Вийшов з-під контролю?.. (оновлено 21.01.)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

21.01.          Як нам повідомили, предметом судового позову КП «ВККП» до І.Гаврилюка стало безпідставне звинувачення працівників підприємства  в причетності до смерті гр. Ч. (див. нижче)...

 

09.01.        «... В военном городке 11 Василькова, на неочищенной от снега пешеходной дорожке упала женщина, которая скончалась от полученных травм.

В „Комбинате комунальных предприятий“, где женщина проработала всю жизнь, в помощи семье погибшей отказали...». (І. Гаврилюк — «Щит і меч» — 08.01)

За нашою інформацією, причиною смерті  громадянки Ч. стала хронічна ішемічна хвороба серця (гостра серцева недостатність.)

Нам також відомо, що комунальне підприємство надало транспорт для перевезення померлої до моргу та до місця поховання, за кошти підприємства було закуплено труну, хрест та вінок. Як нас запевнили в КП, після надання родичами свідоцтва про смерть, їм буде надана фінансова допомога згідно колективного договору...

По великому рахунку, претензії до Гаврилюка щодо його неправдивої в черговий раз  інформації, подавати марно. Скоріше всього, це питання слід адресувати людям, яким він періодично звітує про свою діяльність.

 

Вийшов з-під контролю?.. (оновлено 21.01.): 2 комментария

  1. Байдужий 09.01.2016 at 23:35

    В огороді бузина, а в Киеві дядько. Так і Гаврилюк. Продажна т......а! Сто процентна заказуха. Коли йому вже хто небудь рога пообломає? А взагалі горбатого домовина перевиховає! Вони мають до цієі смерті таке ж відношення як і сам пан Гаврилюк, коли продавав землю по вулиці Ворошилова. Взяв би лопатку тай вийов би почистити сніжок. Може цього и не трапилось. Та шо, може Гаврилюк в......?

  2. admin 10.01.2016 at 10:27

    Байдужому — громадянка Ч. померла 4 січня, коли сніг лише притрусив землю. Тому для «посилення ефекту» від своєї інформації Гаврилюк супроводив її фотографією засніженої території в/м від 8 (!) січня...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.