Викликає подив...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Викликає подив позиція депутата міськради Нередька, «демократа» по своїй суті, з приводу оприлюднення на місцевих сайтах інформації про те, що згідно акту контролюючої організації начальник відділу культури Ларіна особисто підписала акти виконаних робіт, частина з яких (на суму 252 000 грн.) фактично не проводилась. Замість того, щоб запропонувати депутатській комісії розібратися з такою ситуацією, Нередько звинувачує Сабова в гріхах, ні багато, ні мало — в переслідуванні інакомислячих в стилі 37 років. Чи розуміє сам Нередько абсурдність таких звинувачень, сказати важко.

На противагу Нередьку, позиція Крикунова є цілком логічною, до нього питань ніяких немає.

Запевняємо Нередька, що ми, в порядку, не забороненому Законом, постараємось макимально достовірно подати інформацію про результати фінансової перевірки відділу культури та довести її до широкої громадскості.

Викликає подив...: 9 комментариев

 1. Олег 30.03.2015 at 20:35

  Палыч, ну и че, что подписала? Виновата или нет суд решает. Пока даже КРУ не писала в акте, что Ларина в чем-то виновата. Мало ли, кто и че подписывал. Вы например, Палыч, в свое время подписали решение, которым очистные сооружения города Василькова абсолютно даром и бесплатно отдали фирме Слава. Очистные стоят поболее чем 250 тисяч, ну и че? Я вот не осуждаю Вас, смог, спер, не поймали, теперь есть че вспомнить и че внукам рассказать. Эх, были 90-е. А, че сейчас? Вон уже деньги из благотворительных пожертвований на АТО тырят. Обмельчал масштаб руководства.

  • admin 30.03.2015 at 20:54

   Олегу: — знову старий прийомчик — «сам дурак». Про очисні — тема окремої розмови. Її ми обов"язково продовжимо. Щодо того, що «обмельчало», так це масштаби «воровства». Бо важко переплюнути деякі речі, наприклад «прихватизацію» двох десятків земельних ділянок на стадіоні біля 8 школи. Це вам не якась «мізерна» сума в 252 тис. грн. До речі, жоден з депутатів не пам"ятає, щоб відповідні рішення з цього питання голосувались на сесії. Цікаві також три особи з Мелітополя, які стали щасливими власниками земельних ділянок на стадіоні. Цікавим також є протокол одного з засідань місцевого суду, та його аудиозапис. Взагалі, ми б рекомендували Ларіній не чіплятися за посаду. На нашу думку, це було б розумно.

   • Олег 31.03.2015 at 00:25

    Палыч, почему сам дурак? Я наоборот восхищаюсь старыми подвигами достойными подражания. За очистные я восхитился только тем, что Васильков единственный город в Украине, где очистные города в частные руки передали, а когда нашел в архиве решение о передаче и увидел, что их передали бесплатно, то не смеялся, а просто ржал, а еще и от того, что на решении Ваша подпись. Шо там Ларина, какие-то 250 тисяч подписала, куда ей до героев былых времен, раньше подписывали так подписывали.

    Палыч, все мельчает. После очистных, 23 учаска на стадионе выглядит очень мелко. А, потом народ вообще мельчал, вот Гладкова уже стадион на Комарова потянула, так там всего стадион на какие-то 6 участков. А, сейчас дожили, из скрыньок благотворительных тырят. Все как у Лермонтова. «Были люди в наше время, не то, что нынешнее племя»

    • admin 31.03.2015 at 12:58

     Олегу: — ваші звинувачення стосовно «передачі» в «частные руки» очисних споруд є такими, що не мають достатніх підстав. Так сталося, що ці споруди з самого початку були у власності підприємства і були частиною його технологічного циклу. Тому, тут доцільніше говорити про повернення споруд попередньому власнику. Щодо того, що «просто ржал, а еще от того , что на решении Ваша подпись». Олексанре Володимировичу, кому як не Вам знати, що керуючий справами згідно розподілу обов"язків підписує проголосовані рішення виконкому, незалежно від того, голосував він за ці рішення, чи ні.

