Вибори 2012 у віртуальному просторі

Поділитись:
FacebookVKOdnoklassnikiGoogle+

Сьогодні політичні сили та окремі кандидати в депутати до Верховної Ради України по нашому округу почали широко використовувати медіа простір для боротьби за депутатський мандат. Для прикладу посилаємось на сайти:

 

На vasilkov.info відкрита тема «вибори 2012».
http://vasilkovsity.com блог телескоп

В помощь избирателю
Ср, 08/08/2012 — 16:16 | телескоп
Кандидаты в депутаты по мажоритарному округу Татьяна Засуха – крайне не удачный выбор Партии Регионов. Депутат Верховного Совета предыдущих четырех созывов, результативность работы нулевая, попросту «болванка». Звание Героя Украины получила из рук Кучмы за личную преданность Героиня многочисленных публикаций в «Сільських вістях», тема публикаций – злоупотребления т.н. «клана Засух» не Киевщине. Организовала события в Василькове в 99-2002 г.г. Из-за личного конфликта с Поповичем «протащила» путем фальсификации выборов своего ставленника В.Лихачова. В Василькове до сих пор помнят милицейскую команду «товарищи офицеры выносите (нардепа Витренко) из помещения ДВК и слова Татьяны Владимировны: «Васильків буде харкати кров’ю» и «Городок в асфальт закатаю». Фактически «подставила мужа – Анатолия Засуху, в общем-то нормального руководителя области. Сегодня известна рейдерскими захватами земли в Васильковском районе.
телескоп's блог | Tags:

 
http://www.okrug94.org/
Проект «Округ 94» презентує соціологічне опитування, яке проводилося у місті Василькові з 29 липня по 2 серпня.

Метою даного соцопитування було дослідження настроїв мешканців Василькова на початок виборчих парламентських перегонів.

Вибори 2012 у віртуальному просторі: 12 комментариев

 1. Виталий 10.08.2012 at 15:38

  www.vasilkov.info/forum/i...&#entry73798 Началось! Кто круче «ПЛЕМЯНИК» или «ИВАЩЕНКО»????

 2. Nazar 10.08.2012 at 17:20

  Не, то бабки , не поделили .

 3. Nazar 10.08.2012 at 17:23

  Ставлю на племянника !!! Он с дядей!!!

 4. Илья 12.08.2012 at 11:03

  А какой выбор по Вашему в ВАСИЛЬКОВЕ удачен? Может ЖИТЕЛЬ ОБУХОВА РОМАНЮК??? НЕ смешите! ГДЕ он был до ВЫБОРОВ??? Надо же ДОДУМАТЬСЯ баллотироваться в ВАСИЛЬКОВЕ под флагами Б Ю Т!!! БЮТ в ВАСИЛЬКОВЕ в прошлой каденции жулики -прохвосты-дерибанщики!!! Хотите возразить? Давайте смотреть правде в глаза. Секретарь Рады Г.ЛАРИНА БЮТ!Готовила подачи С.Иващенка все решения по дерибану земли о себе родимой не забывая !!! Председатель земельной комиссии А.А.СЛОНЧАК-БЮТ! Сколько земельки отхапал и торговых точек открыл???Депутатский корпус от БЮТ составлявший большинство голосовал за все решения ИВАЩЕНКА!!!500 га. украденной земли в Василькове на совести БЮТ!!! РОМАНЮК об этом знает???? Он что с «дуба упал» в ОБУХОВЕ? Может советчики из штаба по быборам забыли ему об этом рассказать???

 5. Небайдужий 12.08.2012 at 13:53

  Та що там казати за Містечко та асфальт. Куди вона їх закатає, якщо вона майже у всіх фермерів землю забрала. А у кого не забрала, то забере як стане Нар.Депом.

 6. володя 12.08.2012 at 15:45

  Да на той земле порядок! А в Василькове, МАФЫ как грибы растут!В В\Г на успели еще на против церкви дом построить, а Иващенко уже землю под МАФЫ продал!Стоят такие себе контейнеры как ПАМЯТНИК МЕРУ С.ИВАЩЕНКУ!

