Викличе супротив...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Повернення відставних директорів комунальних підприємств Грушки і Старікова на посади, викличе супротив населення. Васильківці добре пам"ятають, що за директорства першого з них «здирали» завищену плату за тепло і гарячу воду, за другого «відмивались» кошти на ремонті васильківських доріг.

Викличе супротив...: 11 комментариев

 1. Сорока 25.02.2014 at 18:48

  Шо ви все про прізвища, та прізвища, га, адміне?

  При чому тут персоналії — мабуть простіше нагадати, що громаді треба НАЙМАТИ собі тямущих господарників та комунальників на простих та зрозумілих засадах. А депутатам на сесіях не мовчати, а кожен раз питати з них як вони роботу свою справляють,а депутатам до сесій інфу хай виборці розказують.

  Чи може складно щось ?

  • Фантом 26.02.2014 at 12:38

   Сороці, висказано Вами правильно, але не всі депутати розуміються на тарифних питаннях, або розуміються не повному обсязі і відмахуються від них. Переважна більшість з них проживає в приватному секторі і розібратися їм в таких питання важно і тому вони сліпо вірять директорам комунальних підприємств. Здобувши собі робочі місця в комунальних підприємствах нашого міста вони забувають про мешканців багатоквартирних будинків. Поки що тарифи два рази на рік не піднімали, як це робилося раніше. І це заслуга тих хто, керував насьогодні цими підприємствами. Багато було зроблено за заявками мешканців. Керівника КП Васильківтепломережі В.Бріка треба до відповідальності за дроблення тепломережі на ВТМ, за стягування коштів за ненадані послуги МЗК для індивідуальщиків. Керівники підприємств повинні звітувати перед населенням багатоповерхівок про витрачені кошти за рік на утримання їх будинків, бо в дефектні акти про ремонтні роботи будинків закладено те, що не відповідає дійсності? Хто дає вказівку економістам підприємств закладувати багато тих елементів, які зовсім потім не виконуються. А треба щоб старші (із активних мешканців)будинків підписували Акти про виконані роботи в їх будинках, а не чули що це таємна інформація підприємств. За всі послуги що оплачуються людьми таємності не повинно бути. Ті особи, які йдуть керувати комунальними підприємствами повинні насьогодні знати, що витягати кошти з кишень населення не дамо. Бувший керівник ЖЕКа Ізмайлов побудував в центрі міста МАФ (центральний почтамп) і рядом біля нього заплативши Жеку 3000 грн. за клумбу, побудувався депутат Савчук. Маєтки тих хто будував дитинці показували в інтернеті, а це представник насьогодні влади, що будується біля міськвиконкому невідомо, це питання також ніхто не відміняв. Як казав один із бувших керівників міста — «Я созидатель, а не разрушитель». Такі созідання дуже дорого обходяться населенню в якого не має робочих місць. Так що депутатам дуже добре прийдеться попрацювати на благо міста, бо прийдеться багато чого націоналізувати для забезпечення дитсадків та шкіл харчуванням. Чому такі великі підприємства як Фуршет, Сільпо, з-д Арсенал і т.д. не сплачують кошти до місцевого бюджету?! Хай товстосуми розкошеляться і допоможуть накормити дітей, зроблять благодійні обіди малозабезпеченим людям. Заробишли мільйони діліться з народом у якого за безцінь забрали ресурси!!!

 2. Група ВТМ 26.02.2014 at 09:33

  Сорока це золоті слова , думка, але наша громада як завжди думає не головою а другим

  місцем, а фахових брихунів достатньо, які формують думку громади стосовно деяких

  васильковчан. Що стосується депутатського корпуса, то тих хто хоче щоб було по закону

  а не так як хоче влада то про них можна прочитати неперевірену інформацію .

  Складнощів немає для деяких осіб запустить брихливу інформацію.

 3. Група ВТМ 27.02.2014 at 09:58

  Фантому але всім і не потрібно є голова і комісія депутатська , але вона некомпетентна в

  комунальних питаннях і рішення по тарифах прймає ВИКОНКОМ. Тарифи не піднімалися

  з 2011р тому що на рівні держави не піднімались енергоносії іще заслуга держави.

