Вітання міського голови

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

^F1C0422BCFBC5BD07291F037C1C1A7239C0AB9A7548690BB59^pimgpsh_fullsize_distrДорога громадо міста Василькова!

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Державного Прапора та 25-ю річницею Дня Незалежності України!

Це не просто День народження держави. Це свято пам'яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Ідея відродження незалежної держави жила, незмінно прокладаючи собі дорогу від розпаду Київської Русі аж до прийняття Верховною Радою Акту проголошення незалежності України та Всеукраїнського референдуму 1991 року. Тоді народ раз і назавжди вирішив: державі Україна бути!

Шановні васильківці! У 25-у річницю Дня незалежності України звертаюся до усіх Вас із закликом: давайте будемо єдині в наших прагненнях і справах у розбудові незалежності України і нашого рідного міста.

Доля України – це доля всіх, хто живе під високим синім українським небом, працює на рідній землі. Вони рівні серед рівних, вільні громадяни України.

Усі ми хочемо зберегти найдорожче: дітей і родину, мир і спокій, працю і добробут, надію і віру.

Ми знаємо – це зроблять тільки повага до людської гідності, свобода, демократія і справедливість. Це наші цінності. В них – наша єдність, в них – наша сила. І ми готові стати на їх захист.

Незалежність – символ нашої нації. Вона нагадує нам – якого ми славного роду діти. Ми зможемо подолати всі труднощі. У нас досить таланту і сили здійснити задумане.

 

23 серпня вся Україна відзначає День Державного Прапора.

Довгий час нас переконували в тому, що український народ ніколи не мав державності, а значить, і своєї державної символіки.

Дух національного відродження сколихнув інтерес до національної символіки.

Наш народ не міг відкинути історичну традицію створення своєї держави під жовто-синіми знаменами. І 28 січня 1992 року Верховна Рада України затвердила Державний Прапор України.

Жовте – вогонь і синє – холод – два полюси буття, але водночас і два кінці осі, навколо якої це буття обертається.

Державний прапор — це значимий символ будь-якої країни, символ, який надихає вірити, перемагати і відчувати гордість за свою Батьківщину! З прапором йшли наші діди і прадіди на бій і перемагали; з прапором наші спортсмени добивалися високих досягнень на найпрестижніших змаганнях! Прапор — це символ поваги і наступності поколінь і нехай з кожним днем гордо майорить, даючи зрозуміти кожному, що наша держава могутня і сильна!

Український прапор став насправді патріотичним символом. Сьогодні в національний двоколор пофарбовані мости, будівлі, архітектурні пам'ятки. Тож нехай він і надалі буде символом віри кожного українця у перемогу з агресором, а для воїнів слугує оберегом.

Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!

Період випробовування став періодом єднання, братерства, підняття національної самосвідомості. Так, весь Український народ об'єднався, заради мирного та щасливого майбутнього наших дітей.

 

Я бажаю усім нам мирного неба над головою, національної злагоди, благополуччя, спокою у сім'ях та міцного здоров'я!

 

Зі святом!

 

 

З вірою у мир та повагою,

міський голова Володимир Сабадаш

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.