Вітання з Днем міста!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

     Разом з  першим подихом осені приходить до нас величне свято – День народження  Василькова – нашого спільного дому, того куточка на Землі, який для кожного з нас  став найріднішим і найдорожчим.  Сьогодні, ми святкуємо 1030 річницю з дня заснування нашого рідного міста. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію Василькова, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу.   

        У цей день кожен з нас відчуває себе частиною великої родини. Це свято об'єднує усіх, кому дорогий наш Васильків. Рідне місто славиться людьми — талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. 
      Переконана, що запорукою вагомих трудових та суспільних здобутків міста є ваша, дорогі
васильківчани, самовіддана праця та велика любов до рідного міста. За рік, що минув ми довели, що ми громада – сильна своєю єдністю, яка може стояти за свої інтереси. Я дуже вдячна усім за це. Вірю – разом ми досягнемо іще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо славу нашої землі, працюючи на перспективу розвитку Василькова.

      Бажаю, щоб з кожним роком наше місто розквітало і  ставало гарнішим, щоб заможніше жилося його мешканцям, щоб ми ставали толерантнішими,  добрішими і милосерднішими один до одного, щоб ніколи не роз’єднували нас  різні конфесії та політичні партії, щоб спільне свято – уродини нашого міста, завжди єднало і гуртувало нас в одну васильківську  родину.

      И Нехай Господь своєю щедрою рукою  завжди благословляє наше місто, наші оселі та  родини, дарує мир , спокій та порозуміння.

З Днем народження, Васильків!

 З повагоюсекретар ради                                                       Оксана ПЕРІНСЬКА

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.