Винних покарати!.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

На нашу думку, за протікання даху ЗОШ №3 після ремонту, директор школи мала б бути звільнена з посади, начальник відділу освіти Л.Козак попереджена про службову невідповідність, а перший заступник міського голови С.Прунцев мав би отримати догану.

В майбутньому, очевидно, прийдеться шукати нового начальника відділу освіти...

Винних покарати!.: 20 комментариев

 1. Бендер 26.02.2017 at 18:22

  admin а вы позвоните Прунцеву и сообщите о вашем предложении обявить ему выговор. Может он обрадуется?

 2. Андрій Каденко 26.02.2017 at 22:08

  А.П. а поясніть будь-ласта, яку відповідальність має нести директор школи, яка в даній схемі не приймала участі. Ви хочете сказати що вона теж в темі та в долі?

 3. admin 26.02.2017 at 22:19

  Андрію Каденку — ні, я хочу сказати інше. Наприклад, коли проводять ремонт у Вашій власній квартирі, Ви контролюєте його якість?..

  Крім того, до підвищення температури вище 0 хтось мав би прибрати сніг з даху? Або, хто має контролювати справність зливної системи?..

  • Андрій Каденко 28.02.2017 at 22:46

   Вмієте Ви заїжджати з теми.

   1.Тепер, якщо директор школи не підписувала жодних документів, а підрядником є стороння організація яку мала контролювати Л.Козак, то саме директор мала самостійно залазити на кришу або посилати своїх підлеглих на кришу (на будівельний майданчик) та скидати сніг з криші ?

   2. Ремонт криші не завершений до 31 березня 2017р. Підписано додаткову угоду. Таким чином саме підрядник мав періодично контролювати стан покрівлі в зимовий час та в час таяння снігу і вживати необхідних заходів реагування (прибирати сніг з криші, відновлювати зірвану пльонку, інше).

   3.А чому саме директора школи Ви волієте звільнити, а Козак та Прунцев мають відбутися дисциплінаркою? Чому дані чиновники мають такий від Вас привілей?

   4.Якщо я проводжу ремонт у власній квартирі то я зацікавлений у контролі якості, Якщо ремонт проводиться на криші будинку в якому розміщена моя квартира, то контроль має здійснювати ЖЕК або ОСББ, а я вже маю право (як власник квартири) контролювати цих двох дєятелєй.

   Павлович будьте об'єктивні, а то Ваш «правдивий» сайт дуже сильно виправдовує місцевих чинуш і намагається кинути на відкуп громаді саме директора школи, яка нібито у всьому цьому винна.

 4. Старий полковник 26.02.2017 at 22:21

  Якщо Сабадаш хоч трохи поважає себе як міського керівника та не боїться взяти відповідальність (про яку він весь час згадує), він повинен жорстко та принціпово відреагувати. Інакше, школи будуть, вибачте, приходити до нього кожної ночі у страшних снах. Помиляються всі, але постійна недбалість, безгосподарність та розпі...тво просто знищують всі старання зробити життя на краще.

 5. asdasd 26.02.2017 at 23:31

  Это жизнь. Солнышко пригреет и всё высохнет. Никого не надо наказывать — всё в норме.

 6. ветеринар 27.02.2017 at 10:14

  Згоден з адміном та полковником.Частіше потрібно міняти кадри,щоб боялися відповідальності.Совісті в них не має,а мер нехай і далі їх жаліє поки боком йому не вилізе його жалість.Горулька також жалів...в 2013 році якби замінив його на досвідчену господарську людину то школа б стояла і діти з батьками не страждали б сьогодні,їздячи по різним школам разом зі своїми вчителями.

 7. Депутат 27.02.2017 at 21:39

  Сьогодні комісія з питань планування бюджету одноголосно прийняла рішення про направлення свого висновку до правоохоронних органів, щодо проведення перевірки використання бюджетних коштів по ремонту даху зош 3.

 8. Бендер 28.02.2017 at 11:15

  Депутату! Вы все бизнесмены и все ходите под богом. Покупать паленую водку на 10 тысяч гривен это нормально? Правоохоронные органы могут и вами поинтересоватся. Не рой яму другому сам можешь в нее попасть.

 9. stork 28.02.2017 at 14:51

  Адміну. У вас роздвоєння особистості — ви і від імені мера говорите і від свого одночасно. Яка відповідальність на директору школи за неякісний ремонт даху? Чи ви не знаєте, що Ліля Козак зачистила площадку під себе? Маючи повний картбланш від вашого фаворита-мера, поставила керувати школами своїх кумів та подруг, а завгоспами шкіл особисто відданих людей. Не знаєте чому? Подивіться на бюджет міста і розпорядника його левової частини.

