Вітання міського голови Володимира Сабадаша з Днем працівників освіти

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Дорогі освітяни!
Щиро і сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Діти — майбутнє держави, і саме Ви невтомно і наполегливо плекаєте це майбутнє — молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни. Завдяки Вашій повсякденній праці діти долучаються до тих невичерпних скарбниць знань, які допомагають їм обрати життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.
У день свята щиро дякую Вам за добросовісне служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм та життєву мудрість.
Хай слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами юних талантів, яскравих особистостей, які прославляться визначними перемогами та збагатять суспільство новими досягненнями.
Від Васильківської міської ради, виконавчого комітету, особисто від себе бажаю Вам, дорогі освітяни, успіхів у вашій благородній педагогічній діяльності, нових творчих знахідок, міцного здоров’я, творчої енергії та людської поваги.
Нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай кожен Ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього України і нашого міста Василькова.
Миру, добра і благополуччя Вам, натхнення та задоволення від праці, якій присвятили життя!
Зі святом!

Вітання міського голови Володимира Сабадаша з Днем працівників освіти: 17 комментариев

 1. Виборець 29.09.2017 at 21:33

  Олексій Шекера теж був працівником освіти і депутати васильківської міської ради привітали та помянули його, відібравши земельну ділянку в його мами та наділили іншому ПЕДІгогу Марашко, яка, в прямому смислі, пішла по трупові,щоб досягти своєї мети. Але життя таке, що кожен з депутатів може в майбутньому опинитися на місці Льоши (я маю на увазі тих, хто сьогодні проголосував на чолі з Марашко.

 2. Маргарита 30.09.2017 at 09:17

  Безбожники, ничего святого. А как же такое мог допустить депутат Недилько? Они ведь дружили, в детстве спортом вместе занимались? Несчастная мать, которую некому сейчас защитить, как я ее понимаю и сочувствую.

 3. Галіна 30.09.2017 at 10:40

  Це підлість яку не можна ніяк виправдати. Льоша Шекери народився в Василькові любив це місто всім серцем і працював на його розвиток ніколи для себе нічого не просив а працювали для свого рідного міста.

 4. Григорій 30.09.2017 at 12:40

  Можу зрозуміти тих депутатів -шмаркачів, які пройшли по списку поважних партій(Коваленко від свободи ,Корчинський від Президента як приклад) .Але як могли до цього злочину допустити старі депутати, які пліч о пліч сиділи з Шекерою в минулій каденції, спілкувалися з ним.? Яке може бути для них виправдання перед Богом? Гладкова,Омельченко,Сіранчук,Бурсова,Марков? Згоден з Виборцем, що тих,хто підняв руку при голосуванні не менуть материнські сльози.

 5. Батьківський комітет 30.09.2017 at 12:56

  Про аварійний паркан питання піднімалися не раз. Ігнор постійний. Шановний мер, нагородіть відповідальних осіб на день вчителя цими панелями. Реакція буде миттєва: розбируть по секціях домому, і їм буде добре і нам, бо нікого не привалить. Батьки будуть спокійні за життя дітей!!!

 6. Oiqa 30.09.2017 at 14:30

  А куди ж дивились друзі Шекери О.: Нередько С., Пальоха Р. теж члени Укропу . Це дуже нагло та цинічно. Депутати, просимо вас розберіться, віддайте ділянку матері. М. Неділько, Т.Омельченко, Ю.Коваленко як ви це дозволяєте?

 7. Григорій 30.09.2017 at 17:09

  Коваленко сам голосував за те, щоб надати колезі депутату.Ворон ворону око не виколе.

 8. Григорій 30.09.2017 at 17:17

  З радикалів проголосував один Кацара, не дивлячись на те що Мосійчук братом називав Шекеру. Мабуть політична кар'єра Кацари вже закінчилася.Політичнахвойда.

 9. Прокурор 30.09.2017 at 17:44

  Про що ви взагалі ведети мову:

  Неділько — це блаблакат, розкаже наче красиво, але без особистої зацікавленості не зробить ні кроку, Омельченко давно відома своїми аферами з нерухомістю, люди це добре пам'ятають. Хто ще? Слончак? А це, як ви розумієте, не тільки його голос! Гладкова? Це смішно.

