Відсутність звіту — підстава для відкликання, Лікбез для начальника юрдепартаменту Богдана Корчинського...

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

28.03.  На моє питання в Ф.Б. депутату міської ради, начальнику юридичного департаменту МВК Богдану Корчинському, чому він та ще 31 з 34 депутатів ігнорують вимоги закону про необхідність звітуватися перед виборцями, Богдан Іванович відповів, що він особисто не бачить в тому необхідності, як і в виконанні вимог п.8 ст.16 Закону «Про статус депутатів місцевих рад» про висвітлення звітів і зустрічі депутатів з виборцями у ЗМІ. Простіше кажучи, Закон для Корчинського — не закон!

Очевидно, вже назріла необхідність змусити депутатів ВМР звітуватися перед своїми виборцями в судовому порядку. Ото сміху буде!..

26.03.  Депутати Васильківської міської ради масово ігнорують вимоги Закону України «Про статус депутатів місцевих рад». З 34 депутатів прозвітувся лише один — Олена Шпильова.

Нагадуємо не тільки депутатам, а й їх виборцям, що згідно ст. 10 цього Закону у виборчому окрузі депутат зобов"язаний, ч.1, п.2 — не рідше одного разу на півріччя інформувати виборців про роботу ради та її органів, про виконання планів і програм еконолмічного і соціального розвитку, інших місцевих програм, місцевого бюджету, рішень ради і доручень виборців.

Згідно ст.16 цього Закону, п.1. — депутат місцевої ради періодично, але не рідше одного разу на рік, зобов"язаний звітувати про свою роботу перед виборцями відповідного виборчого округу, об"єднаннями громадян. Рада визначає орієнтовні строки проведення звітів депутатів місцевої ради перед виборцями. Згідно п.8 цієї статті — звіти і зустрічі депутатів місцевої ради з виборцями висвітлюються засобами масової інформації.

І головне. Згідно ст.37 цього Закону підставою для відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою є, п.3 цієї ст. — невідповідність практичної діяльності депутата місцевої ради основним принципам і положенням його передвиборчої програми, невиконання депутатом місцевої ради передбачених статтею 16 цього Закону зобов"язань звітувати перед виборцями та проводити зустрічі з ними.

Питання, чому депутати нашої міської ради демонстративно порушують основний закон, який регламентує їхню діяльність?..

То може скористаємось положеннями цього Закону в частині відкликання деяких з них за народною ініціативою? Такі плани в нас вже є...

 

Відсутність звіту — підстава для відкликання, Лікбез для начальника юрдепартаменту Богдана Корчинського...: 1 комментарий

  1. Богдан Матата 27.03.2020 at 14:56

    підтримую. дуже слушно. хіба депутатікам не ма чого розказати на своїх вулицях? є повно проблем

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.