Вікторія Мазепа вийшла зі складу земельної комісії (ОНОВЛЕНО)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Як ми вже повідомляли, Вікторія Мазепа вийшла зі складу земельної комісії Васильківської міської ради.

Постійний читач нашого сайту М. Пекарський тоді запитував:

Анатолий Павлович! Это Она Вам сама сказала? Или это Ваши догадки. Или было официальное заявление госпожи Виктории Мазепы? Или этого Вам сильно хотелось?

С уважением. Пекарский.

Наводимо документ, який дає відповіді на ці питання:

Заява голови фракції Партії Регіонів у міській раді В. Мазепи про виведення із складу комісії з питань регулювання земельних відносин з морально-етичних міркувань черговий раз привернула увагу до злочинної діяльності Іващенка у сфері земельних відносин.
Коли вже голова фракції партії влади так ставить питання, то, очевидно, компетентним  органам вже давно потрібно було розібратися, хто пограбував територіальну громаду, поклавши мільйонів «земледоларів» до власних кишень.
В цьому сенсі виглядає до непристойності дивною поведінка голови міської організації Партії Регіонів В. Сабадаша. Розуміючи всю абсурдність сьогоднішнього членства Іващенка в Партії Регіонів, Сабадаш до цього часу так і не спромігся дати партійну оцінку діяльності одіозного бізнес-мера.
Може тому, що чекає відповідної вказівки А. Присяжнюка? Або, «среди воров все действительно должно быть по-честному»?

Вікторія Мазепа вийшла зі складу земельної комісії (ОНОВЛЕНО): 7 комментариев

 1. Андрей Саламатов 16.01.2012 at 19:58

  В ЭТОЙ ФРАКЦИИ ОДНА РОДНЯ, И ВСЕ ТАК ИЛИ ИНАЧЕ РОДНЯ...

  КАКИЕ ТАМ МОРАЛЬНО-ЭТИЧЕСКИЕ СООБРАЖЕНИЯ???

  ПРОСТО ВЫПЕНДРЁЖ ЗААНГАЖИРОВАННЫЙ!!!

 2. ПРАВДА 17.01.2012 at 11:16

  Андрюшенька, мне кажеться что какое-то отношение к этой «родне» и ты имеешь — блудный сын), а еще я думаю, что, глядя на прокурорские протесты по некоторым земельным решениям горсовета Василькова, то, что ты назвал «выпендрёж», правельней называть здравый смысл...

 3. Пекарский 17.01.2012 at 11:34

  А.П. Я так понял, что все земельные вопросы у них решены. Тогда все понятно. Спасибо Анатолий Павлович так бы всегда документ,а потом выводы.

 4. карпо 17.01.2012 at 14:08

  Родня то родней, а табачок врозь.

  Якщо це останній крок в низці подій, то стає зрозумілим, що скоро прийде час відповідати за весь накоєний бидлам. А не всі хочуть, щоб з них спитали. Тому деякі депутати вже сьогодні намагаються дистанціюватися від міського голови та «його» дій.

  А, можливо, бізнес-мер поставив справи так, що від депутатської комісії вже нічого й не залежить. То голову фракції партії влади у міській раді не влаштовує, можливо, роль простого кнопкодава.

  Було би не погано, якби хтось із депутатів прокоментував ситуацію з середини.

 5. Петро 17.01.2012 at 14:18

  >В ЭТОЙ ФРАКЦИИ ОДНА РОДНЯ

  Ось вам склад фракції із 13 чоловік, і у всіх різні прізвища.

  vasylkivrada.gov.ua/%D1%8...%86%D1%96%D1%97/

  Покажіть, будь-ласка, як перетинаються їхні родові дерева.

  >И ВСЕ ТАК ИЛИ ИНАЧЕ РОДНЯ...

  Ви маєте на увазі всіх регіоналів Василькова? Пане Саламатов, це ви так себе скромно приписали до роду Мазепи? Чи може до роду Іващенка? Родове дерево в студію! А без нього ваші слова, як ви кажете, — «ВЫПЕНДРЁЖ ЗААНГАЖИРОВАННЫЙ»

 6. Tanrexio 17.01.2012 at 14:32

  «модерація» бегут с тонущего корабля...

 7. Віталій Андрушенок 18.01.2012 at 16:45

  Пане Андрію, Ви ж є представником Партії Регіонів. що ж Ви на своїх бочку котите? кого ви предсталяєете? з Ваших слів виходить, що Пані В.Мазепа весь цей час тільки і займалась «ВЫПЕНДРЁЖ ЗААНГАЖИРОВАННЫЙ». то мабуть її родичі туди її поставили.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.