Вітання міського голови з днем міста

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Дорогі васильківці та гості нашого славного міста Васильків! Щиро вітаю Вас з 1028-ю річницею Дня народження нашого міста!

 076-2Кожне місто має особливий колорит і шарм, віковічну історію та свої традиції. Свято Дня народження рідного міста об’єднує усіх, незалежно від віку та професії. Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з славною історією. Це свято найдорожче для кожного, бо воно наповнює ваші серця гордістю за своїх земляків. Згадаємо наш славних синів, Героїв нашого міста і країни, які віддали свої життя за нас, майбутнє своїх і наших дітей, за суверенітет та незалежність нашої держави – Олександра Лістрового, Юрія Скляра, Олега Дьяченка. Світла пам’ять про них завжди у наших серцях. Нині Васильків розвивається, потроху змінюється його обличчя. І все це завдяки Вам, дорогі васильківці, вашій щирості, працездатності, оптимізму та наполегливості. Разом з Вами радію і я успіхам нашого міста, переживаю за його проблеми, і щиро вірю, що попри усі негаразди ми зможемо зробити його кращим, заможнішим, привабливішим. А це значить спільно працювати заради досягнення цих планів у майбутньому. Лише разом ми досягнемо успіху. Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх вас у згуртовану та небайдужу громаду! Бажаю Вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях. А нашому місту – процвітання, злагоди і миру!

Вітання міського голови з днем міста: 2 комментария

 1. stork 12.09.2016 at 14:20

  ЗЗЗЗЗЗЗЗЗ днем міста!

 2. просто 15.09.2016 at 16:22

  «Шановні мешканці міста Васильків.

  Сьогодні, 14.09.2016 р. шляхом зусиль членів ГО «Юридична клініка» було відновлено законне право громадян на проїзд вул. Шевченка в м. Васильків. Було відкрито шлагбаум біля кінотеатру «Дружба» та знято забороняючі рух дорожні знаки.

  Член ГО «Юридична клініка»

  Адвокат О.С. Головко»

  То може пан Головко О.С., ранком з 7-30 до 8-30 проявить ініціативу і трохи покерує, поки пішохідний рух там приведуть до норми та проведе діточок до школи, а потім в обід зі школи. Вечором, коли діти гуляють в сквері і біля пам’ятника Декабристів, також почергує, щоб якась п’яна наволоч там не літала на своїй машині. Чи може у цих «захисників» все набагато простіше? Як же їм, пішком до суду? Треба сра…у свою прямо до сходів?

  ГО «Юридична Клініка» (надалі – Організація) є недержавною, неприбутковою, неполітичною, незалежною правозахисною організацією, покликанням та пріоритетною метою якої є підвищення правової обізнаності та свідомості громадян, захист їхніх прав та законних інтересів перед свавіллям та невіглаством як з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, так і з боку інших фізичних або юридичних осіб у різноманітних сферах суспільного життя.

  «Так і з боку інших фізичних або юридичних осіб у різноманітних сферах суспільного життя» — це про вас. І від вас необхідно захищатись.

  У вас дійсно клініка.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.