 7. Nazar 12.08.2012 at 20:56

  Я готов голосовать, за Пашкевича,Мазепу,Кияницю,да ково угодно, тока штоб, ету банду из города вигнали!!!!!!!!!!!!!!

 8. володя 13.08.2012 at 08:35

  ДЗВІН » Пн ноя 24, 2008 11:41 pm

  21 листопада чергову сесію Васильківської міської ради відвідала Герой України (часів кучмізму), народний депутат України від Партії Регіонів Тетяна Засуха. Це була перша прилюдна поява Тетяни Володимирівни у Василькові після того як територіальна громада Василькова ще в далекому 2001 році виступила проти правління клану Засух на Київщині. Після перемоги в 2004 році Помаранчевої революції Анатолій Засуха втік до Москви а Тетяна була призначена керівництвом Партії Регіонів відповідальною за один з районів Черкаської області.

  Завітавши з власної ініціативи на сесію міськради Тетяна Засуха взяла слово і виступила з промовою перед васильківськими обранцям. Виступ Засухи яка з її слів нібито випросила у лідера Партії Регіонів Віктора Януковича право працювати на Васильківщині (хоча навіщо щось просити якщо живеш у Ковалівці?) мяко кажучи нагадував всі виступи спікерів ПР. Тетяна Володимирівна в досить різкій формі розкритикувала уряд і особисто Юлію Тимошенко, Секретаріат Президента був звинувачений в розкраданні землі. І на диво жодного слова про діяльність колеги — нардепа від БЮТ Богдана Губського, чия діяльність на поприщі земельних оборуток на Київщині відома навіть дітям. Досить дивною для мене видалася реакція міських депутатів особливо тих хто представляє БЮТ на виступ Тетяни Засухи. Дехто навіть їй аплодував. Наприклад голова земельної комісі міськради, член міського Бюро ВО «Батьківщина» Олександр Слончак не тільки алодував виступу Тетяни Володимирівни ай по дружньому висловлюючи підтримку потріпав по плечі одного з депутатів — регіоналів який сидів попереду.

  Гідну відсіч спічу Засухи зміг дати тільки голова міської організації ТУМ «Просвіта» ім. Т.Г. Шевченка Анатолій Марущак та депутат міськради від Блоку «Наша Україна» О.Ф. Клименко які не тільки стали на захист всенародно обраного Президента України В.А. Ющенка а й закликали Тетяну Засуху до спільної праці на користь Василькова та васильківців.

  Чому ж Тетяна Засуха повернулася до Василькова. На мою думку це викликано бажанням ПР ефективніше впливати на місцеве самоврядування в нашому регіоні. З такою ж метою вищим керівництвом БЮТ куратором нашого регіона від цієї політичної сили призначено нардепа — бютівця Костянтина Бондарьова. На мою особисту думку всі ці процеси призведуть до втягування місцевого самоврядування в загальнодержавне політичне протистояння і в результаті до спаду ефективності його функціонування.

  ДЗВІН

  Новичок

  Сообщений: 13

  Зарегистрирован: Ср окт 08, 2008 10:23 pm

 9. володя 13.08.2012 at 08:40

  Вот так правая рука Иващенко Мосейчук отзывался, не так так давно, о Т.Засухе,что изменилось с тех пор???

 10. Небайдужий 13.08.2012 at 13:23

  Які вибори, коли Іващенко і Сабадаш повністю почали працювати на Морозюка, а з Т. Засухи сміються, та потерають руки на скільки грошей вони її розвели. Насовали технічних кандидатів за гроші Засухи А їм кажуть що потрібно буде зливатись на користь Морозюка.

 11. Виталий 14.08.2012 at 14:49

  Кандидатом в депутаты по 94 округу зарегистрирован Мазепа Сергей Владимирович!

 12. Nazar 14.08.2012 at 19:53

  Или Мазепа ,или Романюк! Но тики не Засуха ,бо Васильков точно ,в асфальт закатает!!!!!!!!!!!!!

Добавить комментарий

Имя *
E-mail *
Сайт

Это не спам.