Відкрите звернення до начальника Васильківської поліції...(оновлено)

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

30.08. — 19.25.   Наразі отримав дзвінок від Василя Михайловича Первака, який повідомив, що моє  звернення зареєстровано і по ньому будуть вчинені дії у відповідності з встановленим порядком. Дякую Василю Михайловичу за оперативне реагування на звернення.

30.08. — 16.34. Шановний Василю Михайловичу!

30 серпня по м. Васильків невідомими особами був розповсюджений сфальшований бюлетень ГО «Рідне місто» №102 від 23 серпня цього року. В вихідних даних, надрукованих на 4 сторінці бюлетеню значиться, що надрукований він ТОВ «Колофон» (вул. Грушевського, 15), а відповідальним за випуск є я, голова ГО «Рідне місто» Боровик Анатолій Павлович.

Повідомляю Вам, що до появи зазначеного бюлетеню не маю жодного відношення.

У зв"язку з тим, що від мого імені на його останній сторінці розміщені компроментуючі матеріали на представника Президента України у Київській області, голову КОДА Олександра Горгана, вважаю за необхідне звернутися до Вас з цим зверненням для проведення дій, встановлених чинним законодавством України.

Додатково повідомляю, що за моєю інформацією, декілька примірників бюлетеню направлені на адресу КОДА.

Вам також, очевидно, відомо, що на протязі останнього часу по нашому місту розповсюджуються анонімні матеріали, направлені на збурення суспільно-політичної ситуації у Василькові шляхом дискредитації державної, місцевої влади та правоохоронних органів і що особливу небезпечно — напередодні виборів Президента України...

Висловлюю сподівання, що це моє звернення Ви не залишете без розгляду.

З повагою, А. Боровик.

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.