Виконавчий комітет політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прийняв до розгляду матеріали по Васильківських Валах

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Центральний апарат політичної партії «УДАР» зацікавився ситуацією щодо приватної забудови історико-культурної зони Василькова і 22 травня ц.р. прийняв представників Васильківської територіальної громади в офісі свого виконавчого комітету (м.Київ, вул.Боженка, 86-Н). Фахівцям з земельного законодавства були передані матеріали по Валах, а також історична довідка по території ретраншементу 16-18 ст., на якій розпочалося приватне будівництво. За запевненнями «ударівців» у них є досвід позитивного розв’язання подібних проблемних питань. Зараз матеріали вивчають юристи політичної партії УДАР.

Виконавчий комітет політичної партії «УДАР Віталія Кличка» прийняв до розгляду матеріали по Васильківських Валах: 4 комментария

 1. мешканець в/м 11 22.05.2012 at 23:44

  Так, «Удар» и держать дальше. Спасибо ребята!

 2. Виталий 24.05.2012 at 19:35

  В Василькове Ударовцы Легли под Иващенко А как только он их прокатил в опозицию перебрались! Назовите админ пофамильно депутатов от Удара в гор совете!

 3. мешканець в/м 11 24.05.2012 at 22:46

  Виталий, Вы зайдите в исполком и на 1-м этаже на стенде перепишите себе всех депутатов от «УДАРА». На стенде также указаны их номера телефонов, по которым Вы можете с ними связаться.Многие из них киевляне, удивительно как они прошли по Василькову депутатами?, Пусть хоть что-то полезное сделают для города!

 4. Сергийко 29.06.2012 at 12:34

  Більше місяця пройшло — а «Удар» так нікого і не «ударив»!- мабуть юристи не всі букви вивчили та дюже повільно вивчають документи

  А мо вивчають в тому ракурсі — як й собі там діляночки «організувать»?Їх активність тільки в битвах за гендель на Грушевського й бачимо!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.