  За деребан тепломережі по всіх питаннях до відповідальності Сабодаша, Бріка, і всіх депутатів хто сприяв цьому деребану. А стосовно інших питань що Ви підняли вам потрібно

  почитати законодавство по цих питаннях.

 4. admin 27.02.2014 at 10:22

  Групі ВТМ: — а Грушку до відповідальності за незаконно підвищені тарифи на тепло і гарячу воду, які поставили незахищені верстви населення на межу виживання.

 5. анатолій 27.02.2014 at 10:49

  Грушка є такий поганий, а Пашкевич молодець.

  Пашкевич працює в КП «Васильківтепломережа» і чомусь вже не галдить про несправедливі тарифи.

  Крім цього не кричить вже про нове здирництво з людей за опалення місць загального користування.

  Чому так ?

  Можливо ті хто раніше хаяв комуналку а тепер там працює зрозуміли з чим мають справу і які реальні проблеми мають місце.

  Можливо тому і мовчить Пашкевич.

  Його ще в Комбінат треба направити працювати, щоб і там зрозумів, щому підвищувалися тарифи, чому своєчасно мусор не вивозиться.

  А може всім «діячам» депутатам та їх прихвостням теж потрібно попрацювати в комуналці, щоб знали про що гавкають щоб підняти свій рейтинг.

  А не стояти під виконкомом і комбінатом і кричати який Старіков поганий.

 6. admin 27.02.2014 at 11:02

  Анатолію: -Стосовно Пашкевича, ви абсолютно праві. Свою позицію після призначення на посаду щодо повернення населенню переплачених коштів за теплопостачіання Пашкевич змінив на протилежну. І це не робить йому честі.

  Щодо Старікова, якщо хочете, ми можемо розширити дискусію на цю тему. Сумніваємось, що Старікову сьогодні це потрібно.

  • анатолій 27.02.2014 at 19:41

   А давайте Вашу кандидатуру запропонуємо.

   В даному випадку Ваш вік на цій посаді не заважатиме.

   Я також впевнений, що Ви відмовитесь.

   А відмовитесь бо Вам невигідно займатися цим неблагодарним ділом.

   Це до того що з офісу обсирать всіх набагато вигідніше ніж самому щось робити.

   Можливо є питання до Старікова і Грушки, але саме вони в свій час забезпечували Вам та Вашій сімї умови для життя.

   Андрій Романович теж молодець дійсно вніс свій позитив та струснув дисципліну фірми.

   Але поки ніхто не зазирнув за лаштунки його роботи і не віднайшов щось таке нехароше 🙁

   Тоді як ?

   • admin 27.02.2014 at 19:47

    анатолію: — Давайте намагатись вести дискусію на вищому рівні. Будь- ласка, якщо зможете.

 7. Сорока 27.02.2014 at 12:28

  Шановні!

  Маю таке питання — а як щодо дій таких «незайманих» депутатів як нередько та постніков?

  В той час коли в садках дітям нема чого їсти і це віддано на вирішення батькам , то один з них як завжди пакетом просив депутатів голосувати за такий бюджет де дітям було зась на харчування а другий з радістю висмикнув для себе на подарованій посаді директора стадіону більш як 300 000!!!!!!! гривень з бюджету міста на такий собі ремонт! Що- це було так нагально потрібно? — у дітей забрать , а віддать « на ремонт» До речі — якось гаврилюк вже показував що то за ремонт такий був Може громада теж хоче почути шо і як там ремонтувалось?Удар допоможе розібратися?

 8. Сорока 28.02.2014 at 12:39

  Вибачайте ,шановна громада! УДАР вже не допоможе — вони навіть в уряді неспроможні працювати, а от керувати та контролювати, не маючи на це ні досвіду, ні здібностей, ні фахового знання — так один з них хоче , аж пищить, бодай хоч в василькові

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.