Вірити! Чи не вірити?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Нам стали відомі деякі результати опитування виборців Василькова щодо виборів міського голови. В список вірогідних кандидатів на вищу у місті посаду були внесені Сабадаш В.І., Попович В.Ф., Сабов С.О., Семенець А.І. та ще декілька осіб. Опитування проводилось в середині серпня, згідно даних організації, яка проводила дослідження, опитано понад 1500 осіб.

Лідерами цього опитування є Сабадаш і Попович. Майже в три рази менший показник у Сабова. Семенець втричі поступається Сабову і на 2 відсотки ще одній особі, внесеній в список.

Наведені вище результати в основному співпадають з нашими спостереженнями.

Дещо пізніше ми оприлюднимо наш прогноз щодо кількості голосів виборців, яку отримає кожен з перерахованих кандидатів 25 жовтня ц.р.

Вірити! Чи не вірити?.: 11 комментариев

 1. Игорь Гаврилюк 13.09.2015 at 09:15

  Палыч!

  Вы как обычно врёте собирая сплетни, как базарная «БАБА ПАРАСКА!»

  Если Вам стали известны результаты опроса -ОПОБЛИКУЙТЕ!

  Лидером есть не тот, кого Вы ставите на первое место!

  Зачем Вы "обидели " Сабова)))!

  Если у Вас есть документ где « Наведені вище результаты в основному співпадають з нашими спостереженнями» Почему не публикуете , а как обычно врёте?

  • Олег 13.09.2015 at 20:41

   И, кто опрос делал? В какой период? Сколько респондентов и какого возраста? Палыч, у Вас как всегда, нам сообщили или говорят на базаре?

 2. admin 13.09.2015 at 21:16

  Олегу: — читайте уважніше. Повторюємо ще раз: — період — середина серпня, кількість респондентів — понад 1500, Є і по віку, і по статі. Назву організації, що проводила опитування подамо з її дозволу. Орієнтовні показники — Сабадаш, Попович — 20%, Сабов — 7%, Семенець — 2,5%. Уточнені дані дещо пізніше.

  Вірити, чи не вірити цій інформації — справа кожного.

  Взагалі, подібну інформацію замовники опитування тримають в таємниці, і ніколи повністю не розкривають, бо коштує вона не дешево.

  Її повне розкриття — неоціненна послуга конкурентам. Впевнені, що Ви, на відміну від декого, добре це розумієте...

  І все ж таки скажіть як досвідчений спеціаліст з виборчого права — «клініка», чи не «клініка». Можна й інтелігентніше...

 3. Олег 13.09.2015 at 22:10

  Палыч, я знаю, кто проводил опрос и остальные данные по этому опросу. Вы немного искажаете данные и не всех пишете. Заказчик информацию пока не раскрывает, но когда даст разрешение, я Вам ее дам. Заплатил заказчик действительно не дешево. Опрошено точно 1520. Выборку по возрастным категориям дать? Еще опрошено и по партиям и по кандидатам на обл раду. Кстати не понял по поводу «клиники»?

  • admin 14.09.2015 at 16:06

   Олегу: Ваша цифра -1520, не зовсім точна. Насправді дещо більша. Проте, це не принципово.

 4. admin 13.09.2015 at 22:26

  Олегу: — бачите, інформація у нас сходиться. а Гаврилюк каже — «сплетни». Те, що замовник інформацію не розкриває, цілком логічно.Тому ми її подали саме в такому форматі. Як кажуть,головне тенденції...

  Щодо «клініки». Дивіться наш попередній матеріал, в якому йдеться про те, що (за повідомленням Кущинського на «Васильків інфо») Попович передав новому складу МВК всі матеріали щодо « визнання Сабова таким, що відмовився від посади...» На нашу думку, це важко пояснити здоровим глуздом. Тому цікаво було б знати з цього приводу точку зору професіонала...

  • Синоптик 13.09.2015 at 23:04

   Соцопрос к выборам в Одессе.

   — Абрам, вы будете голосовать за БПП?

   — Нет.

   — А, Сара?

   — Да.

   — Что, да?

   — Тоже нет.

  • Игорь Гаврилюк 14.09.2015 at 10:01

   Сплетни -это второе имя Палыча!

   Почему Боровик умалчивает о том, кто в опросе на первом месте)))!

   ДЛЯ БОРОВИКА, ПАЛЫЧ ТЫ ПОДСТАВИЛ САБАДАША , Т.К. НА ПЕРВОМ МЕСТЕ В ОПРОСЕ,,,ПОПОВИЧ!!!

 5. admin 14.09.2015 at 16:20

  Игорю Гаврилюку: — за нашими даними різниця між показниками Поповича і Сабадаша складає 1 відсоток при статистичній похибці більше 2 відсотків.

  Крім того, опитуванням встановлено, що Сабадаш за прогнозованих умов може додатково набрати до 5 відсотків голосів.

  Ще важливий момент. Антирейтинг Поповича на 38 відсотків перевищує антирейтинг Сабадаша. Враховуючи вищевикладене, наша інформація подана саме таким чином.

 6. Олег 14.09.2015 at 22:39

  Палыч, Вы пишете не правду. И разница больше и третьего неправильно указали и с антирейтингом химичите.

 7. admin 14.09.2015 at 23:02

  Олегу: — з математикою у Вас слабувато. У чисельнику антирейтинг Поповича, у знаменнику антирейтинг Сабадаша, помножте на сто — отримаєте цифру 138. Для більшого розуміння — ми вказали не різницю між рейтингами, а співвідношення антирейтингів в відсотках.

  Щодо різниці в рейтингах цих кандидатів — цифри вказані без десятих долей процента. Наприклад, перша цифра може бути !,1%, Друга — 2,4. Що це змінює?..

  І все таки, прокоментуйте, як видатний спеціаліст з виборчого права, вимоги Поповича до вищого керівництва держави негайно відправити весь склад ЦВК у відставку.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.