Віктор Романюк: В обмін на підтримку Гліба Лірника Засусі гарантують преференції і недоторканість від влади

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Підтвердилися чутки про то що сама одіозна поплічниця банди Януковча і головний фальсифікатор виборів 2012 року Тетяна Засуха активно підтримує Гліба Лірника і є його політичною партнеркою в нашому 94 окрузі!
Виявляється, що саме регіоналка Засуха дала вказівку підконтрольним головам сільських і селищних рад підтримати керівника елітного нічного клубу «Д'Люкс» Гліба Лірника.
Ще під час виборчої кампанії були очевидні методи і підходи, які використовував Гліб Лірник. Так само як і Засуха та її колега по партії регіонів Бадаєв, Гліб Лірник не цурався широко використовувати весь брудний набір проти своїх опонентів, підкупав виборців, зареєстрував двійника, використовував чорний піар проти свої опонентів, через суди намагався усунути Романюка Віктора і т.д.
Але все темне рано чи пізно стає явним. Тетяна Засуха в традиційний для нашого часу спосіб перефарбувалася щоб уникнути відповідальності за бандитизм і злочини по фальсифікаціям виборів 2012 року швидко знайшла собі союзника в особі Гліба Лірника і його команди.
Цинізм і нахабство звичайно вражає, але прийшов час знати маски і сказати правду людям!
Насправді і раніше, мало хто вірив, що тато Лірника здатен з таким розмахом розгорнути рекламну кампанію своєму сину без підтримки місцевих феодалів.
Стали відомі і подробиці, раніше втаємниченої змови цих «господ», зокрема Засухи і представників Блоку Порошенка. Так куратор штабу Блоку Порошенка в Київській області Лев Парцхаладзе завітав в Ковалівку. Його супроводжували Гліб Лірник та Наталія Баласинович.
Саме останню Лев Ревазович презентував Засусі, як наступного керівника Васильківського району. В обмін на підтримку Гліба Лірника її гарантувалася преференції і недоторканість від влади.
До виборів залишилося зовсім небагато. Отже почекаємо, що скажуть люди.

(За мат.   Facebook — Романюк)

Віктор Романюк: В обмін на підтримку Гліба Лірника Засусі гарантують преференції і недоторканість від влади: 2 комментария

  1. Антивирус 21.10.2014 at 17:50

    Удачный ход! Обиженных и обойденных у нас любят,,,,,правда до победы не хватит. Куда потом, опять в Италию?или есть варианты?

  2. диабетик 22.10.2014 at 13:46

    Кто же ее тронет она

    Засуха! А вообще действительно хороший ход. По поводу провокаций Итальнец мастак, но кто в это поверит? Пытается сыграть на любви к Танюше. Так что пусть сливает воду.

    Интересная мысль на счет обиженых. Если так то ему нужно было идти к вилам!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.