  Хоча не всі ж депутати купляються за «корзину печенья и банку варенья» Ну начебто є нормальні, може не стільки принципові, але зі здоровим глуздом та власною точку зору. Їх мало, але вони звичайно є.

  І ще — риба, як відомо гніє з голови... А голова, як завжди, зробить свої красиві очи, як у їжачка в тумані і розкаже , що він «ані сном , ані духом та обов'язково наложить вето». Але, на превеликий жаль, у житті накладається тільки ...

 10. Петро Петрович 30.09.2017 at 18:24

  Цікаво подивитися список депутатів, які голосували за. Мене особисто цікавить, що по цьому питанню доповів голова земельної комісії.? Чи вже другий Сашулик з'явився в міській раді? Тоді залишіть його прізвище, люди повинні знати його.

 11. Антивирус 01.10.2017 at 17:30

  Да... Не тех людей Леха по жизни в друзья записал.Как был котенком в стае шакалом, таким и ушел.

  А этих наступила эпоха их бога — Мамоны:ему служат,ему поклоняются.За это стояли?За право крысятничать боролись?

 12. Депутат 01.10.2017 at 18:28

  Багато хто з депутатів не знали, що Мурашко позарилася на майно Олексія Шекери. Вона ЧЛЕН земельної комісії, вмовила інших ЧЛЕНІВ цієї комісії і ввели в оману весь депутатський корпус. Після такого прикрого та аморального випадку депутати мають переглянути склад земельної комісії а Мурашки взагалі відсторонити від участі в земельний комісії. Це якщо нормальний моральний депутатський корпус, а в іншому випадку люди на наступних виборах згадають цей прикрий випадок і не простять нікому, адже Олексія знає все місто, в нього багато родичів та друзів, однокласників та учнів. Тому потрібно повернути ці ділянки та вибачитися перед мамою за недостойну поведінку нашого колеги депутата Мурашки.

 13. УКРОП 01.10.2017 at 18:53

  Свічинський! Тобі не соромно?? Продав д'яволу душу ? Теж голосував за?? Тобі укроповці не просять. Шукай іншу партію, безбожне...

 14. Маргарита 01.10.2017 at 19:18

  Согласна с Антивирусом. Леша был доверчевым, никому чужому и в голову не пришло бы переделать его землю на себя. Он доверял только однопартийцам, только они знали, что Леша не успел дооформить свою землю и воспользовались его смертью так цинично и жестоко не только по отношению к нему но и к его маме. Пришли в дом забрали документы и переоформили на себя.

 15. ГРИША 01.10.2017 at 20:46

  Попахує Нередьком. Тільки він мав доступ до родини Шекери Олексія. А Наташка давня подруга його, от і вирішив віддячити за партійну та іншу вірність. Тільки надто бездуховно,навіщо було депутатів підставляти? Міг би на стадіоні виділити їй шмат землі або на базарі. Я б допоміг.

 16. Депутат 01.10.2017 at 21:33

  Петру Петровичу! Голова земельної комісії Денисенко О. подзвонить в міську раду Вам дадуть його телефон і він відповість Вам на Ваше запитання.

 17. Старий полковник 01.10.2017 at 22:21

  Знал Алексея лично, по возможности, помагал ему в нелёгкой борьбе с тяжелым недугом. И не только я. Думаю, для депутатов прошлого созыва, да и для думающего большинства сегодняшнего, ясно и понятно, для каких целей выделялись эти участки. Если к этому действительно причастны Нередько и Мурашко, то они, как минимум должны сходить сначала в церковь, а потом — в прокуратуру (или наоборот). И извиниться перед матерью Алексея. Наша тупоголовая (простите) миськрада в праве вернуть все на исходную и востановить справедливость.

  А вообще...анализируя некоторые «движения» нынешних «избранников от народа», думаешь, что при плохом Иващенко было просто баловство...

  По крайней мере при нем, у покойных коллег никто ничего не додумался отжать. Это даже не жесть, это просто моральная деградация...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.