     Не можемо Вам відмовити в пропозиції обговорити тему «мельчания». Ви ж прекрасно розумієте, що не всім вона сподобається, і не всі будуть Вам вдячні за Вашу ініціативу.

 2. Капелан 30.03.2015 at 21:54

  О це так. політичний діяч Боровик мене в же в демократи записав, недавно в залі суду над Васильківськими терористами ви скрізь зуби мені шипіли, що мене також будуть судить як фашиста, ви вже опреділіться зі штампами, чи це дань сьогоднішньої моди, Вам з Богданчиком не привикати красти документи в органах державної влади, використовуючи документи під грифом, благословляйте і інших, ще раз вам нагадаю, винуваті, відповідають, нема підтверджуючих документів, треба сидіти і чекати коли вони стануть офіційні, подивіться на так називаємий сайт Васильківської міської ради, вони цю інформацію подали за посиланням на всім знайомий нам сайт, а деж офіційна за підписом інформація. Ви, наприклад підписуєтесь під своїми публікаціями, і слухи не розповсюджуєте, А молодая команда не чім не брезгує, фейки, брехня, все в стилі аля Гебельс. 5 колона в місті Василькові в дії. Так було із Васильківськими терористами. Свідки на судиліщі бурбели надавали докази з писульок приблизно таких за які їм припаяли 7 років, Забули мабуть.

  • admin 31.03.2015 at 17:30

   Капелану: — щодо згадки про суд над «Васильківськими терористами» — всі свідки — Боровик, Гаврилюк, Сергієнко, Шестаков заявили в суді про те, що у них немає інформації про наявність у «терористів» вибухового пристрою. Як відомо, такі свідчення дав слідству Крикунов та деякі члени тієї організації. Ви «забули мабуть»;

   _ щодо «викрадення» офіційних документів «під грифом». Ви, очевидно, маєте на увазі публікацію на наших ресурсах рішення обласного суду про дачу дозволу відповідним органам на прослуховування телефонних розмов Іващенка у рамках кримінальної справи, яка у Василькові набула розголосу як «зубопротезна справа». (150 тис. грн. за дозвільне рішення, підозрювані пояснили, що для протезування зубів ветеранам війни (?)). Нагадуємо, що в опублікованому документі ніяких таємних відомостей не було. Але, по-правді сказати, публікація цього документу наробила чималого переполоху.

   Нам вже набридло повертатися до недалекого минулого, але своїми «звинуваченнями» на нашу адресу Ви, разом з Крикуновим, весь час просто змушуєте нас до нього та його «героїв».

   Пропонуємо не відходити від піднятого у цій темі питання, а по мірі своїх можливостей зробити так, щоб у цій справі перемогла справедливість.

 3. Заручник честі 31.03.2015 at 00:28

  Що саме смішне, що у ґвасилькові ворьё з жульём — неприкасаємо, прямо сплошні "герої " і ударники «труда».

  Шлепер шлепером поганяє, а роботу без гарного отката робити ніхто не хоче, так у нас прийнято, діди так завіщали...

 4. Капелан 01.04.2015 at 09:44

  В цій темі затронуто мою позицію щодо травлі посакдовими особами Васильківського виконавчоготкомітету працівників, які не вписуються в шаблон вискочок. По перше, депутати працювали, працюють, і будуть працювати згідно чинного законодавства. За цим слідкують Суди, прокуратура, міліція. По друге. Історія міста має приклади щодо травлі працівників які працювали в законодавчому полі, а чиновники різних рангів з ними розправлялися. Були приклади що їх незаконно садили за наклепом за грати, Використовуючи службове становище, підроблялись документи, і ви один з тих хто з Задорожнім ініціював відставку тодішнього мера Поповича. Історія вашого звернення гуляє інтернетом. Люди стоять на майдані, відстоюють нову державу, а нова влада, після цього майдану робить те саме. А ви підтримуєте беззаконня. Моя позиція в цьому пості. Ні який чиновник, ні якого рівня не повинен порушувати Конституцію України, та чинні закони нашої держави. Чи ви проти цього, і свідомо даєте пропозицію владі повертати 37 рік у наше місто.

 5. admin 01.04.2015 at 10:44

  Капелану: — нехай буде гречка!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.