали краху.

Вражаюча некомпетентність Сабова...: 5 комментариев

 1. Иван Иванов 28.02.2014 at 18:12

  Стадо баранов . Ужас .

  • Фантом 28.02.2014 at 23:35

   Хто ж керує і направляє довіру народу у правильне русло? Адже серед депутатів були юристи...Зарплати і пенсії людям!!! Бо потім побачите довіру на виборах. Сіранчук толковий і розсудливий чоловік, зразу видно що за народ.

   • Олег 01.03.2014 at 01:19

    Кто-нибудь скажет? При чем тут пенсии? Пенсии платят не из городского бюджета. И мер к ним не имеет никакого отношения и не ставит подписей. Почему Вы такие темные? Ну, пойдите хоть кто-нибудь хоть что-нибудь почитайте. Ну неужели нет никого кто хотя бы в ВУЗЕ учился, а не корочку получал?

 2. Colonell 28.02.2014 at 21:25

  Сьогоднішня поведінка Сабова чимось схожа на поведінку екс-президента Януковича на прес-конференції у Ростові : Верховна рада — нелегітимна, Голова — не Голова, закони — не закони. М ягко кажучи, нісенітниця.

  У нашому ж випадку, бажання любими шляхами довести, що краще Сабова немає кандидатури на посту секретаря міської ради затуляє здоровий глузд та розсудливість. Хотілось би почути юридичну оцінку позачергової сесії з боку Сабова та К у випадку голосування на користь самого Сабова ))) Гадаю, там би було все гаразд: і голосування, і протокол, і дотримання регламенту. Чи не так?

 3. Група ВТМ 01.03.2014 at 11:47

  Кому ще не зрозуміло що сесія проведена з порушеннями звільнення Сабодаша і Скиби

  і обрання Сіранчука . Сіранчук сам не одноразово заявляв що він не легетимний.

  Щоб вирішити дане питання потрібно провести нову сесію але на ній за Сіранчука депутати не проголосують він сам це розуміє і на камеру відмовляється проводити сесію...Сабова можна зрозуміти бо бігати по місту і району і не отримати підримки зрозуміло це непреємно, а те що він не підписує сесійні документи це його законне право.

  Олегу ми Вас підримуємо що неможна стати негайно успішним керівником міста

  якщо ти був стоматологом або пілотом, для цього потрібні роки, тому кожен повинен робити ту роботу де він може принести користь державі. Розмови про пенсії, їх виплату,

  про те хто їх виплачує зрозуміло це не компетентність Сіранчука ну це тільки початок його діяльності.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.