Відволікаючий маневр?.

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Те, що описує Влад Сергієнко (див. «Хто відроджує старі схеми»), було нормою за часів Іващенка. Сьогодні цей «номер» не пройде. Часи не ті. Мало хто з депутатів ризикне голосувати на підставі відверто грубо сфальшованих документів.

На нашу думку, афера, про яку каже Влад, за задумом її організаторів могла б відволікти увагу громадськості від резонансного скандалу, фігурантами якого є керівник місцевої «Батьківщини», голова одноіменної фракції у міській раді та його близькі родичі...

Відволікаючий маневр?.: 2 комментария

  1. Марія 24.05.2017 at 00:02

    Виявляється, що не Іващенко винен в минулих 2006 — 2012, а такі як Слончак, які хутко вміютьпристосовуватись до будь-якого мера та навчають інших депутатів своєї партії жити по-новому. Є така мудра приказка : «скільки вовка не корми, він всерівно в ліс поглядає.» Це точнісінько про Слончака & компані бют. Кожен з них має бізнес, все з пельки пре, аж ні, все мало та мало. Та коли ж ви іроди наїстеся? Зупиніться поки не пізно, бо вилізе вам боком ваша жадоба до грошей, з собою на той світ не забирете, а дітям вашим не піде на користь така ненажерлість.

  2. тим 24.05.2017 at 08:42

    шановні! та взгляніть в реєстр декларацій бютівців та мазепи — найбагатші люди міста і серед депутатів також. А все їм мало, У Люби — ділянки в кожному селі, у сашка — магазини, ресторани в кожному районі міста, не відстають і інші. Адміне, чи не могли б Ви переслати всі коментарі Юлі, яка заборонила членам партії, які обрані депутатами, входити до скаладу земельних комісій.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.