Виконком недієздатний?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні у Василькові все частіше можна чути нарікання на роботу Васильківської влади. І не від опозиції до неї, а від простих громадян. Незадовільне харчування дітей в дошкільних закладах і побори з батьків, неповернення незаконно забраних у споживачів «Тепломережі» коштів за опалення і порушення її директором процедури стягнення додаткової плати для власників індивідуального опалення, невжиття заходів щодо ліквідації стихійної торгівлі і засилля МАФів на території міста, ніким не контрольована робота «пітєйних» закладів, частина з яких працює підпільно, розгул наркоманії і процвітання грального бізнесу, боротьба з якими, здебільшого, імітується, «вопіющая» непрофесійність заступників міського голови і одіозність секретаря ради О.Скиби, їх сумнівна легітимність, несправедливий розподіл ресурсів — все це викликає справедливе обурення переважної більшості мешканців Василькова. Остання сесія показала — кредит довіри до сьогоднішньої міської влади зменшується на на очах, а зростання бази для опозиції стає все більш очевидним.

Виконком недієздатний?.: 7 комментариев

 1. Андрей Саламатов 16.02.2014 at 15:34

  Вы талант Анатолий Павлович! Вы помогали прийти к власти Владимиру Сабадашу, очевидно ожидая для себя «личных выгод». Теперь когда вы поняли что максимум благодарности это «спасибо», которое к тому-же вам лично просто забыли сказать, вы начали по старой привычке «мочить в сортирах» Васильковскую городскую власть. Я так понял, она для вас всегда будет плохой, пока наконец-то вы лично не возглавите город Васильков. Удачи вам Анатолий Павлович.

 2. admin 16.02.2014 at 15:58

  Андрею Саламатову: — Ви, особисто, 1 листопада 2010 р. «приносили» мені велику «вигоду» від Іващенка. Не забули, що я Вам тоді відповів. Здається, тоді я послав вас обох подалі. Чи не так? Щодо іншого, ми називаємо біле білим, а чорне чорним. Те, що написали сьогодні, ми привселюдно озвучили відразу після обрання В.Сабадаша на зборах ГО «Рідне місто», коли присутні в залі проголосували за запропоновану нами резолюцію. Ви ж були присутні при цьому, бо тоді Вас з Крикуновим мало не побили мешканці міста. До — речі, резолюцію зборів ми передали новообраному міському голові. Крім того, ми завжди писали про виконком взагалі, і про кожного з його членів зокрема, і про Скибу, і про легітимність його обрання на посаду секретаря ради. Так що в цій публікації нічого нового немає. Просто чергова констатація фактів. Ми завжди відкрито говорили Володимиру Івановичу, що з командою Іващенка він далеко не заїде. Сподіваємось, що після останньої сесії він сам це добре усвідомив.

 3. Андрей Саламатов 16.02.2014 at 16:46

  Опять брешете Анатолий Павлович? Вас покупал Олег Мазепа а не Сергей Иващенко и знаю точно что он таки вас купил!

 4. Nazar 16.02.2014 at 21:29

  Саломатов , а какже ты мог приносить пропозиции Анатолию Паличу ты от мазепы , если ты уже тогда работал у иващенка, а мазепу грязью поливал, или брось пить, или пей тонакан для памяти!!!!

 5. Група ВТМ 16.02.2014 at 23:40

  А, П, що з вами трапилось після Вашого коментарію починаєш вірити А, Саламатову.

  А , П, не потрібно все валити на команду Іващенка коли в 2006 році прийшов Іващенко із заступників залишив тільки В, Шестакова всі інші управління , служби і т д залишились йому в спадок від В, Поповича і Іващенко з ними працював до 2010 року . Коли прийшов на

  другий термін то залишив із заступників Скибу і Шевченка а всі інші 99% залишилися а вже 2011 року команда почала розсипатися. Тому ніхто не заважав В, Сабодашу сформувати свою команду тим паче що О, Змаєва і Л, Пікарська заявляють що такого досвідченого господарника ще в Василькові не було чи знову часу не хватило . Але те що меру , 1заступнику, заступнику, 2 керівникам комунальних підприємств не вистачає часу щоб працювати на благо громади Василькова це факт а ще мабуть і фінансово для Василькова накладно бо всі вони мабуть їздять на працю у Васильков на громадському транспорті а не на службових автомобілях і мабуть за паливо із свого кармана розраховуються а можливо спонсори допомогають а взагалі А, П ви праві якщо ви це написали щиро.

 6. Соціал-Nаціональна Асамблея 18.02.2014 at 05:17

  Місто Васильків як і вся країна потребує повної перезагрузки влади. Перевиборів мера, міської ради і вже тоді формування нового складу міськвиконкому.

 7. Фантом 19.02.2014 at 03:28

  Виконком у такому складі як він є, треба міняти, бо знову появляються перекоси і не на користь громадян. Таке враження що виконком живе окремо від громадян міста і не переймається їх нуждами -дитсадки, індивідуальне опалення, Мафи, що далі...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.