Вітання міського голови Володимира Сабадаша...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Шановні васильківчани!Прийміть найщиріші вітання із Днем Захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

14 жовтня ми вшановуємо всіх тих, хто продовжує боротися за нашу свободу та схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх героїв, які полягли в боротьбі за вільну, незалежну і нескорену Україну.

Висловлюю щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє життя за світле майбутнє України, чий героїчний чин, мужність та самовідданість стають прикладом для майбутніх поколінь. Вічна пам’ять!

Нехай почуття  любові до рідної землі, прагнення волі ніколи не покидають нас, а розбудова та захист держави залишаються справою честі та життя. І, напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, процвітання, гідне і щасливе майбутнє нашого народу, нехай Божа Матір буде прихильною до кожної васильківської родини, до нашої рідної України. 

Щастя, здоров’я, родинної злагоди, оптимізму та Божого благословіння!

Слава захисникам України!

Вітання міського голови Володимира Сабадаша...: 4 комментария

 1. Дон Корлеоне 13.10.2017 at 17:48

  А в Будинку культури на сцені весіла совкова назва свята яке відмічалося 23 лютого)

 2. Аль капоне 14.10.2017 at 06:27

  Напиши анонімку, ти ж на більше не здатний.

 3. Гость 14.10.2017 at 11:55

  Дом культуры уже давно не городской дом культуры, а поместье господ Лариных...

 4. Виборець 14.10.2017 at 21:05

  Ларіни це наслєдіє Іващенка, які присосалися до комунальної власності як п'явки, але саме страшне, що ні розуму ні фантазії в підготовці всіх заходів до свят. Пять років одне і те ж саме.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.