Владлен Сергієнко: Гліб Лірник проводить не чесну конкуренцію

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Провокацію біля штабу ПП «Народний фронт» в м.Обухів викрито.

Її замовником був опонент Віктора Романюка — кандидат від БПП Гліб Лірник. Люди які прибули влаштовувати театралізовне дійство і представились «радою сотень Майдану» принесли в агітаційний намет Гліба Лірника листівку з чорнухою на кандидата по округу №94 від ПП «Народний фронт» Віктора Романюка.

Про масштаби провокації можна судити вже за кількістю автобусів, які привезли проплачених людей.
Після розмови зі старшим (назвався Артуром Приходьком) цієї масовки, яка очікувала прибуття Віктора Романюка зі мною, було домовлено, що я надішлю йому матеріали, які свідчать про те, що Романюк був жертвою режиму Януковича.
Однак, як тільки вони завантажилися в автобус, чоловік, який був з мегафоном продемонстрував нам жест «факлю».

Я з однією із співробітниць обухівського штабу зайшов до автобуса, щоб вияснити причину такої поведінки.
В автобусі був чоловік в рясі, якому я сказав, чи не соромно йому їздити з такими людьми. Дослівно фраза звучала «Отче, а Вам не соромно їздити з ними?» Після цього на мене і на мою колегу накинулися декілька чоловік, які вдалися до рукоприкладства і нецензурної лайки.

Після купи погроз в мою адресу, люди в камуфляжі застрибнули в автобус і зникли у напрямку Києва.

По дорозі до штабу, агітатори в наметі Гліба Лірника самі продемонстрували нам листівку з чорнухою на Романюка, яку їм дали на розповсюдження. До честі жінок, вони сказали, що не будуть їх ролзповсюджувати.

12

Очікуйте подальших сюрпризів!

Владлен Сергієнко: Гліб Лірник проводить не чесну конкуренцію: 11 комментариев

 1. Антивирус 16.10.2014 at 17:23

  Прямо таки с чернухою!

  Тот же романюк как будто адвокат — от пусть на лирныка в суд и подаст, также жалобу в окружную комиссию А чото ж не подает?

  А теткам в палатке посоветую или раздавать что дают или от работы отказаться. А то как бы чего не вышло

 2. Хмиз 17.10.2014 at 12:18

  Зараз містом ширяться чутки, що серед багатьох замовницьких проти Романюка кримінальних справ є такі, що дійсно мали місце, і не такий він святий, як себе позиціонує. Хотілося б почути відповідь від людей Романюка стосовно цього питання. І взагалі можливо варто всіх кандидатів і депутатів систематично на поліграфі перевіряти(прописати в законі дану процедуру )? Так для профілактики від провладного куражу, щоб красти не повадно було. Більшість кровосісь тоді самі собою відпадуть від таких жаданих крісел та портфелів.

  Антівірус-Саламатов, ви дуже погано останнім часом виглядаєте, зверніть увагу на печінку та підшлункову, їм зараз дуже важко обслуговувати ваші алкогольні слабкості.

 3. Наталья 18.10.2014 at 15:40

  Мне, например, не понятно почему Романюк нарисовался как раз перед выборами, где он был во время Майдана, после Майдана? Трус? Так зачем мне депутат трус — опять сбежит в Италию при экстремальной ситуации, бросит народ.

  • Влад Сергієнко 19.10.2014 at 09:16

   Такие же непонятки и у меня.

   Сабов — он то Ива, то Vesna, теперь вот Наталья... 🙂

   • Наталья 19.10.2014 at 15:00

    Вам бы с вашими аналитическими способностями в бюро прогнозов работать, если даже не можете стиль написания отличить. Вам Сабов уже везде мерещится? Я высказала свою точку зрения по Романюку. Она вам не понравилась?

 4. диабетик 19.10.2014 at 09:35

  Мистер Романюк ( он же Итальянец ) где инсулин для народа? Прогуляли в Италии? Нет на вас Кармазина. И плакали бы вашы выборы как в прошлый раз! К стати, как называют плитиков бегающих из одной партии в другую? Наверное политические пр......ки!

  До встречи в Италии!

 5. admin 19.10.2014 at 10:24

  диабетику: — і все — таки Романюк є одним з найвірогідніших переможців цих виборів. На нашу думку, шансів на це у нього більше, ніж у Лірника.

 6. диабетик 19.10.2014 at 17:58

  А мне что один, что другой два сапога пара.Просто хочется узнать когда Васильковчане поумнеют и не будут вестись на всяких проходимцев а потом опять идти на Майдан отдавать свою жизнь!!!!

  Слава героям!!!!!

 7. Nazar 20.10.2014 at 13:03

  Ларник наш депутат, батько даже грошей у суркиса одолжил, сказав сына полюбому дотягне, не взирая ни нащо , ни даже на жителей обухова и васелькова!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.