 10. admin 28.02.2017 at 15:28

  stork (у) — я висловив свою особисту думку. Щодо відповідальності директора. Хто має відповідати за справність системи зливу, за її обслуговування? Хто мав би прибрати сніг з даху непередодні давно прогнозованого потепління? Хто мав би писати доповідні про погану якість ремонту?

  Про Лілю Козак. Наша пропозиція викладена вище.

  Щодо бюджету і його левової частини. На нашу думку, ви не досить знайомі з принципами його формування. Не будемо вдаватись в деталі, скажемо лише, що так було завжди і так буде і в майбутньому...

 11. Бендер 28.02.2017 at 16:05

  Козак так же отвечает за крышу как и директор школы. За это должны отвечать компетентные люди. С Козак и Серьожки надо спрашивать за организацию учебного процеса!

 12. stork 28.02.2017 at 18:02

  Адміну — ви ж пишете: «На нашу думку...» — хто другий чи ви про себе в множині? Для початку почитайте посадову інструкцію директора школи і коло його зобовязань, потім вже аналізуйте систему зливу, вентиляції, очищення від снігу і т.д. Яким чином вона може контролювати якість ремонту? У неї є відповідна освіта, навички та найважливіше контрольна функція? Не робіть висновки щодо формування бюджету, якщо самі не розумієтесь на цьому.

 13. admin 28.02.2017 at 18:35

  stork (у) — наш сайт — сайт ГО «Рідне місто». Отже це думка членів ГО. Крім того, сайт адмініструють декілька чоловік. Отже, це і їх думка.

  У директора є підлеглі, які зможуть перевірити, наприклад, чи «забиті» зливні отвори чи труби.

  Наприклад, заступник директора з господарської роботи. Чи очищення даху від снігу потребує якоїсь надзвичайно високої кваліфікації.

  Щодо бюджету. Завжди частка бюджетних грошей, що виділяються на освіту, складала орієнтовно 60-65%%.

 14. васильківчанин 28.02.2017 at 22:29

  Бендеру,порадьте меру або Принцеву,щоб відкрили нову фірму за доглядом шкіл,а директора призначте Гладкову,виділіть "лямчик "для зачистки дахів шкіл та зливних труб,тоді вже буде з кого спитати.А покищо ні директор школи ні зав.гороно не винні,а винні батьки учнів,тому що не вчасно не звільнили дах школи від снігу.

 15. васильківчанин 28.02.2017 at 22:35

  Яму риють меру такі безвідповідальні "работніки ",які цю фірму знайшли ,що не здатна кришу залатати в школі.

 16. admin 01.03.2017 at 00:17

  Андрію Каденку — наговорили сім мішків вовни, і всі неповні...

  • Андрій Каденко 01.03.2017 at 10:06

   Ну куди ж мені до Вашої «мудрості » та досвіду. Ви ж у нашому місті сама авторитетна людина до якої дослухається переважна кількість людей.Це не комплімент ... Ви періодично німб знімайте з голови і в люди виходьте, ато засиділися в рідному місті.

 17. мешканець вм-11 03.03.2017 at 12:44

  З третьою школою дійсно якась підстава вийшла, особливо в світлі недавнього руйнування зош #6. Міському голові можна сказати підсунули «свиню» з цим ремонтом. Каміння відразу полетіло в його бік з боку Інтернет ресурсу місцевих нуворишів. Не виключаю, що такий «ремонт» міг бути зроблений спеціально з метою подальшої дискредитації міського голови. Ви ж розумієте, що винні особи будуть «шептати» направо і наліво, що риба гниє з голови... Слід також враховувати що в третій школі такого «ремонту» ще ніколи не було. Так що висновок тут один: відповідальні особи за цю імітацію ремонту мають бути притягненні до відповідальності і компенсувати витрати за заподіяну стінам школи шкоду. Оцінку шкоди має зробити експертна установа по всім правилам. Просто організувати папірець з «правильним» висновком після шостої школи думаю нікому в голову не прийде. Господь уберіг того разу дітей, натякнувши чиновникам на критичну проблему стану учбових закладів, зараз ми також бачимо «натяк» , але декому очевидно туго дуже доходить...

 18. васильківчанин 03.03.2017 at 18:10

  Ви ще скажіть що сепаратисти побували в школі N3 або путін винен.Елементарне розгільдяйство та невідповідальність посадових осіб плюс фіктивна фірма для того,щоб кошти відбити.Ніхто не сподівався що природа втрутиться на захист дітей та батьків,відкриє їм очі на посадових осіб та їх професійність займаних посад.Якщо мер не зробить висновків,наступного разу йому люди не простять.Адже після кожного такого випадку його бездіяльність або лояльність до них не надає авторитету меру,а навпаки.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.