Витяг із заяви фракції ВО «Свобода» на сесії Київської обласної ради 11.10.11 р

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

… Не менш небезпечною є ситуація у Василькові та Васильківському районі. На щастя, поки що, там немає людських жертв, але тривалий час діяла і продовжує діяти організоване злочинне угруповання за участі міського голови, голови міської виборчої комісії, керівника місцевого управління внутрішніх справ. На превеликий жаль, — це трагічний факт. Під тиском громадськості нарешті відкрито кримінальні справи. Деякі фігуранти вже почали давати свідчення про те, з якого кабінету на 7 поверсі Київської обласної державної адміністрації, і хто давав вказівки фальсифікувати вибори в м. Василькові, у Васильківському районі та власне і по всій Київській області.

Правда тут намагаються використати своєрідний прийом із застосуванням статті про тероризм. Очевидно це робиться для того, щоб виконавці фальсифікацій, так звані «фальсифікатори» і так звані «терористи» не дали свідчень проти конкретного замовника і керівника масових фальсифікацій на Київщині.

Нагадую вам, що ще на початку нашої з вами спільної депутатської роботи ВО «Свобода» закликала вас відреагувати на ситуацію, що мала місце на виборах в м. Василькові. Тоді на наші звернення практично всі обласні правоохоронні органи відповіли формальними відписками. І зараз у нас виникає питання: «Хто нестиме відповідальність за участь керівництва Васильківського управління внутрішніх справ та прокуратури у сприянні діяльності організованого злочинного угруповання в м. Василькові?» …

Ханенко С.М.

Уповноважений представник

фракції ВО «Свобода» у Київській обласній раді

Витяг із заяви фракції ВО «Свобода» на сесії Київської обласної ради 11.10.11 р: 1 комментарий

  1. Мешканка Василькова 13.10.2011 at 13:38

    Коли нарешту цю тварюку іващенка посадять до його товариша мосійчука,скільки ж вони крові випили з людей міста за час свого «правління» тут,скільки бід наробили та неприємностей людям,скільки васильківських земель продали.Він повинен бути не мером,він повинен бути зеком на каміноломнях.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.