Сабов — відставної кози барабанщик...(оновлено 02.02)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

02.02. Останнім часом Сабов, який з ганьбою програв вибори міського голови не тільки Сабадашу, а ще й Поповичу, після довгого мовчання знову виліз з окопів. Мабуть повірив в силу "потєшної « опозиції, але прорахувався — „шарік сдулся“.

Невідповідність амбіцій Сергія Олександровича наявній амуніції часто робить його смішним в очах васильківців.

Правда кажуть, що лідери „потєшної“ опозиції мають план „штовхати“ Сабова на посаду мера  Василькова. Марна затія. Мешканці міста ще не забули головотяпство мера Сабова, який майже рік сесію не міг скликати.

 

25.01.Коли ми вже заговорили на „музикальну“ тему, якраз до діла підоспів ще один персонаж.

Знаєте, нещодано прочитав в ф.б. лист „нєзадачлівого“ мера Василькова у відставці і „дезертира“ депутата Сергія Сабова  з повчаннями Президенту України — що і як потрібно робити та його „нравоучєнія“ на адресу діючого міського голови Володимира Сабадаша, зразу ж подумалось: - Сергію», краще мовчав би ти, — відставної кози барабанщик...

Сабов — відставної кози барабанщик...(оновлено 02.02): 7 комментариев

 1. Олександр Победа 02.02.2018 at 22:50

  Безграмотний і тупоголовий. Краще б він не проявляв ніякої ініціативи, а то гидко читати його дописи. Базікало як і Неділько, нічого корисного, а тхне падаллю на далеку відстань.

 2. Ветеран 03.02.2018 at 07:46

  А я бачив його роботи зі студентками. Сором!!! Теж двері в лікарню Міші Саакашвілі відкривав як лакей. Гроші ж на сім ю потрібно зароблять. То він як Коля зараз до Феня підкатує може щось перепаде. Позор Василькова

 3. Думка 03.02.2018 at 16:31

  Мова йде про того хто давав команду зняти аеродромні плити в санітарній зоні розташування скважин з водою поблизу в/м? Про це красно говорить відео зняте І.Гаврилюком та який вів розслідування крадіжки плит. Це той, при якому відбувся скандал, пов"язанний зі встановленням на водяних скважинах міста насосів іноземного виборництва, які не відповідали замовленню і ціні? Бувший мер С.Сабов це той хто в"язувався в сесійному залі в бійку зі своїми опонентами, будучи першим обличчям міста? Це той при якому побили депутата васильківської міської ради? Той хто не міг зібрати сесії та налагодити роботу з колективом. Замість діалогу, який завжди вів монолог? Той з якого сміялися васильківці, а хитруни які живилися з його дурні співали оди, підзадорюючи його на дурні витівки? Люди кажуть нехай Сергій Олександрович своїми витівками засирає мозги таким клоунам, як сам.

 4. Мирний 03.02.2018 at 17:15

  Так це він — збитий льотчик, який наніс збитки міському бюджету більш ніж сто тисяч гривень. І думає, що вже всі забули. Камеромен — клоун з якого всі ржуть.

 5. Лідаліда 04.02.2018 at 00:14

  А мені при Сабову було комфортно, я і замом побувала на старості і в почоті була у нього, він радився зі мною, шкода що голосів йому не хватило на останніх виборах. Ух, ми б попрацювали б ще довго з ним, він же льотчик, а льотчиків я люблю.

 6. Ветеран військової служби 04.02.2018 at 09:53

  Да СІРА ЛІДІЯ, ми ще досі пам ятаємо, як тобі було добре. Півтора місяця виконувала обов'язки мера, прийшла на нараду зі жуйкою у роті, повідомила про те як їй сподобалось бути мером та коли О.Крапивний зробив зауваження щодо жуйки, то не знайшовши ніяких слів, викрикнула : « ви хам». Всі присутні довго над нею сміялись. Добре, що Сабадаш вигнав з економіки, а то б і досі всі бачили черги до її дверей з букетами у день народження. О як людей строїла, сам колишній мер Сіранчук взятки носив. Як би не Прунцев, який перевчив її на працівника культури, сиділа б собі на пенсії та шкарпетки в язала.

 7. Громада 04.02.2018 at 20:02

  Місцевий прикол. Л.Сірій пора на пенсію, для молоді робочих місць не хватає. Хай іде стереже свої гаражі, отримані за відданість бувшим мерам...

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.