Вони ненавидять всіх нас?.. (оновлено 18.11)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

18.11.   Вони справді ненавидять всіх нас! Цей матеріал вперше був поданий 31 жовтня. З того часу проблеми ОТГ стали ще гострішими. Якщо не приступити до негайного їх вирішення, наслідки можуть бути непередбачаваними, включаючи і техногенні аварії чи катастрофи. До-речі, прізвища справжніх фальсифікаторів вже на слуху...

31.10.   Місцеві «Слуги ...» та їх «куратори» з Києва, «пропозиціонери» та їх «куратори»з закордону намагаються з усіх сил визнати вибори у Василькові недійсними та домогтися проведення нових. І перші, і другі бояться перемоги Баласинович як вогню. Про це дещо пізніше.

Вони прекрасно розуміють, що чекає нас у разі здійснення їхніх планів. По-перше, чи будуть дієздатними дільничні комісії, чи вдасться сформувати їх взагалі. Те ж саме стосується і ТВК після подій, які там відбуваються сьогодні.

По-друге, явка виборців скоріше всього буде такою, що обрану ними владу назвати легітимною буде надзвичайно важко.

По-третє, це дезорганізація процесів забезпечення життєдіяльності міста і сіл, що входять до ОТГ. Сьогодні в умовах законодавства про децентралізацію необхідно негайно приступити до реорганізації комунальних підприємств та почати підготовку до бюджетного процесу.

По-четверте, вже сьогодні є нагальна проблема підготовки комунального господарства до роботи в зимовий період, я вже не кажу про входження в новий опалю.вальний період, і т.ін.

Питання — чи може влада, яка знаходиться в підвішеному стані якісно вирішити всі ці проблеми?

І саме головне. Вони добре знають, до яких наслідків може привести ще одне проведення виборів в умовах зростаючої загрози пандемії короновірусу...

 

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.