Влада затягує розслідування кримінальної справи проти мера Василькова, — «Фронт Змін»

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

У вівторок, 7 лютого, на пленарному засіданні 15 чергової сесії Київської обласної ради депутати від Партії регіонів проголосували проти розгляду депутатського запиту голови фракції «Фронту Змін» Володимира Полочанінова щодо вибіркового та упередженого правосуддя у справі проти мера Василькова Сергія Іващенка

Васильківський міський голова Сергій Іващенко звинувачується в отриманні хабара у великому розмірі. Кримінальну справу проти нього, а також депутата міськради Вячеслава Савчука порушила прокуратура Київської області 27 грудня 2011 року за результатами перевірки обласного управлінням Державної служби у боротьбі з економічною злочинністю.  Вчинення цього злочину передбачено частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України.

Сьогодні слідчі дії фактично не проводяться. При цьому міський голова продовжує виконувати свої посадові обов’язки, а в депутата взято лише підписку про невиїзд, що не відповідає ступеню тяжкості вчиненого злочину.

«Нинішнє голосування обласної ради проти запиту щодо справи Іващенка ще раз підтверджує, що представники ПР навмисне затягують розслідування справи», — наголосив Володимир Полочанінов.

Нагадаємо, через численні порушення в ході виборів 2010 року «Фронт Змін» проводив збір підписів жителів Василькова за скасування результатів виборів мера міста та звернувся до президента з вимогою визнати їх результат недійсними.

2 лютого лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк направив до  генерального прокурора депутатське звернення з вимогою взяти на особистий контроль розслідування кримінальної справи, порушеної проти Васильківського міського голови Сергія Іващенка та його спільника В’ячеслава Савчука.

Сайт «Фронту змін»

Влада затягує розслідування кримінальної справи проти мера Василькова, — «Фронт Змін»: 1 комментарий

  1. Сергийко 08.02.2012 at 23:02

    Не здають свого зеленого кормильца чиновники?

    Ну що ж , будемо чекати поки він нагадить ще більше та ще смердютіше — безкарність розбещує!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.